Skocz do zawartości

Prośba o pomoc przy wyborze C-Maxa


harnas81

Rekomendowane odpowiedzi

ok, szkoda tylko ze jutro już jestem umówiony z kupującym ... taka mała wycieczka z wawy do gdańska smile.gif

Poczytałem o tym wyposażeniu i wychodzi na to że niby nie Ghia ale ma kilka istotnych rzeczy co w "Ghia"???? Nie ma szerokiego podłokietnika, to widać na zdjęciach bo dostałem inne niż na aukcji., o podświetleniu tez nie było mowy frown.gif Ale za to pełna elektryka, itp. O sterowanie chodziło mi o to że w niektórych wersjach są dodatkowe przyciski np. po lewej stronie koła kierownicy tempomat a po prawej nie wiem co to jest, sterowanie radiem to za kołem kierownicy po lewej stronie, a gdzie sprawdza się komputer czy jest w gałce od wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczytałem o tym wyposażeniu i wychodzi na to że niby nie Ghia

ale tak czy tak wyposazenie ma przyzwoite, prawie jak Ghia, wiec jesli tylko samochod bedzie ok to ja bym bral

> chodziło mi o to że w niektórych wersjach są dodatkowe przyciski np. po lewej stronie koła

> kierownicy tempomat a po prawej nie wiem co to jest,

tez od tempomatu

> a gdzie sprawdza się komputer czy jest w gałce od wycieraczek?

nie, w przelaczniku od kierunkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzięki - mam nadzieję ze będzie ok

> Podłokietnik sobie dokupię Ale przyznam zmartwiłem się troszkę .. i zastanawiam się dlaczego i skąd

> taki znaczek "Ghia" w tym aucie ????

na forum FKP była kiedyś dyskusja o GHIA i nie jest to takie proste

część np twierdziła że drewno musi być w GHIA, inni że nie spineyes.gif

być może w różnych krajach występowały jakieś opcje niewiem.gif

co do podłokietnika

w maksie są dwa rodzaje konsoli środkowej (tunelu), pierwsza to z hamulcem ręcznym tradycyjnym - tam można dołożyć podłokietnik

druga z hamulcem elektrycznym, tam podłokietnik jest zintegrowany z konsolą

tu wygląda na tą pierwszą wersje - dziwne jak na GHIA

wydaje mi się, że nie ma też kierunków w lusterkach ?

więc na moje oko nie jest to GHIA hmm.gif

i tylna klapa ma na fotkach ciut inny odcień hmm.gif

zobacz na tego http://www.allegro.pl/item1103027563_ford_c_max_2_0tdci_ghia_04_alu_skory_xenon_serwis.html

zwłaszcza na lusterka i konsole środkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prosze napiszcie mi czy ten model ma sterowanie radiem/cd przy kierownicy? Właściciel mi mówi że

> tak ja oglądając inne modele widziałem jeszcze w kole kierownicy jakieś przyciski a tu ich nie

> ma

> http://www.allegro.pl/item1085369368_ford_c_max_wersja_ghia_perfekcyjny.html

Ghia powinna miec kierunki w lusterkach.

Tutaj nie widac takowych... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kupiłem auto smile.gif

.... jest ok ... tak mi się wydaje ... lekko bity po lewej stronie tzn malowane drzwi ale reszta jest w stanie idealnym smile.gif Takie odczucia po dwóch dniach użytkowania. Sprawdzony na komputerze bez błędów, na stacji kontroli wyszło że do wymiany tarcze ale to pikuś smile.gif

Jest tylko jedno ale .... jaka to wersja ???? Na boczkach auto posiada wstawki "Ghia" ale to na pewno nie jest to smile.gif

Sugerując się ta stroną to wychodzi mi że jest to "Gold" ale tak do końca nie jestem przekonany frown.gif Może znacie sposób w jaki sposób to rozpoznać ???? Poprzedni właściciel nie zna się (ja jestem 3 właścicielem).

