Skocz do zawartości

Wymiana łożyska Mcpersona od góry ? .


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy wymianę łożyska kolumny MCpampersa wink.gif i odbój z gumy da sie wymienić od góry odkręcając te 3 śróbki? bez wyciągania koła i amora.

Czy po kolei wyciągnać koło amor auto na 6 lewarków i dopiero na wyciągnietym amo założyć łożysko główne? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da rady od góry napewno ?

niedawno wymieniałem sprężyny i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie wymiany poduszki i łożyska bez wyjęcia całego amorka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niedawno wymieniałem sprężyny i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie wymiany poduszki i łożyska

> bez wyjęcia całego amorka

Nie wiem jak to robiłeś, ale ja obie gumy wyciągałem i zakładałem bez wyjmowania kolumny i w ogóle bez podnoszenia auta... hmm.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok dzięki więc auto idzie do garażowego Aso bo nie mam ściagacza do fedr a mi to za 20 zł zrobią .

> A nie wiecie czy da się jeszcze kupić w aso te łożysko? .

co Ty masz z tym ASO? pełno jest sklepów gdzie mają 131653654761 łożysk mcpersona do UNO różnych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok dzięki więc auto idzie do garażowego Aso bo nie mam ściagacza do fedr a mi to za 20 zł zrobią .

> A nie wiecie czy da się jeszcze kupić w aso te łożysko? .

http://www.allegro.pl/item1071966209_lozysko_amortyzatora_przedniego_fiat_uno_kpl_2sz.html

W sumie jakby się bardzo bardzo uprzeć to może wysooooko lewarując auto - dałoby się wymienić to na samochodzie ale wierz mi - łatwiej będzie zdejmując amor.

To tylko koło i 2 śruby... 10 minut. (+ jeśli masz to śrubka trzymająca przewód hamulcowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.