Skocz do zawartości

pokrowce skóra/ tapicerka


knapior89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znajomy zalatwia takie pokrowce dzisaj dotykalem fajne tylko ze montowane sa besposrednio na gabke czyli musze zerwac tapicerke z fotela i naciagac ta mial ktos z tym do czynienienia ? brudzic tym rece? nie od dzis wiadomo ze jak cos jest do wszytkiego to jest do niczego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a mi powiedzial chyba 150zl za przod i tyl

Hmm dziwne zlosnik.gif

Byłem jakiś czas temu u tapicera.

Z tego co pamiętam, to mówił że jakbym chciał zmienić tapicerkę to sam koszt materiału na siedzenia będzie z przedziału 1000-1500 (już nie pamiętam dokładnie).

Pamiętam, że ostatecznie wychodziło, że koszt jego robocizny był stosunkowo niski (biorąc pod uwagę ilość pracy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wygląda koszt czegoś takiego?

Jesienią zapytałem ot tak znajomego tapicera, ile wziąłby za urządzenie Poldka w skórze syntetycznej.

Po znajomości w promocyjnej cenie byłby to koszt rzędu 1500 zł (siedzenia i tapicerowanie boczków drzwi).

Więc w cuda za 150 zł nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To uwierz Mało tego - te 150 to już z przesyłką i nawet dostaniesz w gratisie wunderbauma

> Pomijam, że nie dałbym za to nawet 15 zł, ale widać jest target i ludzie kupują

Materiał: eko-skóra imitująca skórę naturalną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W co? W bzdury, które facet wypisuje?

> 1 szt. pokrowiec na tylną kanapę,

> 1 szt. pokrowiec na tylne oparcie,

> TYLNA KANAPA DZIELONA!!!

> Tylna kanapa dzielona, a pokrowce POJEDYNCZE ?

Pokrowiec jest zapewne 1 tylko połączony suwakiem. Jak rozsuniesz to "stara" tapicerka będzie na wierzchu crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W co? W bzdury, które facet wypisuje?

> 1 szt. pokrowiec na tylną kanapę,

> 1 szt. pokrowiec na tylne oparcie,

> TYLNA KANAPA DZIELONA!!!

> Tylna kanapa dzielona, a pokrowce POJEDYNCZE ?

przeczytaj dokładnie, niżej jest jeszcze rysunek, MIEJSCA DZIELENIA SĄ SPIĘTE ZAMKAMI BŁYSKAWICZNYMI waytogo.giffacepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam znajomy zalatwia takie pokrowce dzisaj dotykalem fajne tylko ze montowane sa besposrednio na

> gabke czyli musze zerwac tapicerke z fotela i naciagac ta mial ktos z tym do czynienienia ?

> brudzic tym rece? nie od dzis wiadomo ze jak cos jest do wszytkiego to jest do niczego

Koledzy..siedzę w pokrowcach już 12 lat- to co w przedstawiliście to nie jest eko-skóra-a materiał imitujący eko-skórę- zamówiłem i wytrzymał 2 miesiące.

Nie chcę robić reklamy-ale tutaj możecie zobaczyć pokrowce z eko-skóry:

www.pokrowcedoaut.com

Pozdrówka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.