Skocz do zawartości

swiatla cofania


darekpdkp

Rekomendowane odpowiedzi

cześć darku, nie martw się brakiem wstecznego, nie jest obowiązkowy w myśl przepisów ruchu drogowego.

słusznie dedukujesz, zanurkuj za lewe koło i namacasz czujniczek do wymiany.

przygotuj się na 100 pln wydatku i nie kup przypadkiem tańszego czujniczka, bo to nie ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czujnik, wymieniłem na taki za 8 zetów i działał miesiąc, co ciekawe stary (nie wyrzucony) zaczął działać po właśnie miesiącu i już nie kupowałem nowego ale założyłem oryginał, obecnie nadal działa (2 miesiąc od wymiany).

intryguje mnie "samoistna reanimacja" starego hmm.gif

po wymontowaniu nie dawał odznak przewodnictwa elektrycznego aż tu nagle busted.gif działa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przygotuj się na 100 pln wydatku i nie kup przypadkiem tańszego

> czujniczka, bo to nie ten

witaj. a dlaczego tańszy niż 100 zł ma być zły? ja płacił bym w ASO za taki czujnik 67 zł. Kupiłem go taniej, bo Kolega z kącika miał taki do sprzedania, ale to się nie liczy jeśli chodzi o cenę. W każdym bądź razie w ASO jakieś 3 lata temu kosztował on jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się bez kanały, może nawet bez lewarka; zależy to od długości twego ramienia i użycia stosownego klucza, mało miejsca na obroty kluczem.

z cenami czujnika jest tak: zależnie od nr nadwozia masz dwa rożne, ja oczywiście miałem pasujący droższy

samoistna reanimacja jest ciekawym objawem, może należy dać czujnikowi odpocząć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykan nie ma przeciwmgielnych, natomiast posiada cofania. Przerabiając reflektory tylne do przepisów europejskich, najczęściej w miejsce świateł cofania instaluje się kierunkowskazy (nie ma ich oryginalnie bo "mruga" cała lampa). Dlatego konieczne jest dodatkowe światełko cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> intryguje mnie "samoistna reanimacja" starego

> po wymontowaniu nie dawał odznak przewodnictwa elektrycznego aż tu

> nagle działa!!!!

Poprawka.

już nie działa oslabiony.gifrant.giffurious.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie sie dowiedzial ze o nim napisales

aż mnie korci żeby to g... przerżnąć i zobaczyc jak to jest w środku zmajstrowane, przypuszczam że olej dostaje się do środka i zanieczyszcza styk = czujnik odmawia posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aż mnie korci żeby to g... przerżnąć i zobaczyc jak to jest w środku

> zmajstrowane, przypuszczam że olej dostaje się do środka i

> zanieczyszcza styk = czujnik odmawia posłuszeństwa.

Już bardziej styk po prostu się utlenia, w końcu jest to grzane silnikiem. Pewnie nie jest pokryty żadnym 'szlachetnym' metalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.