Skocz do zawartości

i jeszcze jedno klima automatyczna


oxxxz

Rekomendowane odpowiedzi

> chciałbym się dowiedzieć czy waszym zdaniem warto dać te 2 tysie

> wiecej za klimę automatyczną czy csobie odpuścić i wziąć

manual?

> czy komfort obsługi automatu uzasadnia wydanie 2 tysiący więcej?

bierz automat, potem będziesz pisał posty w stylu: "Nastawiam zimą na 16 stopni i mam sahare, dlaczego?", albo "Nastawiam latem na 25 stopni i mam mróz, dlaczego?" zlosnik.gif

Poważnie, moim zdaniem lepiej manual, ale ja już taki jestem, że wolę sam nad wszystkim panować niż jakieś automaty smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że wolę sam nad wszystkim panować niż jakieś automaty

> uważasz że w fiacie to naprawdę zależy od Ciebie ?

zauważyłem pewną zależność pomiędzy tym jak kręcę pokrętłami a jaką temperaturę odczuwam, więc tak, uważam że to przynajmniej zależy ode mnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałbym się dowiedzieć czy waszym zdaniem warto dać te 2 tysie

> wiecej za klimę automatyczną czy csobie odpuścić i wziąć manual?

> czy komfort obsługi automatu uzasadnia wydanie 2 tysiący więcej?

Ja mam manualną i obsługuje mi się ją dobrze, nie mam problemu z optymalnym ustawieniem jej działania. A to, że nie wiem czy akurat mam 18 czy 19.5 stopnia jakoś mi nie przeszkadza...

Nie bawiłem się klimą automatyczną, więc na temat komfortu jej obsługi się nie wypowiem, ale są dwie rzeczy na TAK dla automatu...

Pierwsza to wygląd panelu sterującego, bardzo mi się podoba i nawet nie ma porównania z gałkami! Ten panel jeszcze bardziej podkreśla urodę wnętrza auta, oraz nadaje mu bardziej nowoczesny wygląd!

Druga sprawa to dwie strefy, nie wiem na ile sprawdza się to w praktyce, ale czasem jak jadę z moją partnerką to mi jest jeszcze gorąco a jej już zimno! Może dwie strefy rozwiązałyby ten problem.

A tak na marginesie, to jak ja jadę jako pasażer, to zazwyczaj ona jeszcze chłodzi a ja mówię, że jest już za zimno...

Dwa tysiące piechota nie chodzi, ale jak masz później żałować wyboru manuala to bierz, biorąc pod uwagę nawet te dwie, wymienione przeze mnie rzeczy... Ja się nawet nie zastanawiałem nad automatem, były ważniejsze dla mnie rzeczy, tym bardziej, że w poprzednim aucie w ogóle nie miałem klimy! A Ty jak się już zastanawiasz, to bierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dylemat miałem przed zakupem Stilo, tez marudziłem, a po co, a moze nie warto tych 2000 ?

Na szczeście żona zachowała resztki rozsądku i wzięlismy automata hehe.gif

Na pewno nie kupie od tej pory samochodu z manualna klimą. Do tego ta w fiacie ma AQS i jest to wypas pomysł palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki dylemat miałem przed zakupem Stilo, tez marudziłem, a po co, a

> moze nie warto tych 2000 ?

> Na szczeście żona zachowała resztki rozsądku i wzięlismy automata

> Na pewno nie kupie od tej pory samochodu z manualna klimą. Do tego ta

> w fiacie ma AQS i jest to wypas pomysł

a nawiew klimy na tył to nie jest tylko przy automacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki dylemat miałem przed zakupem Stilo, tez marudziłem, a po co, a

> moze nie warto tych 2000 ?

> Na szczeście żona zachowała resztki rozsądku i wzięlismy automata

> Na pewno nie kupie od tej pory samochodu z manualna klimą. Do tego ta

> w fiacie ma AQS i jest to wypas pomysł

co to ten aqs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo temperaturę żądaną jakoś trzeba ustawić

po co sie tak scisle parametryzowac?? jest mi za cieplo to obnizam temperature, nie wazne czy pokretlem czy przyciskiem, jest mi za zimno to podwyzszam.... g mnie obchodzi czy to jest 21 czy 22 stopnie 270751858-jezyk.gif wg mnie szkoda wydawac 2000 na to zeby wiedziec przy jakiej temperaturze nie jest mi dzis za cieplo, albo za zimno zeby.GIF

a druga sprawa, mniej do zepsucia w manualu zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze wydac po to zeby miec dwie strefy

tez nie widze ekonomicznego uzasadnienia w tym przypadku 270751858-jezyk.gif moze jestem egoista i nie mysle o tym czy pasazer moze by chcial 1-2 stopnie mniej albo wiecej zeby.GIF a zreszta jak mu za zimno, to moze nawiewy zamknac i nie bedzie mu wialo 270751858-jezyk.gif

malo przekonujacy argument, dalej... 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.