Skocz do zawartości

Pożyczy ktoś malucha?


Rekomendowane odpowiedzi

CLICK

Quote:

Muzeum chciałoby wypożyczyć sprawne, jeżdżące auto, bez współczesnych napisów, najchętniej wyprodukowane przed 1990 r. - typowego malucha, jakich kiedyś tysiące jeździły po polskich drogach. Liczy też na nieodpłatne udostępnienie samochodu, który stałby na wystawie od połowy maja do końca września. O zgłoszenia prosi do połowy kwietnia.

"Na wystawie znajdzie się tabliczka z informacją o osobie, która użyczyła samochodu. Gwarantujemy bezpieczeństwo. Zależy nam na sprawnym aucie, żeby nie używać dodatkowego sprzętu podczas umieszczania go na wystawie. Może bowiem wjechać wejściem awaryjnym do budynku, zmierzyliśmy już drzwi, na pewno się zmieści" - powiedziała kurator wystawy Agnieszka Ociepa.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie. Miałem możliwość .

Ciekawe czy ktoś im da, auto za darmo na 4miesiące i odmówi sobie jazdy. A przecież takiego to i trzeba ubezpieczyć...no i do tego sprawny...ehhh szukają jelenia tak mi się wydaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy ktoś im da, auto za darmo na 4miesiące i odmówi sobie jazdy. A przecież takiego to i

> trzeba ubezpieczyć...no i do tego sprawny...ehhh szukają jelenia tak mi się wydaje!

o ile dobrze pamiętam, to ktoś z kacikowiczów wypożyczał zieloną Corsę do KLAN-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy ktoś im da, auto za darmo na 4miesiące i odmówi sobie jazdy. A przecież takiego to i

> trzeba ubezpieczyć...no i do tego sprawny...ehhh szukają jelenia tak mi się wydaje!

Podejdź do tego z drugiej strony - bezpłatny, ciepły i suchy parking przez 4 miesiące. Właściciel parkingu ubezpieczony. W umowie zaznaczasz paragraf o ewentualnych uszkodzeniach, za które płacą i już wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podejdź do tego z drugiej strony - bezpłatny, ciepły i suchy parking przez 4 miesiące. Właściciel

> parkingu ubezpieczony. W umowie zaznaczasz paragraf o ewentualnych uszkodzeniach, za które

> płacą i już

Takowy garaż to ja mam w domu grinser006.gifgrinser006.gif a co z odmówieniem sobie letnich przejażdżek...w pełni sezonu!! to chyba jest ważniejsze!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jaki sens mieć cultowy wóz, albo klasyka i trzymać go pod chmurką?? toż to zbrodnia, powinni

> takie postępowanie karać więzieniem!!

nawet tutaj są tacy, co trzymają albo w ciasnych blaszakach albo pod plandekami na powietrzu....

....mnie przed posiadaniem wstrzymuje jedynie brak garażu, dlatego zagracam piwnicę tylko jednosladami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nawet tutaj są tacy, co trzymają albo w ciasnych blaszakach albo pod plandekami na powietrzu....

> ....mnie przed posiadaniem wstrzymuje jedynie brak garażu, dlatego zagracam piwnicę tylko

> jednosladami

Blaszak to zawsze jakaś ochrona przed śniegiem i deszczem i słońcem, plandeka też...ale już mniej...No ja w garażu mam upchnięte 10motorów i malucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.