Skocz do zawartości

w jaki sposob podniesc przod w Fce


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

pytam bo moja ulubienica siedzi z przodu tak nisko, ze tre miska olejowa i rura wydechowa o kazda wieksza koleine czy bruzde.

tyl podnioslem stosujac sprezyny od kombi - sterczy niemilosiernie (wyglada okropnie) ale przynajmniej gdy zaladuje bagaznik i 3 osoby z tylu to nie ociera mi nic o nadkola.

w jaki sposob podniesc przod? czy sprezyny od diesla nie sa sztywniejsze i przy tym wyzsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu zalozyc nowe sprezyny od twojego modelu? Moze twoje siadly z uplywem lat? U siebie - co prawda z tylu - zalozylem seryjne sprezyny i poszedl tak wysoko, ze az i sie nei podobalo, ale z czasem sie ulozyl i teraz wyglada jakbym byl troche aladowany, co bardziej mi odpowiada. Moze z przodem bedzie tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moze po prostu zalozyc nowe sprezyny od twojego modelu? Moze twoje

> siadly z uplywem lat?

moze nie tyle co siadly bo kolo nie jest schowane w nadkole ale sa strasznie miekkie. podoba mi sie to bo lubie jak mnie buja i miekko kolysze ale boje sie, ze ktoregos razu urwe albo miske albo rure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze nie tyle co siadly bo kolo nie jest schowane w nadkole ale sa

> strasznie miekkie. podoba mi sie to bo lubie jak mnie buja i

> miekko kolysze ale boje sie, ze ktoregos razu urwe albo miske

> albo rure.

jak Cię tak buja, to zmień te amortyzatory ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamieńcie się sprężynami&amortyzatorami :-)

nono smile.gif

a poważniej, to zastanawiam się nad czymś obniżającym na przód, tylko się zastanawiam, czy np sprężyny progresywne obniżające tak ze 3 cm mogą pracować z seryjnymi amorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> się zastanawiam, czy np sprężyny progresywne obniżające tak ze 3

> cm mogą pracować z seryjnymi amorami?

jeśli nie więcej niż te 3cm to tak ok.gif

ja miałem spore obniżenie na H&R więc amorki były krótsze, od vectry GT zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli nie więcej niż te 3cm to tak

> ja miałem spore obniżenie na H&R więc amorki były krótsze, od

> vectry GT

pasuje zawias od vectry??

no dobra, a sprężyny, o których mówię są podobno od nexii, podejdzie toto? Zresztą jeszcze nie wiem, czy je będę na 100% miał, ale to inna kwestia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to załóż sprężyny z vectry a - powinny pasować skoro mcperson też

> pasuje, a autko pójdzie zdrowo do góry.

> tylko potem będziesz na zakrętach jak statkiem jechał

No w takich przypadkach jest coś za coś. U mnie jest problem ze zbyt niskim tyłem w stosunku do przodu, cały czas próbuję zgłębić dlaczego, ale wychodzi mi, że przy wymianie z tyłu mechanik po prostu coś sknocił i założył za miękkie sprężyny i tyle frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.