Skocz do zawartości

rozrząd astra 2 1.7 dti


MrG_m1111

Rekomendowane odpowiedzi

> Zaglądasz czasem do podwieszonych wątków?

> Pozdroofka

czasem tak zlosnik.gif

ale pytanie na szybko bo zaraz jadę oglądać auto z takim silnikiem i nie mam czasu buszować po kąciku

szanowny właściciel twierdzi, że zagłada sie tam co 150kkm a ze auto ma przelatane polowe tego wiec niby nie ma sie czym martwic

potrzebuje potwierdzenia bądź zaprzeczenia

pzdr 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem historie, ze pasek zerwal sie przed 150 kkm....Czym jest wydanie ok 500 PLN za rozrzad w porownaniu z naprawa glowicy (ok 1000 PLN w przypadku wymiany wszystkich zaworow i czesci prowadnic, o ile da sie glowice uratowac...), gdy rozrzad sie zerwie....? Nawet w swoim C16 NZ wymienie 10 kkm wczesniej niz to zalecane....Moze ktos uzna mnie za zboczenca w tej kwestii (silnik bezkolizyjny) ale jakos nie chce mi sie zakladac paska rozrzadu w trasie....(bywa roznie, a to uszczelniacz pusci i zarzuci pasek olejem, a moze cos tam wpadnie...a kto regularnie zaglada pod oslone rozrzadu? Jesli pasek byl wymieniany wczesniej, jaka jest pewnosc, ze mechanik wlasciwie ustawil napiecie paska? widzialem takie, albo nienaprezone, albo zbyt naprezone...)

Nawet VW zrezygnowal ze swoich 120 kkm i zaleca wymiane przy 90 kkm (w niektorych przypadkach nawet 70 kkm), bo zdarzaly sie zerwania...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z różnymi informacjami się spotkałem jedni podawali 120tkm, inni

> 150tkm. Ja zrobiłem zaraz po zakupie, samochód miał ponad

> 130tkm.

> pzdr

Na początku produkcji Opel podawał 10 lat i 150 tys km, ale w miarę upływu czasu okres został skrócony do tego, który podałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.