PS. Co do podłokietnika, jestem ciekaw czy można wymienić ten cały tunel który teraz mam na tunel z szerokim podłokietnikiem który był instalowany w wersji "GHIA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty za chwilę ....

Mam jak na pierwsze dwa dni kilka pytań ....

1)czy u Was także klimatyzacja jest dość głośna i jak ja się włącza to takie rypienie słychać?

2) Czy da się w jakiś sposób wyciszyć silnik, bo wydaje mi się ze jeżdżąc Astrą Kombi 1.8 było troszkę ciszej?! Może tu jest tak bo autko wyższe?

Poza tym samochód bardzo fajny smile.gif Super zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foty za chwilę ....

> Mam jak na pierwsze dwa dni kilka pytań ....

> 1)czy u Was także klimatyzacja jest dość głośna i jak ja się włącza to takie rypienie słychać?

rypienie? moze masz mało czynnika i zawór przy parowniku szaleje - w każdym razie podskocz do serwisu i zrób pełen przegląd klimy - nie służy to ani zaworowi rozprężnemu ani reszcie układu wink.gif

> 2) Czy da się w jakiś sposób wyciszyć silnik, bo wydaje mi się ze jeżdżąc Astrą Kombi 1.8 było

> troszkę ciszej?! Może tu jest tak bo autko wyższe?

no kredensy o wiele bardziej huczą, bo opływowość mają żałosną.

> Poza tym samochód bardzo fajny Super zawieszenie?

? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra kupiłem auto

> .... jest ok ... tak mi się wydaje ... lekko bity po lewej stronie tzn malowane drzwi ale reszta

> jest w stanie idealnym Takie odczucia po dwóch dniach użytkowania. Sprawdzony na komputerze

> bez błędów, na stacji kontroli wyszło że do wymiany tarcze ale to pikuś

to gratulacje ok.gif

> Jest tylko jedno ale .... jaka to wersja ???? Na boczkach auto posiada wstawki "Ghia" ale to na

> pewno nie jest to

> Sugerując się ta stroną to wychodzi mi że jest to "Gold" ale tak do końca nie jestem przekonany

> Może znacie sposób w jaki sposób to rozpoznać ???? Poprzedni właściciel nie zna się (ja jestem

> 3 właścicielem).

tak jak pisałem wcześniej, dwie rzeczy wg katalogu były w GHIA, a tu ich nie ma

- hamulec elektryczny i lusterka z kierunkami i podświetlaniem

więc też jestem zdania że jest to doposażony TREND

poszukaj w sieci katalogu, ew mogę wysłać na mail - podaj na PW

> PS. Co do podłokietnika, jestem ciekaw czy można wymienić ten cały tunel który teraz mam na tunel z

> szerokim podłokietnikiem który był instalowany w wersji "GHIA"

IMO nie, bo jest to związane z brakiem wajchy od hamulca ręcznego

możesz sobie dołożyć podłokietnik do swojej wersji, mam taki, chyba oryginał hmm.gif

(przykrywa wtedy te otwory na kubki, w tunelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje, mam nadzieje ze pośmigam tym autkiem bo mi się podoba smile.gif

Mój adres priv to [email protected]

Co do podłokietnika - chciałbym właśnie założyć taki szeroki oryginalny, ale jak tam wcisnąć rączkę od hamulca ręcznego? Czyżby trzeba było coś wycinać? Czyli rozumiem, że jak założę ten oryginalny to nie będę miał miejsca na kubeczki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> więc też jestem zdania że jest to doposażony TREND

Kierownica tez jakas taka ghiowa, lewarek od zmiany biegow takze bardzo podobny jak u mnie.

Elektryczne szyby z tylu to tez w ubogich wersjach nie wystepowaly. Klimatronik oraz podgrzewana przednia szyba - to tez fajne bajery.

Tutaj moze wrzuc VIN:

http://www.etis.ford.com/vehicleSelection.do

chociaz jak teraz patrze, to wersji wyposazenia nie podaja.

Jesli na blotnikach fura ma znaczki ghia to gdzie u licha sa kierunkowskazy (w lusterkach ich nie widac)?!

