Skocz do zawartości

gril stary vs nowy


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Moja lepsza połówka uparła się, że chce gril z nowej wersji. Kupić to nie problem, ale czy

> podejdzie nowy bez żadnego modzenia ?

> Uchwyty takie same, czy Fiat zadbał, żeby ze starej Pandy nikt łatwo nowszej nie zrobił ?

> Szukajka nie pomogła

atrapy actual/active i dynamic są współzamienne bez żadnych dodatkowych przeróbek waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Moja lepsza połówka uparła się, że chce gril z nowej wersji. Kupić to nie problem, ale czy

> podejdzie nowy bez żadnego modzenia ?

> Uchwyty takie same, czy Fiat zadbał, żeby ze starej Pandy nikt łatwo nowszej nie zrobił ?

> Szukajka nie pomogła

jaki nowy ?

w sensie ten malowany "w całości"?

przecież to to samo co wcześniej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> atrapy actual/active i dynamic są współzamienne bez żadnych dodatkowych przeróbek

hmm.gif

Chwila. To znaczy, że ten gril cały czarny z okrągłymi dziurkami a gril z "chromowanymi" listewkami i lakierowanymi bokami nie zależą od rocznika, tylko od wersji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chwila. To znaczy, że ten gril cały czarny z okrągłymi dziurkami a gril z "chromowanymi" listewkami

> i lakierowanymi bokami nie zależą od rocznika, tylko od wersji ???

tak - dokładnie jak mówisz waytogo.gif za wątkiem 100 HP ( gril zintegrowany ze zderzakiem) oraz Pandy 4x4 Cross ( inny gril z uwagi na kształt lamp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra to ja mam pytanie z tego samego domu dziecka Czy do pandy występuje gril w ( wersi zimowej

> ) bo w zeszłym sezonie zatykałem tekturką bo mu było zimno ?

Zimowy to nie . C hyba Heko coś tam produkowało jako zaślepke na wlot w kierunku chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za grilem przednim - tym ze znaczkiem nie masz chłodnicy- jest ona niżej-pod tabl. rejestracyjną -

> produkuje je o ile pamiętam firma Heko

W zeszłym sezonie skaźnik temperatury mi szalał jak ją zatekturkowałem to jej sie polepszyło a lepiej by było wsadzić coś innego niż tektura smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chwila. To znaczy, że ten gril cały czarny z okrągłymi dziurkami a gril z "chromowanymi" listewkami

> i lakierowanymi bokami nie zależą od rocznika, tylko od wersji ???

Tak, aktual i activ mają ten grill z diurkami, dynamic, emotion, ze srebrnymi ramkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.