Skocz do zawartości

Nowa polska myśl techniczna ?


Ralph78

Rekomendowane odpowiedzi

Rusza produkcja nowych samochodów dostawczych w miejscu powstawania Lublina. Czy jest szansa, ze nie upadnie w ciagu najblizszych paru miesiecy/lat ? Czy da sie w Polsce produkowac samochody tak aby byly naprawde "nasze" ? Zycze powodzenia bo bedzie im naprawde potrzebne.

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rusza produkcja nowych samochodów dostawczych w miejscu powstawania Lublina. Czy jest szansa, ze

> nie upadnie w ciagu najblizszych paru miesiecy/lat ? Czy da sie w Polsce produkowac samochody

> tak aby byly naprawde "nasze" ? Zycze powodzenia bo bedzie im naprawde potrzebne.

> Źródło

A ja myślę, że prosty wół roboczy też jest czasami potrzebny. To jest samochód, którego nie będzie szkoda gdy zarysuje mu się lakier czy gdzieś przyhaczy.

Prostota budowy i łatwość obsługi, brak rozbudowanej elektroniki ma swoje zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja myślę, że prosty wół roboczy też jest czasami potrzebny. To jest samochód, którego nie będzie

> szkoda gdy zarysuje mu się lakier czy gdzieś przyhaczy.

> Prostota budowy i łatwość obsługi, brak rozbudowanej elektroniki ma swoje zalety.

Wlasnie mialem to napisac. Wiekszosc uzytkownikow takich pojazdow nie zwraca uwagi na wyglad tylko na walory uzytkowe. Do tego jesli awaryjnosc nie bedzie bardzo wysoka i cena zakupu skalkulowana na odpowiednim poziomie to mysle, ze na klientow nie powinni narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie mialem to napisac. Wiekszosc uzytkownikow takich pojazdow nie zwraca uwagi na wyglad tylko

> na walory uzytkowe. Do tego jesli awaryjnosc nie bedzie bardzo wysoka i cena zakupu

> skalkulowana na odpowiednim poziomie to mysle, ze na klientow nie powinni narzekac.

Problem w tym ,ze zapowiadane ceny stawiaja go na rowni z fordem transitem. A transit to zupelnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.