Skocz do zawartości

cc, klapa tylna na gładko


tomekziomek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zrobić klapę na gładko ale teraz pytanie w klapie muszę zostawić żeby jak kupie mechanizm wszystko mi działało.

Od środka coś musi być?

Chciałem wstawić blaszki i wspawać je od środka ale wygląda na to że muszę kawałki metalu w klapie rozcinać i teraz mam wątpliwości czy to czasem nie jest potrzebne.

Pytanie czego nie mogę odciąć i jak najlepiej to zaspawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce zrobić klapę na gładko ale teraz pytanie w klapie muszę zostawić żeby jak kupie mechanizm

> wszystko mi działało.

> Od środka coś musi być?

> Chciałem wstawić blaszki i wspawać je od środka ale wygląda na to że muszę kawałki metalu w klapie

> rozcinać i teraz mam wątpliwości czy to czasem nie jest potrzebne.

> Pytanie czego nie mogę odciąć i jak najlepiej to zaspawać

dajesz blaszki od srodka, spawasz od zewntarz i zalewasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to mówicie zeby wziasc blaszke od spodu dac i smarknąc a potem szpachla na gotowo to do roboty

Spawanie to ingerencja w ocynk pamiętaj, za kilka latek ruda wyjdzie na spawie na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie o tym że FSM nie ma ocynku:D

Blaszke dałem od spodu od góre obspawałem tylko się troche blacha pogieła i nie sposób jej do pierwotnego stanu przywołać, ale damy rade, nałożyłem na wyczyszczone spawy szpachle a na to jak wypoleruje to nałoże podkład 3x

Chyba dobrze zrobiłem bo jak pod kit dałbym podkład to kit nie trzymałby się za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pamietajcie o tym że FSM nie ma ocynku:D

> Blaszke dałem od spodu od góre obspawałem tylko się troche blacha pogieła i nie sposób jej do

> pierwotnego stanu przywołać, ale damy rade, nałożyłem na wyczyszczone spawy szpachle a na to

> jak wypoleruje to nałoże podkład 3x

> Chyba dobrze zrobiłem bo jak pod kit dałbym podkład to kit nie trzymałby się za mocno.

FSM ma podwójny ocynk, znaczy się z dwóch stron blacha jest ocynkowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.