Skocz do zawartości

Co powinienem dostać kupując Uno ile kluczy i kart?


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zgubiłem zapasowe klucze ale sie znalazły wink.gif.

Więc zacząłem szukać reszty.

A więc tak dodatkowo mam Immobilizer, blokade skrzyni bg.

-Więc mam 2 szt do stacyjki(drzwi,bak)

-2 szt kluczyka z immo

-2 szt kluczy do blokady skrzyni.

Z kart mam jakąś karte z blokady skrzyni taką plastikową, no i tu pytanie czy powinienem mieć jeszcze kartę FIAT CODE i jeszcze coś?

Uno 999 fire 2000 kupowane w salonie Fiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta z blokady jest potrzebna przy dorobieniu/zamówieniu nowych kluczy

nie wiem jak przy aucie, ale chyba Uno nie miało immo, jedynie numer rzeźby klucza moze być, jeśli był

zmień litery w tytule na małe, bo Cię zlinczują zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chyba mam wszystko jedynie nie mam FIAT CODE tej karty plastikowej na wypadek gdyby któryś bebenek zamka trzeba dorobić lub przy zgubieniu 2 kompletów kluczy.

No i nie wiem czy taka karta była dodawana do Una czy nie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A sc bez immo miały fiat code 2001 900? .

Kolega zdaje sie nie zrozumial. FIAT Code to fabryczny, wbudowany w komputer wtrysku immobilizer. Sila rzeczy SC bez immo nie moglo miec FIAT Code. Inna sprawa, ze trudno mi sobie wyobrazic SC bez FIAT Code... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega zdaje sie nie zrozumial. FIAT Code to fabryczny, wbudowany w komputer wtrysku immobilizer.

> Sila rzeczy SC bez immo nie moglo miec FIAT Code. Inna sprawa, ze trudno mi sobie wyobrazic SC

> bez FIAT Code...

,tzn nie chodzi mi o tą pomarańczową lampke fiat code w sc bo to miały chyba wszystkie, tylko tą plastikową kartę z numerami fiat code bo mam sc a nie mam karty tej plastikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega zdaje sie nie zrozumial. FIAT Code to fabryczny, wbudowany w komputer wtrysku immobilizer.

To raczej kolega nie zrozumiał. tongue.gif

Fiat Code Card, o której tu mówimy, to prostokątna plastikowa karta, koloru niebieskiego, zawierająca cyfrowe kody elektryczny (do immobilisera, używany do awaryjnego uruchamiania pojazdu oraz kodowania kluczy w bodycomputerze) i mechaniczny (do dorabiania grotów kluczyków). Jej dorobienie w serwisie w przypadku Stilo trwa 2 tygodnie i 2 lata temu kosztowało 67 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To raczej kolega nie zrozumiał.

> Fiat Code Card, o której tu mówimy (...)

Mysle, ze wszystko doskonale zrozumialem, mam/mialem trzy auta z tym systemem i karta... icon_rolleyes.gif

karta.jpg

Zatem powtarzam - FIAT Code to zabezpieczenie elektroniczne (ktore wcale nie musi siedziec w bodykomputerze, gdyz nie kazde auto go posiada). Jezeli system nie byl stosowany w danym aucie (np. w Uno, Cinquecento), to karta nie byla wydawana. Proste.

Jezeli kolega ma Seicento z n-tej reki (model od poczatku do konca produkcji wyposazany w zabezpieczenie FIAT Code) - to najprawdopodobniej karta lezy w szufladzie biurka u ktoregos z poprzednich wlascicieli. Ten sam los spotykal przewaznie klucze-matki systemu FIAT Code 1-szej generacji.

W przypadku Uno - o ile pamiec mnie nie myli - kod mechaniczny przekazywany byl wlascicielowi wraz z drugim kompletem kluczy do auta w postaci nie karty, a prostego breloczka - blaszki z wybitym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mysle, ze wszystko doskonale zrozumialem, mam/mialem trzy auta z tym systemem i karta...

> Zatem powtarzam - FIAT Code to zabezpieczenie elektroniczne (ktore wcale nie musi siedziec w

> bodykomputerze, gdyz nie kazde auto go posiada). Jezeli system nie byl stosowany w danym aucie

> (np. w Uno, Cinquecento), to karta nie byla wydawana. Proste.

> Jezeli kolega ma Seicento z n-tej reki (model od poczatku do konca produkcji wyposazany w

> zabezpieczenie FIAT Code) - to najprawdopodobniej karta lezy w szufladzie biurka u ktoregos z

> poprzednich wlascicieli. Ten sam los spotykal przewaznie klucze-matki systemu FIAT Code 1-szej

> generacji.

> W przypadku Uno - o ile pamiec mnie nie myli - kod mechaniczny przekazywany byl wlascicielowi wraz

> z drugim kompletem kluczy do auta w postaci nie karty, a prostego breloczka - blaszki z

> wybitym numerem.

masz 100 % racji...moj dziadek od ktorego dostalem pierwzego uniaka dostal wlasnie w salonie cos takiego...W palio ktore potem mialem mialem brazowy klucz matke i karte fiat code...immo bylo w kluczyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.