Skocz do zawartości

DAKAR 2010


RyjekWRO

Rekomendowane odpowiedzi

> Sa na TVP1 - 19:55

> Eurosport - 20:20 i 23:00 (powtorka 0:50)

powiem szczerze, że się zawiodłem - ze strony transmisji oczywiście. Na tvp1 wczoraj brak relacji - nie wiem czemu, a na eurospocie to jakaś farsa była, przynajmniej to o 20:20, pokazali dwa reportaże z peterhanselem i kimś tam jeszcze i wsio, całość trwała może 5 min. O Hołku powiedzieli tylko nawiasem, o motocyklistach naszych, jak i o quadowcu info brak icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem szczerze, że się zawiodłem - ze strony transmisji oczywiście.

> Na tvp1 wczoraj brak relacji - nie wiem czemu, a na eurospocie

> to jakaś farsa była, przynajmniej to o 20:20, pokazali dwa

> reportaże z peterhanselem i kimś tam jeszcze i wsio, całość

> trwała może 5 min. O Hołku powiedzieli tylko nawiasem, o

> motocyklistach naszych, jak i o quadowcu info brak

Dziwne bo na Eurosporcie zawsze były te relacje jakie takie - jak dla mnie zawsze za mało no cóż... niestety nie mam teraz dostępu do Eurosportu i opieram się na relacjach na TVP1 i to jest dopiero farsa angryfire.gif

Najważniejszy rajd - jedynka strasznie się reklamuje jaka to ona jest strasznym sprawozdawcą i codziennie góra 5 minut relacji. Sorry ale jak już człowieka wysyłają i kosztuje to ciężkie pieniądze to przynajmniej by coś pokazali a nie dwa zdjęcia na krzyż angryfire.gif Do tego jakieś śmieszne "Dakara na obcasach" czy jakoś tak... no żal.pl icon_rolleyes.gif

Musiałem się wyżalić - sorry crazy.gif

Jedynie pełne info można dostać na dakar.com tylko co z tego jak rajd powinno się oglądać!

A w temacie rajdu: Hołek mi imponuje ok.gif Tak trzymać - oby jakaś awaria albo inne dziadostwo go nie dopadło ok.gif

Motocykliści też w porządku chociaż przyzwyczaili mnie (przynajmniej Czachor), że są troszkę wyżej, no i Sonika trochę szkoda bo zarobił sporą stratę...

No ale to dopiero początek - wszystko się może jeszcze zdarzyć - oby jak najlepiej dla Naszych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do żali- to wkurzające jest, że np. o ciężarówkach praktycznie tyle co nic, a nawet na padzeiwnym kanale tvp.sport ani słowa, na Eurosporcie ograniczją sie do istnienia Czagina angryfire.gif ale to tez góra 20 sek. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Toyota Sachanbińskiego i Rabiegi zginęła na pustyni.

Nie zginęła tylko zaginęła - ot drobna różnica wink.gif

Z netu:

Znamy losy polskiej załogi Toyoty Terratrek Competition - Aleksandra Sachanbińskiego i Arkadiusza Rabiegi. Jak informowaliśmy, Polacy mieli zaginąć na trasie rajdu Dakar. Okazało się jednak, że załoga wycofała się z rywalizacji, o czym oficjalnie nie poinformowała strona rajdu.

Czyli burdello w papierkach mają hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zginęła tylko zaginęła - ot drobna różnica

> Z netu:

> Znamy losy polskiej załogi Toyoty Terratrek Competition - Aleksandra

> Sachanbińskiego i Arkadiusza Rabiegi. Jak informowaliśmy, Polacy

> mieli zaginąć na trasie rajdu Dakar. Okazało się jednak, że

> załoga wycofała się z rywalizacji, o czym oficjalnie nie

> poinformowała strona rajdu.

> Czyli burdello w papierkach mają

robia sensacje pismaki wczoraj pod koniec relacji o 23 na eurosporcie juz powiedzieli ze mieli awarie i sie wycofali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.mefeedia.com/watch/27612745

> Kolejny raz wywrotka z frontu budowy CCCP gra na nosie zachodnim

> producentom

Kamaz wygrał, 10h przed następną marką zlosnik.gif

najlepsze jest to że gdyby Chagin jechał Kamazem w kategorii normalnych aut to byłby 13 hehe.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.