Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Michaswawa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michaswawa

  1. > Jakie ? lądowanie idealne i nie graja zawory
  2. > czy ktos tu sie zna na fiatowskich silnikach? Najlepiej jakby bywal na Pradze i mogl poswiecic > chwile czasu na diagnoze/naprawe Cinquecento 900...? Nie dokladna informacja o jaka Prage chodzi
  3. > nie zgnije ta buda do zerkowa lekki nalot tylko w tym miejscu, jeszcze przeżyje parę lat.
  4. > potrzebujesz dorobic przejsciowke pod te podstawke + dluzsza sruba > Wtedy tez przechadzisz na szeroki filtr > Patrz jak to TRS ogarnal > Napisz do nich moze Ci odsprzeda secik > http://trs-racing.pl/fiat-seicento-1-2-16v-swap-na-1-4-t-jet/ A ja mam zwykly plaskownic alu 10mm jako przejsciuwkę daje rade i tak sie zastanawiam czy tego plaskownika nie przyspawac do podstawki na stale
  5. > Panowiem mam pytanie. Probowal ktos wkrecac te korektory z punto bezposrednio w cylinderki z tylu > lup pomiedzy przewod elastyczny na wahaczu z przewod hamulcowy ?? Bo z tego co mi sie wydaje > ciezko bedzie zmiescic te korektory na seryjnej pompie i seryjnym zbiorniczku Ja mam założone w wahacz miedzy elastyczny a miedzialny i jest dobrze. w cylinderek nawet nie próbowałem.
  6. > ile ludzi tyle szkół ja dałem na dołu ja np. zakladam tak jak sa napisy na sprezynie nie do góry nogami
  7. > Ja mam denso irydowe chyba Ale widze róznice że Denso iridium ma 0.4mm a NGK ma 0.6mm
  8. Musze wymienic swiece zaplonowe i tak sie zastanawiam jakie kupic, doradzicie coś dobrego ?? Czego szukac ?? co wybrac
  9. > odkopuje trupa > wymyślił ktoś lekarstwo ??? Tak wsadzić hybryde
  10. > dziergania ciąg dalszy, na obecną chwilę zrobione tak: > wszelką racjonalną krytykę przyjmę, do alfy i omegi mi daleko, a to w końcu układ hamulcowy > pedał się trochę podniósł, ale do przyjęcia. Przy okazji nowe nakładki powiem ci ze dziwnie wysoko masz ten pedl, ja mam tez sie ak wywiercony ten pręt i mam o wiele nizej.
  11. > to po prawej co światło odbija, to zbiornik? Zostawiłeś oryginał? > robiłeś w końcu otwór dodatkowy w serwie na pedał? masz jakieś foto, w którym miejscu? Pewnie zrobił, ja jednak tez zrobilem i o wiele lepiej jest naciskac Wiertło 10 i wiercisz.
  12. > Słabe z was majstry, wyjąłem to serwo bez żadnych kombinacji, a to z Punto opuściłem silnik na > jednej łapie i ładnie weszło. dobrze mówisz ale u karana przepustnica jest po innej stronie ja juz sprawdzalem i jest dobrze
  13. > Ja takiej nie mam to ci nie powiem, ale o ile dobrze pamiętam widziałem że tutaj na tym forum > niektórzy mają takie skrzynie z dorabianymi półosiami i mocowaniami np ahamay, zapytaj sie go > on napewno nie ma seryjnej dlatego trzeba napisac ze nie kazda t-jetowska wejdzie ja tez nie mam seryjnej tylko od 500abarth c 510
  14. > jak się jeździ normalnie (czyli nie strzela ze sprzęgła, rozpędza płynnie na każdym biegu, sprzęgło > wciska do końca z puszczaniem gazu podczas zmiany biegów i nie przepina ich zbyt szybko) to > się nic nie stanie, trzeba też mieć na uwadzę nawierzchnię, bo gdy koło traci kontakt z > podłożem i go odzyskuje to wtedy można pourywać przeguby gwałtownymi zmianami obciążenia, ale > większośc tutaj buduje takie auta aby nie jeździć normalnie tylko do zabawy tak że lepiej > zapodać tijetowską t-jetowska ?? czyli jaką bo od bravo II to nie ma hu... aby weszla. Moja zostala zabita na strojeniu co moge sie zalozyc ze zostal zle wbity bieg.
