Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Czym przykleić emblemat?

Featured Replies

Napisano

Dzisiaj w nocy jakiś sk.wysyn zerwał mi z maski znaczek nissana. Na szczęście albo był trzeźwy albo łatwo mu poszło, bo zostawił tylko dwie małe rysy, które nowy emblemat przykryje.

Siedzi to w lekkim przetłoczeniu. Czym przykleić żeby trzymało lepiej niż oryginał? zlosnik.gif

280983599-IMG_4551.jpg

post-26813-14352494906617_thumb.jpg

Napisano

> Dzisiaj w nocy jakiś sk.wysyn zerwał mi z maski znaczek nissana. Na

> szczęście albo był trzeźwy albo łatwo mu poszło, bo zostawił

> tylko dwie małe rysy, które nowy emblemat przykryje.

> Siedzi to w lekkim przetłoczeniu. Czym przykleić żeby trzymało lepiej

> niż oryginał?

silikon octowy, klej do szyb

Napisano

klej do szyb ok.gif tylko czy warto hmm.gif nastepnym razem jak nie bedzie tak latwo dal sie ukrasc to wiecej szod narobi niz dwie male ryski sick.gif

pozdr.

Napisano

> Dzisiaj w nocy jakiś sk.wysyn zerwał mi z maski znaczek nissana. Na

> szczęście albo był trzeźwy albo łatwo mu poszło, bo zostawił

> tylko dwie małe rysy, które nowy emblemat przykryje.

> Siedzi to w lekkim przetłoczeniu. Czym przykleić żeby trzymało lepiej

> niż oryginał?

porządną 2stronną taśmą piankową.

emblemat jest tańszy niż malowanie maski...

Napisano
  • Autor

> porządną 2stronną taśmą piankową.

> emblemat jest tańszy niż malowanie maski...

Tańszy, ale primo ciężko dostać, secundo to nie jest jakaś szczególna plaga. Ot czasem zginie jeden pod blokiem albo 15 na raz. zlosnik.gif Obok stała primera p12, emblematy te same a jemu nie ruszyli. Może miał lepiej przyklejone. zlosnik.gif

Napisano

> Tańszy, ale primo ciężko dostać, secundo to nie jest jakaś szczególna

> plaga. Ot czasem zginie jeden pod blokiem albo 15 na raz. Obok

> stała primera p12, emblematy te same a jemu nie ruszyli. Może

> miał lepiej przyklejone.

to przemyśl sens montowania emblematu, kosztem lekkiej straty na wyglądzie (zagłębienie)

Napisano

tasma dwustronna ;-)

Napisano

> Dzisiaj w nocy jakiś sk.wysyn zerwał mi z maski znaczek nissana. Na

> szczęście albo był trzeźwy albo łatwo mu poszło, bo zostawił

> tylko dwie małe rysy, które nowy emblemat przykryje.

> Siedzi to w lekkim przetłoczeniu. Czym przykleić żeby trzymało lepiej

> niż oryginał?

Przyklej tak samo jak oryginal.

Jak taka ludzka menda nie bedzie mogla oderwac to poniszczy Ci maske

Napisano
  • Autor

> to przemyśl sens montowania emblematu, kosztem lekkiej straty na

> wyglądzie (zagłębienie)

Przemyślałem - są jeszcze dwie dziury. zlosnik.gif Nie jest tak źle, kradną ludziom anteny, wkłady lusterek, kołpaki. Jeden emblemat to przy tym pikuś. Jak cham ukradnie to ukradnie, kupię następny. Chcę mu jedynie lekko to utrudnić. wink.gif

Napisano

> Przemyślałem - są jeszcze dwie dziury. Nie jest tak źle, kradną

> ludziom anteny, wkłady lusterek, kołpaki. Jeden emblemat to przy

> tym pikuś. Jak cham ukradnie to ukradnie, kupię następny. Chcę

> mu jedynie lekko to utrudnić.

to jednak nadal podtrzymuję, że lepiej sobie nie robić problemów ok.gif

Napisano
  • Autor

> Przyklej tak samo jak oryginal.

