Skocz do zawartości

VSA off...


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

> "To wszystko" to dlatego, że udało mi się wybronić I skończyło się na parkowaniu w tej trawie -

> tyłem do kierunku jazdy.

Ale tu nawet pojscie w buraki nie powinno sie skonczyc niczym poza podwyzszona dawka adrenaliny i wizyta na myjni zeby umyc auto z blota (no moze praniem bielizny jak ktos ma slabsze nerwy clown.gif), ew porysowanym zderzakiem jak trafisz w slupek.

Droga marzenie do jazdy cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale tu nawet pojscie w buraki nie powinno sie skonczyc niczym poza podwyzszona dawka adrenaliny i

> wizyta na myjni zeby umyc auto z blota (no moze praniem bielizny jak ktos ma slabsze nerwy ),

> ew porysowanym zderzakiem jak trafisz w slupek.

> Droga marzenie do jazdy

Skończyło się na błocie wink.gif

Droga genialna, jeżdżę nią co rano wink.gif i mam w okolicy bardzo dużo takich dróg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daleko?? W Dojczu?? Nie ma zadnego ADACa albo czegos??

ADAC ma trochę inne podejście do pojęcia bezpieczeństwa jazdy.

>Od biedy moze na jakis tor masz chociaz w

> miare blisko, troche tego tam maja w koncu a nie jak w PL

Najtaniej, najbliżej i najlepiej mam na Ring. Ale auto tego nie przetrwa. Muszę w Polsce coś znaleść i na urlop pojechać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najtaniej, najbliżej i najlepiej mam na Ring. Ale auto tego nie przetrwa. Muszę w Polsce coś

> znaleść i na urlop pojechać

Heheh, no to faktycznie. Chodzilo mi raczej o jakis mniejszy tor...z reguly przytakich obiektach sa szkoly jazdy. Ale jak nie ma to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Heheh, no to faktycznie. Chodzilo mi raczej o jakis mniejszy tor...z reguly przytakich obiektach sa

> szkoly jazdy. Ale jak nie ma to nie ma.

Mniejszych torów brak. To niestety nie Anglia.

Ogólnie problem w ADAC jest taki, że biorą dużo i lansują to samo co Krzysiek Hołowczyc w mediach: wolno = bezpiecznie. O jakichś elementach sportowej jazdy można zapomnieć.

Cały czas szukam jakiegoś namiaru na taką szkołę jazdy w Małopolsce... ale widać kiepsko szukam. Warszawa mi niestety strasznie nie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mniejszych torów brak. To niestety nie Anglia.

> Ogólnie problem w ADAC jest taki, że biorą dużo i lansują to samo co Krzysiek Hołowczyc w mediach:

> wolno = bezpiecznie. O jakichś elementach sportowej jazdy można zapomnieć.

> Cały czas szukam jakiegoś namiaru na taką szkołę jazdy w Małopolsce... ale widać kiepsko szukam.

> Warszawa mi niestety strasznie nie po drodze.

Jak masz ochotę - Szkoła jazdy Tomasza Czopika ok.gif Jakbyś był zainteresowany, myślę że mógłbym pomóc ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.