  15. > Powyzej 180-200PS skrzynia sie szybko poddaje oj nie przesadzaj ze tak szybko, jak sie zle biegi wrzuca to tak bywa. ja tyle czasu jezdzilem na skrzyni z P2 i nie narzekalem
  16. > Słowo odma słyszał? nie lepiej dac dwie odmy na górze silnika ??
  17. > Można też TIG-iem. > Ja wspawałem sobie króciec z kwasówki z gwintem 3/8, a dopiero do tego wkręcę co będę chciał. > A z drugiej strony króciec do ewentualnego odpowietrzenia skrzyni korbowej. Rozwiń ta mysl po co dokladnie ten drugi kruciec ?? i co sie z tym wiąze .
  18. > Cześć, > Jak w temacie - pytanie czy dla mocy rzędu 150/160 KM warto pchać się w T-jeta mając zdrowe 1.2? > Docelowo stroić chciałbym to na kompie z 1.2 8v MPi + DET III. Zastanawiam się, czy ma sens > pompowanie kasy w nowy słupek. Może mentalnie wolałbym ten słupek, bo wiem co w nim mam. > Czy głowica z 1,2 16V i T-jeta jest taka sama (mam na myśli mocowanie do bloku i mocowanie > kolektorów)? Jezeli chodzi tylko o mocowanie do bloku i kolektorów to tak.
  19. > Domyślam się, że teraz jest ta łatwiejsza część > Mało czasu wczoraj miałem, to na szybko wszystko chciałem. > Ale w tygodniu na spokojnie pokombinuję zdejmij wybierak zawsze wiecej miejsca i nie wiem czy przejdzie ci kolo dolotu. ja musialem troche podgiąć ta blach nad serwem aby weszlo. Ja mam skrzynie c510 i hydrauliczne sprzeglo w miejscu linki sprzegla to musialem ciachnac przeciwage i lekko podgiac serwo bo inaczej nie weszlo by
  20. > no chyba tak będzie trzeba, bo wszystkie biegi sprawdzałem i niestety nie idzie... zobaczysz jaki będzie problem jak będziesz wkladal serwo P 1 Pamietaj Cierpliwość
  21. > no dobra, to tak to na przymiarkach mniej więcej wygląda: źle kolektory zamontowane obydwa po prawej stronie musza byc.
  22. > Na ciepłym okay? > Stawiam na upg > Sprawdz kompresję jeszcze dziura w tloku na tym garze albo bral komprechy.
  23. > Odkopię trupa trochę > Jak macie podłączone lub jak należy podpinać przewody hamulcowe do pompy hamulcowej - sekcja > przednia przód, tylna - tył, czy na krzyż? I dlaczego? jestem bardzo ciekaw jak trzeba poprawnie podlaczyc bo zawsze mam z tym problem .
  24. > Świetnie, profesjonalny wybór . Tylko teraz ostrożnie z silnikiem, przynajmniej na początku. Mnie > nie zawsze udawało się powstrzymać emocji, zwłaszcza spod świateł. No ale co ja biedny mam > zrobić, skoro jakaś beemka czy audiczka ze średnim skutkiem chciały coś tam udowodnić . Na > pierwsze dotarcie polecam jaką spokojną, wycieczkę z żoną . Najwazniejsze ze silnik juz odpalony , trzeba zlozycz reszte i mozna zaczac docieranie
  25. > No dobra, załóżmy, że google mówi 22,2, ale nie zwóciłem uwagi na jedną rzecz, a przynajmniej nie > rzuciła mi sie na zdjęciach. Mianowicie wyjścia na przewody. Oryginalnie w seju są 4 wyjścia. > Ta na zdjęciu powyżej ma 2. > Czy to ją dyskwalifikuje, czy wystarczy taki trójnik zastosować i będzie to zgodne ze sztuką, a co > najważniejsze poprawnym działaniem? > trójnik po co kombinować z trójnikami jak mozna odrazu kupić dobra pompe

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.