Czy to nie jest aby wymaganie ustawowe? Przejdzie to badanie techniczne?

Teraz tylko zagazowac : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do podłokietnika - chciałbym właśnie założyć taki szeroki oryginalny, ale jak tam wcisnąć rączkę

> od hamulca ręcznego? Czyżby trzeba było coś wycinać? Czyli rozumiem, że jak założę ten

> oryginalny to nie będę miał miejsca na kubeczki?

oryginalny dedykowany do tej wersji jest nad rączką - trochę utrudnia dostęp do ręcznego

ale nic nie trzeba wycinać

miejsce na kubki znika, ale można odchylić podłokietnik i kubki wejdą, tylko wtedy nie masz podłokietnika spineyes.gif

właśnie mnie też zastanawia gdzie masz boczne kierunkowskazy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe no to ładnie na to nie zwróciłem uwagi frown.gif

Chyba coś tu ktoś nieźle kombinował smile.gif

Przegląd techniczny mam do maja 2011 !!!!! A tak swoją drogą to w miejscu kierunków jest znaczek Ghia? Pewnie trzeba będzie pomyśleć o powrocie do kierunków a może lepiej wymienić lusterka na te z kierunkami? A i jeszcze jedno - czy w tym modelu jest łańcuch rozrządu czy zwykły pasek???

PS. Sprawdziłem numer VIN i mam coś takiego:

Główne funkcje

Data produkcji: 08.01.2005

Model pojazdu: Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07

Typ nadwozia: 5-drzwiowy UAV

Wersja: Seria 45

Silnik: Duratec HE 1.8 PFI (125/130PS)

Przekładnia: 5-biegowa ręczna - B5/IB5

Napęd: LHD FWD

Norma emisji spalin: 2000 EEC (EEC 7)

Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.

Obszar: (+)"PL"

Lakier: Machine Silver Metalik

Materiał we wnętrzu: Humy/Mondus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne smile.gif

Wyszło że jest to wersja FX GOLD !!!!

Jest wpis w książce od alarmu.

PS. Wracając do środkowego tunela .... czy wystarczy odkręcić stary a włożyć ten szeroki na to samo miejsce czy trzeba jeszcze coś zmieniać? A co z tymi światłami co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I wszystko jasne

> Wyszło że jest to wersja FX GOLD !!!!

> Jest wpis w książce od alarmu.

To chyba w blotnikach powinny byc kierunki.

Mozna wymyslec taki walek, ze po dzwonie oba blotniki byly wymieniane a ze akurat pod reka byly takie z ghia w takim samym kolorze to zalozyli. Ale to grubymi nicmi szyte jest.

Szyby z jakich lat produkcji masz?

> PS. Wracając do środkowego tunela .... czy wystarczy odkręcić stary a włożyć ten szeroki na to samo

> miejsce czy trzeba jeszcze coś zmieniać? A co z tymi światłami co radzicie ?

trza sprawdzic co prawo mowi, ale skoro badania techniczne sa wazne to moze nie musi ich byc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I wszystko jasne

> Wyszło że jest to wersja FX GOLD !!!!

> Jest wpis w książce od alarmu.

> PS. Wracając do środkowego tunela .... czy wystarczy odkręcić stary a włożyć ten szeroki na to samo

> miejsce czy trzeba jeszcze coś zmieniać?

popatrz na allegro jak wygląda tunel i będziesz wiedział

IMO nie ma szans na wstawienie do zwykłej wersji, tego od wersji z hamulcem el.

chyba że zabudujesz sobie ręczny hehe.gif

> A co z tymi światłami co radzicie ?

szukał bym lusterek z kierunkami ok.gif

sprzedasz swoje i dołożysz stówkę i będziesz miał GHIA grinser006.gif

lusterka z kierunkami mają jeszcze podświetlanie podłoża ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. Wracając do środkowego tunela .... czy wystarczy odkręcić stary a włożyć ten szeroki na to samo

> miejsce czy trzeba jeszcze coś zmieniać? A co z tymi światłami co radzicie ?

