Skocz do zawartości

Nawigacja.


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

Witka ludziska,

kupiłem nawigację Mio Moov M300. Nie ma ona bluetootha. Nie ma także gniazda do słuchawek.

Chciałbym słyszeć komunikaty chociaż w jednym uchu.

Czy da radę jakoś podłączyć chociaż jedną słuchawkę, np. bezpośrednio pod wbudowany głośnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy da radę jakoś podłączyć chociaż jedną słuchawkę, np. bezpośrednio pod wbudowany głośnik?

Jak pobawisz się lutownicą, to teoretycznie da radę ok.gif (ja kiedyś podłączyłem sobie zegarek - taki elektroniczny z melodyjkami - do wzmacniacza, oj biedny byłem jak gała głośności mi się za bardzo obróciła).

Ile za to dałeś? Bo Larki 35.x są po taniości i nawet dobrze toto działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak pobawisz się lutownicą, to teoretycznie da radę (ja kiedyś podłączyłem sobie zegarek - taki

> elektroniczny z melodyjkami - do wzmacniacza, oj biedny byłem jak gała głośności mi się za

> bardzo obróciła).

> Ile za to dałeś? Bo Larki 35.x są po taniości i nawet dobrze toto działa.

Larki są bardzo tanie (ja dałem 200 za swojego) Ale nie nadają się na moto... Nie jeździłem z inną nawigacją, ale w Larku nic nie widać. Jedynie do nocnej jazdy się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Larki są bardzo tanie (ja dałem 200 za swojego) Ale nie nadają się na moto... Nie jeździłem z inną

> nawigacją, ale w Larku nic nie widać. Jedynie do nocnej jazdy się nadaje.

Polecam Garmin 60CSx. Używam w turystyce pieszej, na rowerze, motorze i w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak pobawisz się lutownicą, to teoretycznie da radę (ja kiedyś podłączyłem sobie zegarek - taki

> elektroniczny z melodyjkami - do wzmacniacza, oj biedny byłem jak gała głośności mi się za

> bardzo obróciła).

> Ile za to dałeś? Bo Larki 35.x są po taniości i nawet dobrze toto działa.

Nie mam dysfunkcji rąk, więc bym sobie poradził z lutownicą ok.gif.

Nawigację kupiłem od kolegi z AK za 130zł.

Larki mają gorszą opinię od Mio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam dysfunkcji rąk, więc bym sobie poradził z lutownicą .

To może spróbuj rozebrać i zobacz czy dasz radę tam jakoś umocować gniazdo słuchawkowe ok.gif

> Nawigację kupiłem od kolegi z AK za 130zł.

> Larki mają gorszą opinię od Mio.

OK. Ja się nie znam na navi zlosnik.gif Sam mam Larka (dostałem od tepsy za przedłużenie neo) i nie narzekam.

Jak na moje potrzeby to jest świat i ludzie.

Powiem Ci, że na ostatni zlot jeden z kolegów przyjechał właśnie z takim larkiem jak mój i przyczepił go sobie centralnie do szyby obrotomierza tą przyssawką z zestawu hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty ale ja bym takiej nie kupil, o ile w suche dni nie bedzie problemow tak w deszczu bedzie wodoszczekne - znaczy wpusci i nie wypusci biglaugh.gif

Radzilbym rozgladnac sie za jakims wodoszczelnym pokrowcem / ETUI.

wink.gif

biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak Ty ale ja bym takiej nie kupil, o ile w suche dni nie bedzie problemow tak w deszczu

> bedzie wodoszczekne - znaczy wpusci i nie wypusci

> Radzilbym rozgladnac sie za jakims wodoszczelnym pokrowcem / ETUI.

Nawigację już mam, to po pierwsze.

Nawigacja ma być w kieszeni, a wodoszczelny kabelek ma iść do słuchawki w uchu, to po drugie.

Po co mi dodatkowe etui?

W tym wątku interesuje mnie tylko i wyłącznie możliwość podłączenia chociaż jednej słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzyłem w moc przyssawki w szybie moto. Chwilę potestowałem na trasie i nie ma z tym problemu (z pewnością przy lekkim urządzeniu). Na płytach betonowych też nie spada.

Minus: zasłania cyferblat ale prędkościomierz jest w nawigacji.

Przeglądałem uchwyty z saszetką, nawet Hama montowałem, nic nie brakuje jednak osobiście muszę poszukać wysięgnika ze względu na tankbag.

post-43601-14352511043496_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam nie wierzyłem w moc przyssawki w szybie moto. Chwilę potestowałem na trasie i nie ma z tym

> problemu (z pewnością przy lekkim urządzeniu). Na płytach betonowych też nie spada.

> Minus: zasłania cyferblat ale prędkościomierz jest w nawigacji.

> Przeglądałem uchwyty z saszetką, nawet Hama montowałem, nic nie brakuje jednak osobiście muszę

> poszukać wysięgnika ze względu na tankbag.

jak jade z tankbagiem to wrzucam navi do gornej kieszeni pod folie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak jade z tankbagiem to wrzucam navi do gornej kieszeni pod folie

tez tak robiłem

ale w moim przypadku jakoś wyjątkowo zły kąt patrzenia wychodził

teraz dokupiłem uchwyt rowery na kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka ludziska,

> kupiłem nawigację Mio Moov M300. Nie ma ona bluetootha. Nie ma także gniazda do słuchawek.

> Chciałbym słyszeć komunikaty chociaż w jednym uchu.

> Czy da radę jakoś podłączyć chociaż jedną słuchawkę, np. bezpośrednio pod wbudowany głośnik?

Nie widzę problemu aby wmontować do obudowy miniaturowe gniazdo słuchawkowe i podłączyć pod przewody idące do głośnika.

Będzie tak, że po włożeniu do gniazda wtyczki wyłączy się głośnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam nie wierzyłem w moc przyssawki w szybie moto. Chwilę potestowałem na trasie i nie ma z tym

> problemu (z pewnością przy lekkim urządzeniu). Na płytach betonowych też nie spada.

> Minus: zasłania cyferblat ale prędkościomierz jest w nawigacji.

> ...

W mojej suzi navi by nie zasłoniła prędkościomierza ok.gif. Zobaczę, jak trzyma ta przyssawka na mojej szybce.

Wolałbym jednak słyszeć komunikaty, a nie ciągle patrzeć na navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.