Skocz do zawartości

Radio... :> które polecacie?


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dostałem dziś zwrot pieniedzy za nieudany zakup na allegro to zastanawiam się ktore radio kupić zeby.GIF W zasadzie sam już nie wiem. Podoba mi się kilka modeli ale nie słyszałem ich na żywo a tym bardziej nikt ze znajomych nie ma więc odpada posłuchanie gdzieś u mnie w okolicy :/

Mianowicie ktore radio byście wybrali i dlaczego?

Alpine CDA-9886R (9887R za drogi)

Alpine_CDA-9886R_iPod_car_audio.jpg

Pioneer DEH P88RS II

deh-p88rsii_1_gallery.jpg

Clarion DXZ948RMP (tutaj troche boje się dotyku :/ )

dxz948rmp-combine-radio-lecteur-de-cd-mp3-wma-rds-eon-imgosc_dxz948rmp.jpg

JVC KD-SH 1000

JVC%20KD-SH1000.jpg

Alpine IDA-X305S

435_1lg.jpg

Pioneer DEH P8600MP (czytałem wiele na temat wyświetlacza na którym pojawiaja się pasy)

63891892DEH-P8600MP_big%20copy2s.jpg

Ogólnie celuje coś tak za 800zł :-) więc tylko używane waytogo.gif

Porady i opinie na temat wyzej wymienionych mile widziane. Jak również możecie podrzucic inne pomysły, chętnie rozważe ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może CDA-9833R ? Jest na allegro w WYDAJE MI SIĘ ładnym stanie, a dźwiękowo.... mądrzy tego

> świata mówią że miód Jedna sztuka właśnie idzie do mnie

Oglądałem ale jakoś bardziej by mi pasował 9835R ze względu na wyświetlacz. Ale to już prawdziwa rzadkość na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 9812RB, 9815RB, 9835R i 9887R. 9887R miał NAJLEPSZY wyświetlacz, nie bijący po oczach. 9835- doskonałe radio, ale biolite był jeszcze dość oczojebny crazy.gif dlatego teraz wracam do tej serii, ale 9833, podobno mniej po oczach wali. Btw - jak kupisz 9833 to zawsze możesz dopaść sam panel od 9835 wink.gif Pasują do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem 9812RB, 9815RB, 9835R i 9887R. 9887R miał NAJLEPSZY wyświetlacz, nie bijący po oczach. 9835-

> doskonałe radio, ale biolite był jeszcze dość oczojebny dlatego teraz wracam do tej serii,

> ale 9833, podobno mniej po oczach wali. Btw - jak kupisz 9833 to zawsze możesz dopaść sam

> panel od 9835 Pasują do siebie.

Co do tego 9833R to przemyslę sprawę ok.gif

A tak w ogóle OT da sie dokupić jakiś interfejs USB?

Własnie dlatego interesuje się 9886 a nie 9884 który to się rózni tylko wyswietlaczem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam JVC KD-SH1000.

Mam u siebie takiego JVC, jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie lepiej oceniam tego JVC niż Alpine 9887 R którą miałem.

Wygląd rzecz gustu, wodotrysku nie ma, dźwiękowo bije na głowę zdecydowaną większość najwyższych modeli konkurencji.

Jako drugie miejsce podam pionka 88RS, być może sam na wiosnę wymienie JVC na takiego, tylko i wyłącznie z uwagi na pewne uszkodzenie panela które drażni mnie w moim JVC (z własnej winy niestety)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z czystym sumieniem polecam JVC KD-SH1000.

> Mam u siebie takiego JVC, jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie lepiej oceniam

> tego JVC niż Alpine 9887 R którą miałem.

> Wygląd rzecz gustu, wodotrysku nie ma, dźwiękowo bije na głowę zdecydowaną większość najwyższych

> modeli konkurencji.

> Jako drugie miejsce podam pionka 88RS, być może sam na wiosnę wymienie JVC na takiego, tylko i

> wyłącznie z uwagi na pewne uszkodzenie panela które drażni mnie w moim JVC (z własnej winy

> niestety)

> Pozdrawiam.

Hey, pogoniłeś 9887 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4 z wybranych przez niego radyjek posiada procesor, czasowe przesunięcia. Chyba chce zrobić scenę,

> a nie tylko ma grac bo grac

Ja zaproponowałem nowe wink.gif

A gra dobrze jak na taki sprzęt. Wiem bo miałem oba smile.gif i coś z nimi zaprezentowałem skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4 z wybranych przez niego radyjek posiada procesor, czasowe przesunięcia. Chyba chce zrobić scenę,

> a nie tylko ma grac bo grac

ok.gif Poki co mam średnie klocki w aucie ale chcę zacząć od porządnego radia a pozniej po kolei zmieniac elementy. Po radiu w 1 kolejności bedzie zmiana wzmacniacza. Z Blaupunkta GTA 400 Flash przesiade się albo na Magnata RX 44 albo na coś z GZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki wielkie O coś takiego mi chodziło właśnie. 88RS II jest własnie u mnie 1 w kolejce ale

> chciałem poczytać opini osób które miały z tymi modelami styczność

Ja mam, ale niestety jak na tą chwilę jeszcze nie gra w samochodzie. Z zaobserwowanych rzeczy to na pewno dużo łatwiej się go obsługuje niż CDA-9833R i CDA-9855R (miałem oba). No i na pewno też lepiej wygląda niż powyższe smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JVC KD-SH 1000

polecam, używam, ustawiasz wszystko co chcesz, dźwięk bez zarzutu jak cała seria SH

do dostania za około 500 zł używane, ale trudne do znalezienia, ja szukałem kilka miesięcy egzemplarza w tej cenie w stanie bdb ale opłaciło się waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> polecam, używam, ustawiasz wszystko co chcesz, dźwięk bez zarzutu jak cała seria SH

> do dostania za około 500 zł używane, ale trudne do znalezienia, ja szukałem kilka miesięcy

> egzemplarza w tej cenie w stanie bdb ale opłaciło się

Rok temu też go bardzo szukałem ale niestety nie znalazłem w dobrym stanie frown.gif

Chciałem go własnie po doświadczeniach z KD-SH 909R i KD-SH 9104 o jest to póki co 2 radio w kolejce u mnie.

Będę szukał aż znajdę coś co mnie zainteresuje. Zakup planuje na marzec/kwiecień więc mam trochę czasu i na allegro może się pojawi. waytogo.gif

Tak naprawdę to zastanawiałem się jeszcze bardzo nad Alpine 9886R ale już je wykluczyłem z powodu słabych bebechów a niestety 9887 jest za drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak to JVC ale do pioniera mozesz kupic bardzo tanio zmieniarkę. W zestawie jest też fajny

> pilot i miałbys ciągle ładne. Tym bardziej ze to jest najwyższy model, nie licząc tego po

> ponad 4000.

> Zdjęcie mojego pionka:

> http://img34.imageshack.us/i/pict0231o.jpg/

> Pozdrawiam

Sprzedajesz może to radyjko? zeby.GIF

Chyba już się zdecydowałem ok.gif Na przełomie zimy i wiosny zawita do mnie RS II waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu smile.gif Niestety , ale to radio jak dla mnie było przekombinowane. Miliony ustawień, a mimo to dźwięk jak dla mnie przeciętny. Być może w bardzo rozbudowanych instalacjach car audio, być może gdy każdy element jest najwyższych lotów ten model pokazuje klasę, w warunkach jakie posiadam JVC gra o niebo lepiej.

> Hey, pogoniłeś 9887 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.