Zawartość dodana przez RadekST
-
Jakie opony na oś napedowa?
Savy z ktorymi mialem stycznosc: wszystkie pekaly przy stopce
-
opony nadlewane - odkleja się bieżnik
opony bieżnikowane na zimno tak maja, ale nie wiem czy ten rozmiar ktos robi "na goraco". Widzialem takie same opony jak byly rozklejone prawie calkiem nie wystrzelilo, bieznik nie odpadl, auto jezdzilo Mozesz sprobowac zapytac w firmie co bieznikuje czy Ci to naprawia.
-
PILNE Poszukiwania zaginionego kierowcy
Jak mu sie przypadkiem wpakowali kolorowi albo co gorsza sam zabral kogos jak sie potem okazuje z falszywymi papierami to przez dobe (z racji ze weekend moze dluzej) beda go trzymac na francuskiej policji bez mozliwosci korzystania z telefonu.
-
wskazania V na tacho a rozmiar opony?
> Tak ale to ustawia się na moment kalibracji. Jak pojedziesz na słabych oponach a potem założysz > nowe to auto jedzie szybciej i pokazuje mniej kilometrów. > Ja tak mam teraz. O tyle to wygodne, że jadę sobie ze wszystkimi a na zegarach mam 86 i jak trzeba > i wyprzedzanie się przeciąga to mam 4 zapasu I "pali jak smok" Tak to ani oszczednosci ani km
-
Stukniecie przy ruszaniu/hamowaniu
Moze sruba sie odkrecila z piasty
-
Opony uzywane z Niemiec - dziwne malunki na biezniku
Ogladalem kilka oponek ktore znajomy przytargal w "dobrej cenie" z Helmutowni . Wiekszosc do 4lat i min. 6mm, niby fajnie - "ale". Zauwazylem ze kilka z nich ma namalowany recznie pasek po szerokosci bieznika koloru zielonego (to nie sa te kolorowe paski jakie maja nowe opony - bo takie sa promieniste). Ktos sie moze orientuje co to znaczy - jakis odrzut na bieznikowni czy moze kolor zielony oznacza poprawna weryfikacje? Cos podobnego jak tu - tylko "N" ktos zamalowal na zielono.
-
stuki w tylnim zawieszeniu punto mk2
Jeszcze mozna wyjac półkę z bagażnika i zdemontować z wewn. strony klapy ten wielki plastik. Zdecydowanie najtańsze rozwiązanie - u mnie stukala półka bokami o ranty maskownic/tylnych słupków głośników, podłożyłem trochę miękkiej gumy i jest ok. Tak samo zrobiłem z tym plastikiem w tylnej klapie - tutaj łatwo poznać gdzie ociera bo był wytarty lakier.
-
Można się pochwalić? Kuchnia po remoncie...
Fajnie wyglada. Blaty na laczeniu w skosie nie beda sie luszczyc - cos tam jest dodane? Kumpel mial cieniutko silikonu dane ale wygladalo to fajnie tylko przez pierwszy miesiac...
-
Takei sensacje w Motorze a tu nic?!!!!
Ciekawe czy brali pod uwagę rudą
-
mk2 - wycieraczki przednie szwankują...
Moze sa zalozone dluzsze piora?
-
Jaki olej, amorki, świece i inne materiały eksploatacyjne...
> Jaki alternator polecacie? Warto ładować śię w Chinszczyne czy wydac 200 PLn wiecej na BOSCHa? > A moze tak jak w przypadku rozrusznika do .1.2 można zastosować jakiś lepszy z Grande Punto? Weź chińczyka i załóż oryg. regulator napięcia.
-
Moje Volvo :)
> Co oznaczają te zielone literki L i S? L - poziom halasu a S - czystosc spalin itd. tu są opisane wszystkie: http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1134
-
Galeria [ALLEGRO]
> Jak się nie ma co się lubi... Czy tylko mi sie zdaje ze twarz goscia z ostatniej foty dziwnie przypomina przod tego ulepa?
-
Galeria [ALLEGRO]
> jednak patrząc na prace jakie były podjęte przy tym f126p to powiem że: > Skrzynia na sub jest Własnie, pewnie go ładnie smyra po nogach
-
Galeria [ALLEGRO]
Autko po wyjeździe w trasę robi poprostu szał na ulicy - powoduje niezwykły ŚMIECH na twarzy przechodniów a w szczegulności kobiet ... tak mialo byc
-
Galeria [ALLEGRO]
w tytule jest blad, nie do jazdy po szosie tylko szrocie
-
Galeria [ALLEGRO]
> http://moto.allegro.pl/item1096670175_seat_leon_1_6_benzyna_lpg_tuning.html pewnie nie przypadkowo jest bez tablic
-
Galeria [ALLEGRO]
bez gwiazdy nie ma jazdy http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...2&picture=7
-
Galeria [ALLEGRO]
to widzieli ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12941850
-
Galeria [ALLEGRO]
haha ten to zrobil klona Lambo i BMW nawet ma taka fajna antenke na spojlerze i lusterka w kolorze kolpakow i wyszedl gównomobil
-
Galeria [ALLEGRO]
http://moto.allegro.pl/item998013331_fiat_coupe_2_0_16v_klima_skora_alusy_okazja_lub.html jak skończy 18lat będzie już całkiem jak ferrari