Skocz do zawartości

Tankowanie


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

> Spoko, we wloszech byla strefa bezclowa i wychodzilo mniejwiecej 3 zł za litr ON, wiec rowniez do

> 307 udalo mi sie zalac ok 70 litrów

> Lecz desperacko z kolegami stosowalismy metode bujania autem

a to ciekawe,do 60-cio litrowego zbiornika wlac 70L hahaha.gif

może dziure miałeś hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprobuj to sie przekonasz, ze sie da

> Dojechalem na tym do PL bez dotankowywania, a jadac z PL do IT musialem dotankowywac.

ja jestem raczej z tych,dla których zapalenie sie rezerwy jest ostatecznym sygnałem do zatankowania,wiec dziekuje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprobuj to sie przekonasz, ze sie da

> Dojechalem na tym do PL bez dotankowywania, a jadac z PL do IT musialem dotankowywac.

Pytanie tylko jedno: ile zrzuciłeś paliwa pod siebie? zeby.GIF

W 307 po 3-cim odbiciu, jeśli się upierasz tankować dalej, to bak zaczyna przeciekać - paliwo się wylewa jego odpowietrzeniem. 270751858-jezyk.gif

Niejeden już się zdziwił, widząc w trakcie tankowania jednocześnie kałużę pod autem i przerażenie w swoich oczach. zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile komu weszło najwięcej

> Bo mnie dzisiaj chlejus 307 zaskoczył

> W sumie, to jeszcze by trochę weszło, ale stwierdziłem, że uwiecznię taką równą kwotę

> Do tej pory najwięcej wyszło 270

weś to padło zagazuj. Masakra ja moim smokiem za 300zł prawie 1000km na gazie zrobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> weś to padło zagazuj. Masakra ja moim smokiem za 300zł prawie 1000km na gazie zrobię...

Wiesz, że od dawna się do tego zbieram icon_rolleyes.gif

Ale kwota za instalke nie jest mała a ten burak ostatnio ciągle nawala icon_rolleyes.gif Dlatego się cały czas waham oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie tylko jedno: ile zrzuciłeś paliwa pod siebie?

> W 307 po 3-cim odbiciu, jeśli się upierasz tankować dalej, to bak zaczyna przeciekać - paliwo się

> wylewa jego odpowietrzeniem.

> Niejeden już się zdziwił, widząc w trakcie tankowania jednocześnie kałużę pod autem i przerażenie w

> swoich oczach.

Ja plamy pod autem nie miałem wink.gif

Rzadko zdarza mi się lać "pod korek", ale nigdy plamy nie miałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, że od dawna się do tego zbieram

> Ale kwota za instalke nie jest mała a ten burak ostatnio ciągle nawala Dlatego się cały czas

> waham

No juz by ci się zwrócił przez ten czas pewnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile komu weszło najwięcej

> Bo mnie dzisiaj chlejus 307 zaskoczył

> W sumie, to jeszcze by trochę weszło, ale stwierdziłem, że uwiecznię taką równą kwotę

> Do tej pory najwięcej wyszło 270

JR, jakie masz średnie spalanie?

Mi ostatnio przy jeździe dość oszczędnej (+ duzo korków) wychodzi około 6,5l/km. Jadąc w lutym do zakopca jak tak śnieg sypał to w dwie strony + jazda na miejscu wyszło mi 4,5 l zeby.GIF (w jedną stronę 11 godzin, w drugą mniej niż 5h. biglaugh.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JR, jakie masz średnie spalanie?

> Mi ostatnio przy jeździe dość oszczędnej (+ duzo korków) wychodzi około 6,5l/km. Jadąc w lutym do

> zakopca jak tak śnieg sypał to w dwie strony + jazda na miejscu wyszło mi 4,5 l (w jedną

> stronę 11 godzin, w drugą mniej niż 5h. )

Po mieście kompiuter pokazuje 9,5-12 - staram się jeździć delikatnie, ale nie wychodzi.

Na trasie 5,7-6,5 - jazda bardzo ekonomiczka totalnie bez butowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.