Skocz do zawartości

Auto do 80tys brutto, bezpieczne... kącikowi doradcy wystąp


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując auto na jakieś 6 lat brałbym jednak pod uwagę C5. Bardzo przyjemne auto. Rewelacyjnie komfortowe. Przyjemne w środku. Po tylu latach ta utrata wartości aż tak bardzo Cie nie zaboli w porównaniu do innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może miał ironiczne poczucie humoru? A druga sprawa, że zawsze powie to co chce usłyszeć klient

> aby zdobyć jego zaufanie a tym samym jest duże prawdopodobieństwo, że ten klient wróci jak

> będzie miał znów coś do roboty

ale ja sie go o nic nie pytalem grinser006.gif, poprostu poszedlem zoabczyc jak ida postepy w pracy.

> Ja osobiście pierwszy raz słysze o tym aby Subaru słyneło z budowy wytrzymałych aut (pod względem

> zderzeniowym).

Troche sie czyta fora grinser006.gif

Jest oczywiscie tez i minus, przy mocniejszym uderzeniu przodem jest po silniku, dlatego nigdy nie kupuje sie Suabru, ktore mialo kolizje przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tej pory nie moge napatrzeć się na qashqaia po lifcie- cena za 1.6 z ksenonem, kamera cofania,

> bose, navi, panorama, 18" etc wynoszaca koło 75 tysi bądź 63 za golasa z klimą i elektryką

> jest jak dla mnie rewelacyjna.

Jeżdzę takim samochodem (tylko wyposażenie chyba oczko niżej) od czerwca i nie narzekam. Jakość wykonania adekwatna do ceny (tzn. w środku jest super ale już pod maską czy w bagażniku widać rękę księgowego). Silnik 1.6 nadaje się do toczenia i trochę dynamicznej jazdy ale jak masz ciężką nogę to nie będzie Ci pasować. Za to spala 8 litrów w Warszawskich korkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tej pory nie moge napatrzeć się na qashqaia po lifcie- cena za 1.6 z ksenonem, kamera cofania,

> bose, navi, panorama, 18" etc wynoszaca koło 75 tysi bądź 63 za golasa z klimą i elektryką

> jest jak dla mnie rewelacyjna.

Wszystko fajnie tylko jak koło lipca próbowałem się do niego przymierzyć w wersji 4x4 Tekna +2

to mi pan podał katalog i zaprosił pod koniec roku bo maja już wszystko sprzedane hehe.gif

Co do sprzętu Bose to cen co mam teraz w Mazdzie 6 to jest faktycznie Bosze facepalm.gif

Abstrahując po ostatnich wizytach w salonach różnych marek to poziom zainteresowania klientem

przez sprzedawców jest właściwie zerowy a ich wiedza o tym co sprzedają jeszcze mniejsza ooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przez sprzedawców jest właściwie zerowy a ich wiedza o tym co sprzedają jeszcze mniejsza

Do konca zycie nie zapomne jak na jezdzie probnej siidem panie ze salonu strzelila tekstem "Pan to chyba wie o tym samochodzie wiecej niz ja".

Naszczescie w Sznie sa dwa salony kily i jak ojciec kupowal sportaga to poszedl do drugiego.

p.s. Spoko , Spoko za pol roku skonczy sie kasa z kratek to szczeka im opadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do konca zycie nie zapomne jak na jezdzie probnej siidem panie ze salonu strzelila tekstem "Pan to

> chyba wie o tym samochodzie wiecej niz ja".

> Naszczescie w Sznie sa dwa salony kily i jak ojciec kupowal sportaga to poszedl do drugiego.

> p.s. Spoko , Spoko za pol roku skonczy sie kasa z kratek to szczeka im opadnie...

Salon jest mi w takich przypadkach potrzebny tylko do ustalenia ceny i zapewnienia fizycznie

modelu. Jego wiedza jest mi zbedna. Natomiast miałem nadzieję, że im drozsze auto tym

zainteresowanie sprzedającego większe ale niestety przeliczyłem sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.