Skocz do zawartości

likwidacja puszki oparów paliwa


DALES_SC

Rekomendowane odpowiedzi

> no to super to zlikwiduje tylko co zrobic z tą rurką co idzie od spodu , i ten krociec co jest

> chyba w przepustnicy no i rozumiem żę wtyszka bedzie sobie wisiec

laczysz wejscie i wyjscie przewodow pochlaniacza razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ok a jaki efekt na spalanie bez filtra?.

Dobry smile.gif ile wlejesz tyle spali hehe.gif

A tak naprawdę to nie wiem, bo przy wrzuceniu 1,2 wywaliłem pochłaniacz. Spalanie przy podłubanej 8 , miasto z 10-11l przy mało ekonomicznej jeździe zlosnik.gif

Z minusów to czasami zaśmierdzi paliwem , ale trzeba będzie coś zrobić z tym przewodem co idzie od zbiornika do pochłaniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak Krzysiek pisze, jedyny minus to taki ze lubi zasmierdziec paliwem ale mi to szczerze

> srednio przeszkadza

czasami jak jest +30 w powietrzu , a w kabinie po 8h stania na słońcu z 60 , ruszysz, zaśmierdzi to aż w oczy szczypie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr chyba jest po to zeby niwelowac ten zapach(rowniez przy swapie wywalilem go i tez pikuje) spalanie przy cieciowatej jezdzie po miescie to kolo 8 a w trasie po sierocemu mama dobila do ok. 6l smile.gifa jak butujesz to wir w baku sie robi do okolic 10l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co zrobić z samym elektrozaworem? Jego też można odłączyć i zostawić gołą wtyczke i nic sie nie

> bedzie działo? Żadna marchewa nie będzie sie palić itp?

Wtyczka moze sobie dyndac, nic nie bedzie sie dzialo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.