ej co ty fiata miałeś? ledwo auto kupił i już chce je wybebeszać i czarować. to nie takie proste z tym tunelem i przede wszystkim znalezienie takiego tunelu w ludzkim stanie też nie będzie proste. Daj spokój wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może od początku smile.gif

Szyby mam z 2005 roku, jedynie przednia jest nieoryginalna bo robiony był tak jak napisałem wcześniej lewy przód/bok ... na początku tez tak pomyślałem ale to chyba nie miałoby sensu wymieniać dwóch boczków ... raczej zostały wymienione tylko kierunki (włożone na ich miejsce zaślepki "Ghia"). Poprzedni właściciel chciał ma siłę zrobić autko z wyższym wyposażeniem ...myślał że trafi na łosia(dzięki temu że skłamał w ogłoszeniu zbiłem nieźle cenę ) wink.gif Ale do rzeczy jeżeli zmienię lusterka to zastanawiam się czy są tam wiązki od kierunków, chyba że przeciągnąć je ze "starych" miejsc??? A co z podgrzewaniem lusterek tych z wersji "Ghia"??? Może szybciej i prościej będzie włożyć z powrotem kierunki w boczki smile.gif???

Co do tunelu środkowego ... to popatrzyłem i chyba rzeczywiście dam sobie spokój bo to nie będzie zbyt prosta chyba sprawa, ten ręczny będzie zahaczał frown.gif Poprzednio był Opel, a podłokietnik fajna rzecz ale ze schowkiem smile.gif Ale nad tymi światłami to ja pomyślę bo na allegro widziałem po ok 250-300 zł takie ze światłami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli zmienię lusterka to zastanawiam się czy są tam wiązki od kierunków, chyba że

> przeciągnąć je ze "starych" miejsc??? A co z podgrzewaniem lusterek tych z wersji "Ghia"???

lusterka masz chyba grzane, więc to nie problem, a jeśli nawet nie są, to te z ghia też zostawisz niepodłączone

co do wiązki, musi być albo w błotniku - wtedy wystarczy przedłużyć do lusterek, albo jest w lusterkach

> Może szybciej i prościej będzie włożyć z powrotem kierunki w boczki ???

pewnie prościej i taniej, ale czy ładniej ? grinser006.gif

> podłokietnik fajna rzecz ale ze schowkiem Ale nad tymi światłami to ja pomyślę bo na allegro widziałem po

> ok 250-300 zł takie ze światłami

kurcze, miałem zfocić mój i wrzucić

mam zamykany, dedykowany do maksia, więc możesz coś takiego założyć

mam coś takiego jak na tej aukcji

http://www.motoallegro.pl/item1108826481_podlokietnik_dedykowany_ford_focus_c_max.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niby fajny ale czy on nie jest krótki tzn czy długością jest taki sam jak oryginalny? Chodzi mi o to czy to służy jako podłokietnik czy jako schowek?

A co do kierunków to chyba zacznę szukać na allegro lusterka z kierunkami, fajniej to będzie wyglądało, a wiązki rzeczywiście przeciągnie się z błotników bo gdzieś być muszą smile.gif

PS. Ale ciekawą rzecz napisałeś tzn że mam podgrzewanie???? A niby gdzie się je włącza? Bo jakoś jeszcze nie odkryłem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o niby fajny ale czy on nie jest krótki tzn czy długością jest taki sam jak oryginalny? Chodzi mi o

> to czy to służy jako podłokietnik czy jako schowek?

> A co do kierunków to chyba zacznę szukać na allegro lusterka z kierunkami, fajniej to będzie

> wyglądało, a wiązki rzeczywiście przeciągnie się z błotników bo gdzieś być muszą

ten kolega mial cale lustra z lampami: aro

ale musisz wiedziec,ze jesli padnie ci podswietlenie w takim lusterku (to, ktore oswietla okolice progu) to taka lampka kosztuje ok 120zl w aso. zarowki samej nie mozna wymienic bez kombinacji - aczkolwiek da sie.

ciekawi mnie temat podlaczenia takiej lampy - u ciebie moze nie byc gdzie podpiac.