> Jak taka ludzka menda nie bedzie mogla oderwac to poniszczy Ci maske

Muszę zrobić rozeznanie jeśli chodzi o dostępność i cenę tych emblematów. Jeśli to będzie 20-30 zł nawet za podróbę to chyba rzeczywiście macie rację. hmm.gif

Napisano

> Racja, ale przy takim rozumowaniu najlepiej nie przyklejać znaczka.

I ja tak zrobiłempo którymś tam zaniumaniu piesc.gif Z tyłu mam czystą klapę !

Napisano
  • Autor

> to jednak nadal podtrzymuję, że lepiej sobie nie robić problemów

Powoli przekonuję się do takiego rozwiązania. zlosnik.gifok.gif Tak jak pisałem, to nie są częste akcje. 90% ginących to znaczki VW. Jeden sąsiad przykręcił do passata śrubą (praktyczność ponad estetykę zlosnik.gif), inny namalował tippexem. A ja mimo wszystko liczę, że ktoś gnoja złapie i skręci mu kark. Bo dziś kradnie znaczki, a jutro poodkręca mi śruby przy kołach jak kiedyś. sick.gif

Napisano

ja polecam silikonowy klej do szyb, i zostawić na 3 godzinki ściśnięte ściskiem stolarskim, jak da radę tak ścisnąć. U mnie się trzyma bardzo dobrze.

Napisano

> Muszę zrobić rozeznanie jeśli chodzi o dostępność i cenę tych

> emblematów. Jeśli to będzie 20-30 zł nawet za podróbę to chyba

> rzeczywiście macie rację.

Na Allegro są tanie podróbki po kilkanaście złotych. Nawet da się je zastosować grinser006.gif. Kumplom kradli na osiedlu znaczki to im podpowiedziałem, żeby je siknęli na kolor samochodu albo na czarno, całkiem fajnie to wygląda i jest całkowity spokój z gnojami, bo ich nie odklejają. I jeszcze jedna zasada - wszelkie listwy, znaczki, wkłady lusterek, radia anteny itp montujemy tak, żeby było je łatwo zdemontować nie robiąc większych szkód w sąsiedztwie. Zamontowałem kiedyś radio w P 406 na życzenie miało być nie do ukradzenia, i faktycznie go nie ukradli, ale i tak nie nadawało się do użytku i trzeba było wymienić konsole środkową z elementami sterowania.

Napisano

> Muszę zrobić rozeznanie jeśli chodzi o dostępność i cenę tych

> emblematów. Jeśli to będzie 20-30 zł nawet za podróbę to chyba

> rzeczywiście macie rację.

podrobki kolo 20 zeta, oryginaly nawet 50 (ostatnio szukalem do swojej nyski bo mi od karchera zaczela sie luszczyc).

A co do przyklejenia to sa takie specjalne piankowe tasmy do przyklejania emblematow. Przerabialem je w lanosie i w nysce. Trzymaja doskonale a w razie czego daja sie zerwac.

Napisano
  • Autor

> podrobki kolo 20 zeta,

Gdzie? hmm.gif

> oryginaly nawet 50 (ostatnio szukalem do

> swojej nyski bo mi od karchera zaczela sie luszczyc).

To chyba taki miałes "oryginał". grinser006.gif

> A co do przyklejenia to sa takie specjalne piankowe tasmy do

> przyklejania emblematow.

No właśnie tak był przyklejony do tej pory. wink.gif Gdzie to kupić? hmm.gif

Napisano

> W ASO kosztuje...

> 200 zł

no wlasnie tez sie przymierzam ale chyba poprostu zdejme starego i machne go na czarno (jak w lanku mialem).

A co do ASO to jak szukalem teleskopow do klapy bagaznika (w kombiaku) to na alledrogo byly po 49 a w salonie po... 500 hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.