Skocz do zawartości

scenic I phI - choinka


janiol13

Rekomendowane odpowiedzi

> Wie ktoś jak poradzić sobie raz na zawsze z choinką tylnych lamp ??

> Wiem ze to masa,ale co jakiś czas muszę z tym walczyć

Znadź miernikiem który kabelek odpowiada za masę, tochę wcześniej zerwij z niego fragmencik izolacji, doltuj (albo ciasno owiń kilka razy w koło) nową, dodatkową żyłę kabla.

Z drugiej strony ten nowy kabelek przylutuj (albo ciasno owiń- to też wystarcza) wokół jakiegokolwiek fragmentu lampy, gdzie jest masa- ajlepiej wokół jakiejś ścieżki.

Rozwiązanie wieczne- zrobiłem tak kilka at temu w meganie i problem zginął raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znadź miernikiem który kabelek odpowiada za masę, tochę wcześniej zerwij z niego fragmencik

> izolacji, doltuj (albo ciasno owiń kilka razy w koło) nową, dodatkową żyłę kabla.

> Z drugiej strony ten nowy kabelek przylutuj (albo ciasno owiń- to też wystarcza) wokół

> jakiegokolwiek fragmentu lampy, gdzie jest masa- ajlepiej wokół jakiejś ścieżki.

> Rozwiązanie wieczne- zrobiłem tak kilka at temu w meganie i problem zginął raz na zawsze.

mam pytnko , czy robiłeś to w jednej lampie czy w dwóch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie jak pamiętam to po stronie pasażera mam nadtopiony styk, ale jak będę to robił to zrobie

> obie za jednym razem

ostatnio znalazłem chwilę i postanowiłem pozbyć się raz na zawsze problemu z brakiem masy

oto nadtopiony styk

masa1.JPG

potem po zdjęciu kawałka izolacji z masy ( u mnie kolor fioletowy ) przylutowałem kawałek przewodu i owinołem go taśmą izolacyjną

masa3.JPG

drugi koniec kabla przylutowałem do ścieżki masy ( wcześniej dobrze ją oczyściłem )

masa2.JPG

i tak zrobiłem w dwóch lampach, efekt - już nie zapla mi się kontrolka od przeciwmgielnych przy hamowaniu lub przy włączeniu kierunkowskazów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.