Skocz do zawartości

JTD & CB - jakie radio wybrac, zeby polubilo sie z JTD'kiem


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

> ...napotkany serwis CB proponuje na te problemy President Johnson II + President Missouri...

> tyle że to dośc drogi zestaw...

Niech serwis zapakuje na próbę ten zestaw do auta i dopiero się wypowiada.

Przy siejącym MJ-bzdura. Nabijanie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niech serwis zapakuje na próbę ten zestaw do auta i dopiero się wypowiada.

> Przy siejącym MJ-bzdura. Nabijanie kasy.

A u Ciebie udało się zredukować zakłócenie tak jak to pisałeś kilka postów wyżej, bo miałeś zdać relacje a tu echo. Czyli nie wypaliło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u Ciebie udało się zredukować zakłócenie tak jak to pisałeś kilka postów wyżej, bo miałeś zdać

> relacje a tu echo. Czyli nie wypaliło??

No tak sorry zapomniałem a to dlatego, że sprzedałem auto. A co do odkłócania to niewiele pomogło, może z 50%. Na mojego Stilona nie było bata.

Proszę co wyprawiało moje auto ze słabiutkim Johnnym II przed odkłócaniem:

na innych filmach z tego profilu można posłuchać innych radyjek w moim byłym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat zbyt długi by przeczytać, ze swojej strony dodam że mam radyjko President Johnny II + antene Presenter (podróbka presidenta missouri) i nie mam żadnych zastrzeżeń do działania z moim JTD w WM i SkyWindows.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Planuje zakup radia CB, zastanawiam sie co wybrac zeby nie gryzlo sie z silnikiem JTD.

Pożyczałem jakie się dało radia (również wspomniane) i najlepiej wypadł josan pro120 -jedynie cichusieńki prawie nie słyszalny pisk.Ale kupiłem cb atena lafayette bo takie znalazłem na miejscu i jestem bardzo zadowolony-to to samo co josan,bdb odbiór i nadawanie,do potencjometru się przyzwyczaiłem.Wyświetlacz dobrze widoczny pod każdym kontem i pasuje kolorkiem.Używam od roku.Antena sirio turbo2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.