Skocz do zawartości

i jeszcze jedno klima automatyczna


oxxxz

Rekomendowane odpowiedzi

> raczej Ci tłumaczę ze uzywasz słów których nie rozumiesz

a ja mam wrazenie ze myslimy o innych rzeczach smile.gif rozumiem roznice pomiedzy kompetencami a preferencjami smile.gif o swoich preferencjach nie powiedzialem ani slowa smile.gif stwierdzilem, ze nie mam wiedzy w sprawach dotyczacych mechanicznego odwracania zwierzat smile.gif a nie o gustach dotyczacych wykorzystywania zwierzat do roznych celow smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście temat rozbujali... Klima została ze dwie strony wcześniej... i ta automatyczna i ta manualna...

Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno pytanie, gdybyśmy mieli do wyboru samochód z klimą automatyczna i manualną, ale w tej samej cenie, to co byśmy wybrali...

Ja na pewno wziąłbym automatyczną... I zapewne 95% (jeśli nie więcej) osób też...

Ale jeśli dochodzą do tego dodatkowe pieniądze, to wybór już nie jest taki prosty...

I nie ma co tu dyskutować nad tym, że ktoś woli manuala bo uważa, że jest lepszy, mniej awaryjny albo po prostu tańszy...

A czy to jest podyktowane przekonaniem o niezawodności, ekonomią czy własnym widzimisię, to już oddzielny temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak na marginesie, to jak ja jadę jako pasażer, to zazwyczaj ona

> jeszcze chłodzi a ja mówię, że jest już za zimno...

to samo jest w Punto, po obu stronach jest nawiew na szybę, tylko że z tego po stronie kierowcy wieje na szybę, a po stronie pasażera wieje też na człowieka, być może powietrzem odbitym od szyby biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nie ma co tu dyskutować nad tym, że ktoś woli manuala bo uważa, że

> jest lepszy, mniej awaryjny albo po prostu tańszy...

Jesli poprawili jakość to auto jest lepsza. Ale jesli jest awaryjna jak w stilo to zastanowił bym sie 2 razy*

*Dotyczy tych ktorzy chca jezdzic nim dluzej niz przez 2 ,3 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.