Skocz do zawartości

Fiat Strada - gwarancja


chemicq

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiego ? :

Póki artykuł się nie ukaże, nie chcę tutaj szczegółów podawać, poza tym nie chcę robić kryptoreklamy gazecie, w każdym razie w najbliższym czasie ma ukazać się test 'brazylijczyka' ukazujący jego mocne i słabe strony, najmocniejsza to chyba silnik...

PS. Nie chcę tu sobie zasług przypisywać, moja rola jest co najwyżej pomocnicza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Póki artykuł się nie ukaże, nie chcę tutaj szczegółów podawać, poza

> tym nie chcę robić kryptoreklamy gazecie, w każdym razie w

> najbliższym czasie ma ukazać się test 'brazylijczyka' ukazujący

> jego mocne i słabe strony, najmocniejsza to chyba silnik...

> PS. Nie chcę tu sobie zasług przypisywać, moja rola jest co najwyżej

> pomocnicza

Kolejny profesjonalny artykul icon_eek.gif. A jakby ktos napisal:

5 lat na wszystko z limitem 100 tys km

10 lat na perforacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzwoniłem do FIATa i pytałem się. W czym problem

> INFO sprawdzone u źródła

Myśleliśmy pisząc, że te rzeczy zawarte są w materiałach prasowych (każda firma takowe ma). Tam jednak była informacja o możliwych dodatkowych (płatnych) pakietach, a po prostu nie chciało nam się kolejny raz odwiedzać dilera z tym pytaniem. Proste?? 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Póki artykuł się nie ukaże, nie chcę tutaj szczegółów podawać, poza

> tym nie chcę robić kryptoreklamy gazecie, w każdym razie w

> najbliższym czasie ma ukazać się test 'brazylijczyka' ukazujący

> jego mocne i słabe strony, najmocniejsza to chyba silnik...

> PS. Nie chcę tu sobie zasług przypisywać, moja rola jest co najwyżej

> pomocnicza

nastepny pozal sie Boze dziennikarz profesjonalista hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myśleliśmy pisząc, że te rzeczy zawarte są w materiałach prasowych

> (każda firma takowe ma). Tam jednak była informacja o możliwych

> dodatkowych (płatnych) pakietach, a po prostu nie chciało nam

> się kolejny raz odwiedzać dilera z tym pytaniem. Proste??

Wiesz aby napisac rzetelny artykul to musisz sie nachodzic. Informacje z forum internetowego sa troszke mmmm no.gif skad wiesz kto siedzi po drugiej stronie komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proste??

Jak drut.

Nie wiem do jak powaznej gazety pisujesz czy nauczyciela, ale widze, ze wyraznie nie kumasz istoty sprawy, ktora Ci wszyscy staraja sie przekazac.

Mam nadzieje tylko, ze na dole tekstu dopiszesz dane zaczerpniete z forum hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak drut.

> Nie wiem do jak powaznej gazety pisujesz czy nauczyciela, ale widze,

> ze wyraznie nie kumasz istoty sprawy, ktora Ci wszyscy staraja

> sie przekazac.

> Mam nadzieje tylko, ze na dole tekstu dopiszesz dane zaczerpniete z

> forum

gdzie każdy zachwala swoje, że jest coool i się nie psuje, pisząc na forum pomiędzy pobytami w serwisie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myśleliśmy pisząc, że te rzeczy zawarte są w materiałach prasowych

> (każda firma takowe ma). Tam jednak była informacja o możliwych

> dodatkowych (płatnych) pakietach, a po prostu nie chciało nam

> się kolejny raz odwiedzać dilera z tym pytaniem. Proste??

Jak rozumiem ani diler ani wy nie macie telefonów, stąd wizyta tam jest niezbędna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc sytuacja wygląda tak, że ja nie jestem dziennikarzem, posiadam jakąś tam wiedzę na te tematy, jednak nie jest ona wielka (co zresztą wiedzą Ci forumowicze, którzy znają mnie osobiście).

Kolega poprosił mnie o pomoc w pisaniu artykułu, polegającą na tym, że przejadę się z nim na jazdach próbnych i opowiem wrażenia, użyczę komputera do napisania tekstu, i sprawdzę jedną rzecz. Tą rzeczą właśnie była gwarancja na Strade. Jako forumowicz (nie profesjonalista) pierwszy do głowy przyszedł mi AK. Stąd post.

A co do pisania kolegi w gazecie - jaka gazeta, tacy redaktorzy, a wszyscy chyba wiemy jaki jest poziom lokalnych rubryk moto, nie jest moją ambicją cokolwiek w tym zakresie zmieniać, a jako zorientowani w temacie sami chyba wiecie które artykuły są coś warte, a które nie. Chciałem pomóc koledze, tyle.

PS. Zaskakuje mnie mnogość odpowiedzi na tego posta, wydawałoby się prosta sprawa, a każdy ma swoje zdanie i musi je tutaj ujawnić

PS2. Nie udaje mądrzejszego niż jestem i stąd moje pytania, w końcu uczymy się cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o to, że jaki by nie był ten artykuł, to takie inf które

> możesz uzyskać od źródła czytaj od dilera najlepiej brać właśnie

> od niego bo inf będzie w 100% pewna i wykluczysz

> prawdopodobieństwo popełnienia głupiego błędu.

100% racji. Przyznam szczerze, ja na to nie wpadłem. Ale ja nie jestem dziennikarzem, wolno mi. Natomiast co do pracy kolegi w gazecie - szczerze mówiąc nie tylko artykuły moto tam tak są pisane i nie dziwię się że niezbyt się to sprzedaje.

Idę się zająć nauką do egzaminu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100% racji. Przyznam szczerze, ja na to nie wpadłem. Ale ja nie

> jestem dziennikarzem, wolno mi. Natomiast co do pracy kolegi w

> gazecie - szczerze mówiąc nie tylko artykuły moto tam tak są

> pisane i nie dziwię się że niezbyt się to sprzedaje.

> Idę się zająć nauką do egzaminu

Obawiam się niestety, że nie tylko artykuły moto są pisane niedbale. Pracowałem przez pewien czas w lokalnej rozgłośni radiowej i nieco mogę powiedzieć o fachowości dziennikarskiej. Zresztą jak to z tą fachowością jest to wszyscy widzimy - każdy z nas zajmuje się jakąś dziedziną i widzi, ża większość materiałów z "naszej" dziedziny jest mniej lub bardziej skopana - nawet na poziomie popularnym (nie chodzi mi przecież o pisanie fachowych artykułów do popularnej prasy, czy przesadnie dogłębne analizy w reportażach itp.). Gorszym zjawiskiem jest brak uczciwości dziennikarskiej, ale to nie wątek o tym.

Jak już powyżej wspomniano popełniłeś karygodny błąd zasięgając informacji ze złego źródła - na które nawet nie będziesz się mógł powołać w gruncie rzeczy, gdyby okazało się, że Strada jednak ma na 100 lat gwarancję i Fiat domaga się sprostowania na pierwszej stronie. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.