Skocz do zawartości

Sprawdzony, "bezkalibracyjny" park-tronik - THX


_aDi_

Rekomendowane odpowiedzi

bez bajerów , festyniarskich wyświetlaczy - może być zwykły piszczyk, byleby po zamontowaniu działał, wykrywając zarówno Jelcza jak i słupki parkingowe.

Na allegro pełno tego dziadostwa, do 30 zł do nawet 500 niewiem.gif

-- dzięki wszystkim za odzew, namierzyłem, zamówiłem, w sobotę montaż waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez bajerów , festyniarskich wyświetlaczy - może być zwykły piszczyk, byleby po zamontowaniu

> działał, wykrywając zarówno Jelcza jak i słupki parkingowe.

> Na allegro pełno tego dziadostwa, do 30 zł do nawet 500

valeo waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup cos z produktow valeo. Powinienes byc zadowolony

Jest MNÓSTWO opinii na różnych forach w internecie, że Valeo wariują po deszczu, a jakieś tanie z allegro nic sobie z tego nie robią więc ja bym nie podchodził tak bezkrytycznie do valeo może teraz coś poprawili, ale te zestawy tak z ok. 2008 roku miały taką wadę na 100% i wiele takich opinii jest w internecie no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez bajerów , festyniarskich wyświetlaczy - może być zwykły piszczyk, byleby po zamontowaniu

> działał, wykrywając zarówno Jelcza jak i słupki parkingowe.

> Na allegro pełno tego dziadostwa, do 30 zł do nawet 500

Mam to, działa super ok.gifhttp://parktronic.com/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez bajerów , festyniarskich wyświetlaczy - może być zwykły piszczyk, byleby po zamontowaniu

> działał, wykrywając zarówno Jelcza jak i słupki parkingowe.

> Na allegro pełno tego dziadostwa, do 30 zł do nawet 500

tylko nie valeo same problemy są - koledzy maja fajne i w dobrych cenach na stronie

http://www.mastertrade.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego auta chcesz montować?

Może się jednak okazać, że regulacja czułości będzie przydatna...

Ja montowałem w aucie, gdzie trzeba było zmniejszyć czułość, ze względu na wysokość montażu. Dodatkowo okazało się, że sam pipczyk byłby niewystarczający (gdyby miał być zamontowany w bagażniku) - nic nie było słychać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do jakiego auta chcesz montować?

> Może się jednak okazać, że regulacja czułości będzie przydatna...

> Ja montowałem w aucie, gdzie trzeba było zmniejszyć czułość, ze względu na wysokość montażu.

> Dodatkowo okazało się, że sam pipczyk byłby niewystarczający (gdyby miał być zamontowany w

> bagażniku) - nic nie było słychać

-- mały autobus - multipla smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo to badziewie. W większości przypadków prędzej czy później były z nimi problemy. Od pewnego czasu już nawet tego nie polecam bo szkoda i zdrowia i pieniędzy.

Kup coś z oferty którą podał tutaj Gripen. Na prawdę porządny produkt. Śmiga bardzo dobrze i bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.