Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. mareksc106 odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    ja swojego seja rozgrzewam powoli , odnieśże to chwile pochodzi a jak nie trza odśnieżać to wsiadam i jadę, ale nie zamulam że kręce tylko do 2 tyś z tego co zauważyłem na wskaźniku oleju im częściej Turbo chodzi tym szybciej grzej się olej na zimnym silniku, nie kręce go do odcinki tylko ruszam powoli chwile przejedzie może 100-200m dodam więcej gazu czyli obrotek w granicy 3-4 tyś jednorazowo, potem znowu trochę spokorniej i znowu wyżej,. I nie nażekam
  2. da się sememu na forum punto jest schemat podłączenia, tak na szybko to bierzesz sygnał z dwóch tylnych glośników bo to połaczone dwa wzmacniacze są, do kostki w subie ciągniesz wzbudzenie, a z akuma 12v, ja akurat nie mam problemu z nitonakrętkami bo sam kiedyś taką maszynkę kupiłem
  3. zgadza się, to już nie te czasy gdy docierało się silnik na paru tyś. obr., ja w swoim po zmianie samych pierścionków, jeździłem normalnie raz ostrzej raz słabiej, na początku sejek jeździł słabo na wysokich ale z czasem coraz lepiej :D
  4. jak ja zmieniałem pierścienie to każdy tłok sobie ponumerowałem dla pewności, z tego co mi mówiono to najbezpieczniej jest włożyć tłok w te miejsce co był, panewki masz zaznaczone które do którego cylindra, jeśli włożysz iw inny cylinder to nie wiem mi mówiono że nie będzie już tak trzymał kompresji a panewki jak pomylisz to szybciej się wyrobią, jeśli źle mówię niech mnie poprawią
  5. w sumie czemu nie liczniki nie są drogie takie z 0,9 i tam zapodać tarcze już zmienioną i tylko zmieniać zima-lato
  6. też mam przesuniętą wskazówkę, jest lepiej ale nie idealnie, ewentualnie możesz zrobić nową tarcze z nowymi wartościami, no ale i tak trzeba potem wskazówkę przestawić jak założysz zimówki. niestety nie ma idealnego rozwiązania jak masz dwa różne profile, zima-lato.
  7. z dołu pewnie ma też pedały jak w "L"-kach
  8. > 2 metry wystarczyły dosłownie idealnie, głośno sie robi jak juz ostro ciśniesz i przyśpieszasz a > tak to cisza. I wychodzi niedrogo nie był on gośny przy 2000-2300obr ?? potem cisza i powyżej 3500 już głośno
  9. ja posiadam w fi 45 przelot na początku miałem tylko tłumik końcowy z 125p, niestety sąsiedzi i musiałem zmień teraz posiadam środkowy od poloneza w miejscu środkowego zmieścił się a końcowy został taki jak był i jest cicho

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.