Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Meme

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > Głowy nie dam ale chyba można most Plusa normalnie włożyć do starszych modeli Mosty pod skośne amortyzatory pasują pod pionowe bo mają otwory montażowe, a na odwrót już nie podejdą. Z przodem jest trochę więcej roboty ale można się obejść bez spawania i wymienić tylko kołyskę górnego wahacza bo nie powoduje to aż tak znaczących różnic. Oczywiście do wymiany jest belka, stabilizator i drążki reakcyjne, a przy odrobinie szczęścia można kupić długie łączniki końcówek stosowane w pierwszych szerokich Caro.
  2. Diesel do końca miał stary układ hamulcowy Co do samego przełożenia to warto w to zainwestować, a fachowca z odpowiednim podejściem można jeszcze znaleźć co powinno zapewnić w miarę długą jazdę w ciszy
  3. ' > a czy da się do normalnego mostu od poloneza założyć dużą zębatkę i > wałek atakujący od diesla 11/41? Może się da ale nie robi się takich operacji bo atak i talerz to para docierania w fabryce i nie łączą się z innymi parami.
  4. Pod deklem obok nr seryjnego powinno być wybite przełożenie. Most od Trucka nie pasuje do osobówki po za tym nie występował z przełożeniem 3,7
  5. > Coś konfabulujesz... > Popatrz na te rysy po spotkaniu z barierkami > a to z przedwczoraj (zginął piłkarz Hannoveru), tego barierki nawet nie zatrzymały: > W żadnym z tych wypadków nie uczestniczyły inne pojazdy. Ale czy ja napisałem że blaszane bariery ratują od wypadku ludzi którzy przeceniają swoje możliwości lub takich spotykają na swojej drodze? Chciałem zobrazować sytuację, w której chwilowy brak koncentracji może skończyć się porysowanym samochodem, a nie jego demolką. > Chcesz więcej? Nie dzięki jeżdżę pomocą drogową...
  6. > A co ma do tego sprawność pojazdu do dalszej drogi? To kwestia nawet nie trzeciorzędna To, że uszkodzony samochód i jego porozrzucane elementy na drodze to też spore zagrożenie. Sam z resztą widziałem jak oderwane leżące koło może zmasakrować osobówkę.
  7. Dwa razy miałem w swojej karierze okazje spotkać się bliżej z barierami z blachy i skończyły się one na kilku rysach. Widziałem też spotkania ludzi z linami, ale one tak różowo nie wyglądały, samochody nie nadawały się do dalszej drogi...
  8. > będziesz miał plamę oleju na drodze, wpadniesz w poślizg i pięknie dachujesz ... faktycznie fajne > mając barierę zatrzymasz się na niej, ci na sąsiednim pasie będą bezpieczni Bariera w postaci dobrze znanych barier energochłonnych pozwala a nawet wymusza po uderzeniu w nią na powrót na jezdnię, często nadal jeżdżącym autem. Przy uderzeniu w barierę z lin tego efektu nie ma, samochód jest rozdupcony i nadaję się tylko na lawetę. Liny przy drogach to wielkie zło!
  9. > szybkie pytanie > czy mogę podłaczyć prostownik pod jeden akumulator 12V gdy w obwodzie jest jeszcze drugi 12V > włączony szeregowo? > czy lepiej odpiąć mostek pomiędzy nimi i dopiero ładować? Ja tak ładowałem i nic się nie stało
  10. Ja wyciągam kartę tylko na weekendy mimo że nocki w aucie mam maksymalnie dwie tygodniowo.
  11. Niestety fabryka wystraszyła się tłumu zwiedzających i ograniczyła wstęp do 200 osób, które zostaną wpuszczone po wcześniejszym wpisaniu się na listę. Lista ta ma pojawić się na placu w okolicach 11.
  12. Od października lub listopada 93 wychodziło zmodernizowane Caro, a przed tą datą składali różne mieszańce.
  13. > No dalej sobie raczysz żarty stroić... Nie wiem co Cię tak dziwi i śmieszy. Jedź sobie do pierwszego lepszego zakładu legalizacji tachografów i zobacz jak się je legalizuje bo widzę po twoich wypowiedziach że nie masz o tym pojęcia. Ciężarówka po takiej wizycie jeździ praktycznie z dokładnością co do kilometra.
  14. > Jakiś czas temu, któryś z kolegów przekonywał mnie że zadbane Atu jest warte "kilkanaście tysięcy > PLN" Nie przekonywałem Cię, że jest warte tylko, że są osoby które są w stanie tyle dać...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.