> PS. Ale ciekawą rzecz napisałeś tzn że mam podgrzewanie???? A niby gdzie się je włącza? Bo jakoś

> jeszcze nie odkryłem ???

...razem z podgrzewaniem tylnej szybki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten kolega mial cale lustra z lampami: aro

niewiem.gif

> ciekawi mnie temat podlaczenia takiej lampy - u ciebie moze nie byc gdzie podpiac.

lampy do oświetlania podłoża ?

u mnie jest oświetlenie nóg i pod to można spokojnie się podpiąć

a czy jest oświetlenie nóg trzeba sprawdzić, mnie brakowało tylko żarówek grinser006.gif

> ...razem z podgrzewaniem tylnej szybki....

ok.gif

jak są elektryczne lusterka to jest chyba i grzanie hmm.gif

co do podłokietnika, mnie pasuje, mogę oprzeć łokieć i trzymać kierownicę, w astrze tak się nie dało

dostęp do lewarka też jest super, bo lewarek jest w maksie wysoko

ręczny gorzej, ale daje radę zaciągnąć wink.gif

oczywiście służy też jako schowek ok.gif

podłokietnik można odchylić, wtedy masz dostęp do oryginalnych uchwytów na kubki - ale przeszkadza wtedy trochę w jeździe - łokieć zawadza

w sumie jest wygodny waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lampy do oświetlania podłoża ?

> u mnie jest oświetlenie nóg i pod to można spokojnie się podpiąć

no tak, ale czy jak otwierasz pilotem samochod, to podswietlenie nog sie wlacza? bo jesli nie, to lipa z tak dzialajacymi lampami w lusterkach. chodzi o to, zeby oswietlily okolice samochodu przed otwarciem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak, ale czy jak otwierasz pilotem samochod, to podswietlenie nog sie wlacza? bo jesli nie, to

> lipa z tak dzialajacymi lampami w lusterkach. chodzi o to, zeby oswietlily okolice samochodu

> przed otwarciem drzwi.

nie wiem icon_rolleyes.gif, chyba włącza się po otwarciu drzwi hmm.gif

ale może da sie to programować hmm.gif

przy zamykaniu, gaśnie po zamknięciu auta pilotem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę fajne bajery w tych lusterkach są smile.gif

Musze zatem sprawdzić jak wygląda sytuacja u mnie z wiązkami kabli od kierunków smile.gif Ciekawe gdzie są? A jak myślicie czy te wiązki z boczków można poprowadzić do lusterek bocznych i czy one będą działać??? żeby był ten efekt o którym piszecie tzn oświetlenie auta przy otwieraniu i zamykaniu samochodu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzę fajne bajery w tych lusterkach są

> Musze zatem sprawdzić jak wygląda sytuacja u mnie z wiązkami kabli od kierunków Ciekawe gdzie są?

> A jak myślicie czy te wiązki z boczków można poprowadzić do lusterek bocznych i czy one będą

> działać??? żeby był ten efekt o którym piszecie tzn oświetlenie auta przy otwieraniu i

> zamykaniu samochodu???

Poszukaj info na focus klub polska.

Tam też ktoś miał podobny kejs z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak myślicie czy te wiązki z boczków można poprowadzić do lusterek bocznych i czy one będą

> działać??? żeby był ten efekt o którym piszecie tzn oświetlenie auta przy otwieraniu i

> zamykaniu samochodu???

wszystko można, musisz poszukać co masz w instalacji, a potem pokombinować jak to podpiąć

zacznij od szukania kabelków ok.gif

temat był też poruszany na FKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też wiatrak i klimatyzacja działają dość głośno?

Wydaje mi się to dość nienormalne w Astrze która miałem działało to zdecydowanie ciszeń, a klimatyzacja po załączeniu wydaje dziwne dźwięki jakby miała za chwilę się rozpaść frown.gif Czy myślicie żeby podjechać na jakiś serwis i sprawdzić, dzisiaj widziałem że w NORAUTO mają darmowy przegląd klimatyzacji????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy u Was też wiatrak i klimatyzacja działają dość głośno?

