Skocz do zawartości

AC i OC (było sobie 60% zniżki)


ppawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam autko ubezpieczone w Compens-ie. Jako, że ostatnio miałem malutką szkodę musiałem użyczyć moje OC :-(. moje autko naprawiłem za gotówkę (100 zł :-)), ale niestety poszkodowane auto to już straty rzędu 3-4 tysięcy.

niestety dowiedziałem sie od ubezpieczyciela, że stracę 20% zniżek. I teraz będe miał 60 AC i 40 OC.

Czy każdy ubezpieczyciel za szkodę zabiera 20% Czy tylko compensa? Ewentualnie czy ktoś już przechodził do tego comercial union, które to ogłasza się, że takie zniżki duże zachowuje nawet mimo upadku. Czy to się opłaciło?

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedzwon / przejdz sie - dowiesz sie

oni obliczaja według auta , miejsca zameldowania itp

ja stracilem 10% w benefi za stłuczke , przepisałem sie do HDI gdzie mi wpisali 60% z innego auta (u ojca jestem wspolwlascicielem) i z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hestii, banefii i w generalli liczy się liczba lat bezszkodowych i to ile było szkód w ostatnim okresie (roku / 5 a nawet 10 latach). Pochodź po stronach internetowych to się zorientujesz jaki ubezpieczyciel jest dla Ciebie najbardziej wyrozumiały.

Pozdro,

Pi_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.