Skocz do zawartości

Widziałem dzisiaj hardkora


Lipek

Rekomendowane odpowiedzi

-14 w Warszawie na Jagiellońskiej i co widze? Ktoś pomyka na motocyklu tak ze 40-50 kmh.

nie był to skuter, ale jakiś niewielki naked!

kurtka nawet motocyklowa była, ale spodnie zdecydowanie nie!

współczuje odczuć termalnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -14 w Warszawie na Jagiellońskiej i co widze? Ktoś pomyka na motocyklu tak ze 40-50 kmh.

> nie był to skuter, ale jakiś niewielki naked!

> kurtka nawet motocyklowa była, ale spodnie zdecydowanie nie!

> współczuje odczuć termalnych!

Ja sie wczoraj tez wypuscilem na krotka jazde. Zrobilem jakies 20 km. Bylem cieplo ubrany i jedyne co mi zmarzlo to koncowki palcow. bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wiosna na calego. Po poludniu ponad 15 stopni. Jak wracalem do domu kolo piatej to temeperatura jak na zalaczniku. Dzisiaj mialem juz zabrac 200 do pracy ale mialem odrobine obaw bo nawet cisnienia w oponach nie posprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odjechał na skuterze, a dużo ludzi jeździ teraz na skuterach. Miał do przejechania ok 15km. i

> nie ubrał rękawiczek:D to jest hardkor;p

Poco mial ubierac rekawiczki, jak mial podgrzewane manetki biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest nic;p Dzisiaj (ok. -7 stopni)z warsztatu w którym pracuje odjechał klient. Co prawda

> odjechał na skuterze, a dużo ludzi jeździ teraz na skuterach. Miał do przejechania ok 15km. i

> nie ubrał rękawiczek:D to jest hardkor;p

pffff... Wczoraj rano szczena odbiła mi się od kierownicy jak zobaczyłem przy -15 gościa grzebiącego w aucie...

Niby nic, ale miał na sobie tylko koszulkę z krótkim rękawkiem i gatki (no takie typowe barchany).

Wiem, że na 99%, wyskoczył do samochodu po coś tam, ale widok bezcenny.

Ja tam bym się nie odważył zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pffff... Wczoraj rano szczena odbiła mi się od kierownicy jak zobaczyłem przy -15 gościa

> grzebiącego w aucie...

> Niby nic, ale miał na sobie tylko koszulkę z krótkim rękawkiem i gatki (no takie typowe barchany).

> Wiem, że na 99%, wyskoczył do samochodu po coś tam, ale widok bezcenny.

> Ja tam bym się nie odważył

Malo jeszcze widziales zlosnik.gif Przejdz sie wieczorem w weekend po Edynburgu to bedziesz widoki pamietal bardzo dlugo. Swoja droga jak widze jak dzieci isa chartowane od mlodosci to sie nie dziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj o 7 rano w Gliwicach przy -14 też widziałem gościa na skuterku.

tydzień temu byłem w Warszawie i powiem że na skuterach to sporo ludzi tam pomykało mimo że było z -10'C... i do tego niezłe hardkory bo mało kto miał przyłbicę opuszczoną w kasku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tydzień temu byłem w Warszawie i powiem że na skuterach to sporo ludzi tam pomykało mimo że było z

> -10'C... i do tego niezłe hardkory bo mało kto miał przyłbicę opuszczoną w kasku

jak sie nie ma pinlocka to trzeba przyłbice podnieść frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> jak tam hardkory... śmiga już ktoś dalej niż wkoło garażu? jak tylko temperetura skoczy powyżej

> zera w nocy będę wybudzał maszynę ze snu zimowego

moj juz trzy tygodnie w serwisie ... musialem lage wymienic bo teflon na slizgach szlag trafil i zaoralo lage .... moze w tym tygodniu w koncu bede mial sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tam hardkory... śmiga już ktoś dalej niż wkoło garażu? jak tylko temperetura skoczy powyżej

> zera w nocy będę wybudzał maszynę ze snu zimowego

Woraj zaliczylem pierwsza przejazdzke w tym roku. Trzeba uwazac z manetka gazu, bo przy tej bialej warstwie po soli latwo stracic przyczepnosc. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Woraj zaliczylem pierwsza przejazdzke w tym roku. Trzeba uwazac z manetka gazu, bo przy tej bialej

> warstwie po soli latwo stracic przyczepnosc.

Ja przez całą zimę dojeżdżam na skuterze do pracy 15km bez względu na temperaturę i pogodę.

Denerwuje mnie tylko potrzeba mocnego zwalniania w zakrętach, żeby uniknąć wywrotki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja przez całą zimę dojeżdżam na skuterze do pracy 15km bez względu na temperaturę i pogodę.

> Denerwuje mnie tylko potrzeba mocnego zwalniania w zakrętach, żeby uniknąć wywrotki

icon_eek.gif Szacun, dla mnie ponizej 10 stopni jazda nie sprawia przyjemnosci. Tzn sprawia, ale nie az tak grinser006.gif

Teraz wyciagnalem sprzeta, bo juz wytrzymac nie moglem 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.