Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

krowka

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Nokian WR D4 185/65 R15 i Dunlop Winter Sport 5 215/55 R17 98V (XL). Występuje jeszcze ten Dunlop w wersji bez XL, jest głośniejszy o 2dB, czyli znacząco, i ma gorsze parametry, według etykiety, na mokrym.
  2. Czy to jest temat o kierunkowskazach/migaczach? Nie!
  3. Tak, wiem, ale dodałem wprost o co chodzi, czyli wartość i samopoziomowanie, żeby było wiadomo
  4. Gwoli przypomnienia. Do 2000lm nie ma potrzeby stosowania spryskiwaczy i samopoziomowania. Powyżej wymagane!
  5. No to zaczynaj, czy wymiękasz? Masz jeszcze coś mądrzejszego do napisania? Tak więc "słucham". Uwielbiam to, od razu wystawione działo w postaci "napisz coś złego o o Fiacie" Pisz sobie co chcesz
  6. Mam nadzieję, że również będziesz podziwiał bajeczność świecenia moich D5S, albo H4 w trybie drogowym Jeździj sobie tym zestawikiem za stodołą, a nie po publicznej drodze. Ale spoko, nawet janusze przyznają się do łamania przepisów, jak widać już kilku się zgłosiło, oczywiście będąc dumnymi ze swojej zmiany na furę marzeń. Nawet przygotowani, żeby przy policjancie wymieniać, a po oddaleniu się powrót do korzeni... Na autokąciku jak widać nie brakuje. Wstyd i żenada! Ps. Jest tylko jeden drobny szkopuł. Jeżeli dojdzie do wypadku i zostanie udowodnione, że to przez super hiper światełka, to janusze bekną za to, będą obarczeni 100% winą, tylko dla potencjalnej ofiary nie będzie to żadne pocieszenie...
  7. Kolejny raz filmik "fachowca", któremu chyba nikt nie chce wymienić wyświechtanych reflektorów na nowe za darmo, a zamiast tego ma płacone za reklamę... Wszystkim, którzy wkładają źródło światła do reflektorów, które nie są do tego dostosowane: 1. Oczywiście zabranie DR i laweta. 2. Dodatkowo 1000zł mandaciku. 3. Godzinne posiedzenie przed autem i gapienie się w reflektory z włączonymi "tuningowanymi" źródłami światła. Coś takiego szybko by zniechęciło januszy motoryzacji do eksperymentów. Janusze nie wymieniają reflektorów, janusze "tuningują", chwalą się, że ustawiają granicę cienia, no żesz, nóż się w kieszeni otwiera, a potem wali taki "ustawiony" po oczach, że oczy łzawią, ale wtedy drogowe w akcji i problem się zmniejsza, w końcu drogę trzeba przed sobą widzieć, jak i wypalacz siatkówki widzi... Jeden z drugim jeżeli wpadnie na taki pomysł, to niech na taczkę się przesiada!
  8. Pytanie powinno brzmieć: "Czy kierujący Mini wiedział, że kierujący Jeepkiem/Renkiem się z nim ściga?"
  9. Można się zdziwić, bo są samochody, w których stan włączenia/wyłączenia S&S jest zapamiętany, do czasu ... odłączenia/rozładowania akumulatora W mojej "pincecie" tak jest. Gdy wyłączony, to świeci kontrolka na przycisku, nic nie przypomina, dobrze jest
  10. Nie wiem w czym problem, w 500X zapamiętuje, że wyłączony.
  11. Albo kluczykiem wciska się guzik, tylko trzeba jeszcze odpowiednią stroną
  12. A co jeśli nie ma gdzie wsadzić karty/kluczyka elektronicznego? Pytam retorycznie, bo w instrukcji samochodu wszystko jest opisane Bardziej chodzi o to, że nie wszędzie się coś gdzieś wsadza
  13. Silnik nie ma prawa sam się wyłączyć przy braku klucza elektronicznego. Prosty przykład, jazda autostradą, w kluczyku pada bateria. Sytuacja tożsama z brakiem kluczyka. Jest inna sprawa. Ilu ludzi wie, jak odpalić silnik mając kluczyk elektroniczny z rozładowaną baterią, ewentualnie dostać się do zamkniętego auta? Swoją drogą brak baterii w kluczyku jest zabezpieczeniem, tyle że auto będzie co jakiś czas piszczeć i trzeba gmerać w zamku, żeby odryglować zamki
  14. krowka odpowiedział Polarny na temat - Motokącik
    Z fabrycznymi bywa różnie. W 500X wyszedł zonk w temacie navi w Uconnect Radio Nav Live 6,5". W wersji 5" wszystko jest super, są mapy Tom Tom, informacje o ruchu na drogach, zgłaszane fotoradary, bezproblemowa aktualizacja we własnym zakresie... System gada z siecią poprzez Bluetooth za pomocą smartfonu. W 6,5" też to jest, ale jest jeden zonk. Niestety w 6,5" dali mapy dziadostwa Here - wiele ASO się głowi jak ten kał zaktualizować - problem jest globalny. Moje auto jest z kwietnia 2016, a mapy są z 4 kwartału 2014r! W tej chwili z kilkoma osobami z różnych forów działamy w walce z FCA Poland w celu uzyskania darmowej aktualizacji do najnowszej wersji. W efekcie działań pojawił się już jeden artykuł http://motopodprad.pl/problem-z-nawigacja-w-nowych-fiatach/
  15. Ładnie cofnięty Przy 180kkm trzeba zarżnąć silnik, żeby tyle brał.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.