Skocz do zawartości

Fabryczna nawigacja do Cromy, warto?


tom111

Rekomendowane odpowiedzi

> Dla mnie najwazniejsze sa dobre dzwieki,

No właśnie ok.gif dlatego dodatkowo okleiłem drzwi matami... we wszystkich autach tak robiłem więc i w Cromie wink.gif

> i o ile fiat glosniki fabryczne daje w miare dobre (w

> sensie ze nie musze ich od razu zmieniac) to jakos dzwieku pozostawia wiele do zyczenia. No i

Tu jest dość różnie ... u mnie a mam auto w jasnym bezu jest problem z maskownicami. Fiat poszedł na łatwiznę i zamiast dać maskownice siatkową na głośniki to okleił maskownice plastykopodobnym czymś co skutecznie zmniejszyło średnicę otworków w maskownicy ... dokłądnie zatkał je sick.gif Jeśli masz auto w drewnie to pewnie masz i inne maskownice a i podobno głośniki byłey inne

Tu o tym sie rozpisywałem...

> brak basu mnie meczy Musi byc porzadny niskotonowy w bagazniku

Zawsze można podłaczyć pod Navi oryginalny.... wink.gif pewnie od Stilo elektrycznie pasuje zlosnik.gif

> Kompa pokladowego mam tez obok licznika, nie potrzebuje wszystkiego widziec na raz Sterowanie z

To prawda

> kierownicy i tak nie uzywam

Ok a co z nawigacją confused.gif może jak już wstawiasz takie maleństwo to z navi food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.