Skocz do zawartości

Znawcy wuesek - do tablicy


agorny

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak...kupiłem wczoraj dość mocno zaniedbany Wiejski Sprzęt Kaskaderski (i tak jest piękna grinser006.gif). Nie ma żadnych dokumentów, nie ma tabliczki znamionowej ...a ja chciałbym chociaż wiedzieć czy to 125 czy 175...zajrzałem do książki Załęskiego i wydaje mi się że to 125 ale pewności nie mam...Czy ktoś może to zweryfikować? zlosnik.gif

283608276-wsk.jpg

post-25997-14352507365743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna WSK125 z lat 1968-1975 bodajze, pozniej zaczeli robic malowane na pomaranczowo z odrobine zmienionym bakiem i bocznymi oslonami, wtedy tez zaczeli nadawac im nazwy ptakow (wczesniej tylko oznaczenia literowo-cyfrowe jak M06)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piekna WSK125 z lat 1968-1975 bodajze, pozniej zaczeli robic malowane na pomaranczowo z odrobine

> zmienionym bakiem i bocznymi oslonami, wtedy tez zaczeli nadawac im nazwy ptakow (wczesniej

> tylko oznaczenia literowo-cyfrowe jak M06)

nie zgodziłbym się z tą tezą-do lat 80-tych robiono też zwykłe,"czarne" WSK-i.kolega kupił taką w połowie lat 80-tych w GS-ie.te z nazwami ptaków to były wersje wzbogacone-mnie podobał się wtedy lelek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zgodziłbym się z tą tezą-do lat 80-tych robiono zwykłe,"czarne" WSK-i.kolega kupił taką w

> połowie lat 80-tych w GS-ie.te z nazwami ptaków to były wersje wzbogacone-mnie podobał się

> wtedy lelek

Ja mam Gila z 77r. Wcześniej z tego rocznika miałem zwykłą z tym wielkim bakiem i szerokimi błotnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa wygląda tak...kupiłem wczoraj dość mocno zaniedbany Wiejski Sprzęt Kaskaderski (i tak jest

> piękna ). Nie ma żadnych dokumentów, nie ma tabliczki znamionowej ...a ja chciałbym chociaż

> wiedzieć czy to 125 czy 175...zajrzałem do książki Załęskiego i wydaje mi się że to 125 ale

> pewności nie mam...Czy ktoś może to zweryfikować?

Po pierwsze, to straszny składak zlosnik.gif. Silnik oczywiście 125ccm, zbiornik sprzed '78 roku, tzw garbus, błotnik z tyłu ma szparunki, jakie były pod koniec lat '70 - moja 78 już z mniejszym zbiornikiem takie miała. Przedni błotnik nie ma szparunków, ale też jest głęboki. Boczki filtra powietrza i narzędziówki (akumulatora) od wersji z lat 80. Ale grunt, że jeździ ok.gifzlosnik.gif.

Co do ceny - IMO przepłaciłeś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze, to straszny składak . Silnik oczywiście 125ccm, zbiornik sprzed '78 roku, tzw garbus,

> błotnik z tyłu ma szparunki, jakie były pod koniec lat '70 - moja 78 już z mniejszym

> zbiornikiem takie miała. Przedni błotnik nie ma szparunków, ale też jest głęboki. Boczki

> filtra powietrza i narzędziówki (akumulatora) od wersji z lat 80.

Ooo, cenne uwagi; w razie czego będę wiedział do kogo się zwrócić. zlosnik.gifok.gif

Ale grunt, że jeździ .

W tej kwestii mam poważne wątpliwości. zlosnik.gif

> Co do ceny - IMO przepłaciłeś

blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ooo, cenne uwagi; w razie czego będę wiedział do kogo się zwrócić.

> Ale grunt, że jeździ .

> W tej kwestii mam poważne wątpliwości.

Moja kompletna - no prawie zlosnik.gif, ale zarejestrowana i ubezpieczona, z silnikiem na chodzie kosztowała......50zł hehe.gif. Oczywiście stan do kapitalnej renowacji, ale papier jest ważny 270751858-jezyk.gif

jak chcesz poczytać o Wieśkach, to zajrzyj tu:

http://wueska.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja kompletna - no prawie , ale zarejestrowana i ubezpieczona, z silnikiem na chodzie

> kosztowała......50zł . Oczywiście stan do kapitalnej renowacji, ale papier jest ważny

No to już wiem dlaczego napisałeś że przepłaciłem zlosnik.gif

> jak chcesz poczytać o Wieśkach, to zajrzyj tu:

> http://wueska.pl/

Dzięki ok.gif; zarejestrowałem się też tu: http://www.motocyklewsk.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.