Skocz do zawartości

Szpilka koła kręci się w piaście


Krisker

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie. Nie można odkręcić koła. Przechodził ktoś to? Podgrzanie śruby coś da? Co potem?

> Może jakiś klej? Rozgrzebywanie piasty to ostateczność

zerwany gwint albo na srubie albo w piascie - rozwierc srube i bedziesz wszystko wiedzial - jak sruba to nowa i po sprawie jak w piascie to gwintownik zrobic gwint i szukac jednej sruby grubszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Nie można odkręcić koła. Przechodził ktoś to? Podgrzanie śruby coś da? Co potem?

> Może jakiś klej? Rozgrzebywanie piasty to ostateczność

przechodziłem przez to jak mi gość w sklepie sprzedał śruby ze złym gwintem do mojego auta, skończyło się niestety na wymianie piasty koła oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Nie można odkręcić koła. Przechodził ktoś to? Podgrzanie śruby coś da? Co potem?

> Może jakiś klej? Rozgrzebywanie piasty to ostateczność

Masz dojście do śruby z boku, czy to w otworze w alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przechodziłem przez to jak mi gość w sklepie sprzedał śruby ze złym gwintem do mojego auta,

> skończyło się niestety na wymianie piasty koła

W mojej syrenie każda nakrętka pasowała tylko do jednej szpilki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szpilka Już poprawiłem. Auto to vitara TA Cabrio 92

Dowolnym sposobem zmasakrowac nakretke na tyle zeby sie dalo zdjac kolo, pozniej zdjac piaste i zaprasowac nowa szpilke, ewentualnie w ramach asekuracji lekko spawnac. Jesli to tyl, to trzeba bedzie zdemontowac polos zeby wymienic szpilke. Koszt szpilki i nakretki to nie wiecej niz 10 pln, i zaleznie czy przod, czy tyl 1-2h roboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.