> Wydaje mi się to dość nienormalne w Astrze która miałem działało to zdecydowanie ciszeń, a

> klimatyzacja po załączeniu wydaje dziwne dźwięki jakby miała za chwilę się rozpaść Czy

> myślicie żeby podjechać na jakiś serwis i sprawdzić, dzisiaj widziałem że w NORAUTO mają

> darmowy przegląd klimatyzacji????

w norauto nie mają pojęcia o klimatyzacjach - dla nich podłączenie urządzenia do nabijania i odciągania czynnika to jest przegląd wink.gif

Jedź do serwisu zajmującego się tylko klimatyzacjami.

wiatraka na chłodnicy wewnątrz auta w ogóle nie słyszę, na zewnątrz i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i właśnie o taka informację mi chodziło smile.gif

nie korzystałem jeszcze z usług Norauto i dlatego pytam, a co do wiatraka to chyba będzie się trzeba tym zająć frown.gif

Wracając do moich kierunków zaślepionych tabliczką "GHIA" smile.gif

Wyjąłem je dzisiaj i są tam doprowadzone dwa kabelki, pytanie czy jeżeli te kabelki podciągnę (przedłużę) do lusterek to czy wystarczy wymienić lusterka, czy będzie to trudniejsza operacja? Od czego w ogóle mam zacząć, gdzie szukać itd wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co do wiatraka to chyba będzie się

> trzeba tym zająć

hałasuje wiatrak czy sprężarka ?

u mnie niestety słychać sprężarkę, więc w najbliższym czasie będę się musiał wybrać do speca frown.gif

wiatraka nie słyszę hmm.gif

> Wracając do moich kierunków zaślepionych tabliczką "GHIA"

> Wyjąłem je dzisiaj i są tam doprowadzone dwa kabelki, pytanie czy jeżeli te kabelki podciągnę

> (przedłużę) do lusterek to czy wystarczy wymienić lusterka, czy będzie to trudniejsza

> operacja? Od czego w ogóle mam zacząć, gdzie szukać itd

myślę że wystarczy przedłużyć przewody i będzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak się dzisiaj wsłuchiwałem to raczej sprężarka? taki metaliczny dzwięk dochodzi

tak jak u mnie, mam nadzieję że to tylko łożysko, a nie sama sprężarka wink.gif

u mnie o wiele głośniej słychać to wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do lusterek zewnętrznych czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi taka rzecz - czy zmieniając zwykłe lusterka na lusterka z kierunkami czy muszę poza przełożeniem kabli puścić jeszcze dodatkowe wiązki kabli (domyślam się że tak) Czy ktoś posiada jakieś schematy elektryczne, gdzie murzę się wpiąć z nowymi kablami, pewnie potrzebny będzie tez jakiś sterownik? Czy ktoś robił już podobna operację? Czy ktoś może napisać ile kabelków wchodzi do lusterka zewnętrznego zwykłego i do lusterka z kierunkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wracając do lusterek zewnętrznych czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi taka rzecz - czy

> zmieniając zwykłe lusterka na lusterka z kierunkami czy muszę poza przełożeniem kabli puścić

> jeszcze dodatkowe wiązki kabli (domyślam się że tak) Czy ktoś posiada jakieś schematy

> elektryczne, gdzie murzę się wpiąć z nowymi kablami, pewnie potrzebny będzie tez jakiś

> sterownik? Czy ktoś robił już podobna operację? Czy ktoś może napisać ile kabelków wchodzi do

> lusterka zewnętrznego zwykłego i do lusterka z kierunkami?

A po co zmieniasz fabrykę. Musisz miec kierunki w lusterkach? ojciec ma i kiedys zachaczyłem koszulą i sie rozj... zlosnik.gifhehe.gif .Czego to juz nie wymysla ,jedna rzecz wiecej do popsucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.