Skocz do zawartości

Uno z silnikiem 1.6 od sieny


sebus1803

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec, zastanawiam się nad kupnem drugiego Uno w bardzo dobrym stanie i chciałbym zmienić silnik na 1.6 od sieny.chciałem zapytać o orientacyjna cenę ile by to wyniosło montaż i itp żeby chodziło??I czy dużo roboty jest z tym?i czy dużo przeróbek potrzebuje silnik od sieny żeby go wstawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec, zastanawiam się nad kupnem drugiego Uno w bardzo dobrym stanie i chciałbym zmienić silnik na

> 1.6 od sieny.chciałem zapytać o orientacyjna cenę ile by to wyniosło montaż i itp żeby

> chodziło??I czy dużo roboty jest z tym?i czy dużo przeróbek potrzebuje silnik od sieny żeby go

> wstawić??

A to się zmieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no chyba powinno jak uważasz? komora duża jest w uno

glaca sobie żarty robi :D:D u niego na podwórku/ garażu powstały bodajże dwa takie una ;p

co do reszty, musisz liczyć się z kosztem około 4000 zł plus potem ewentualne pierdółki, silnik wchodzi, ale trzeba mu dorabiać mocowanie jednej łapy z profilu

o resztę pytaj kolegów: Drupi, joshi, Torba, Puzon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> glaca sobie żarty robi :D:D u niego na podwórku/ garażu powstały bodajże dwa takie una ;p

> co do reszty, musisz liczyć się z kosztem około 4000 zł plus potem ewentualne pierdółki, silnik

> wchodzi, ale trzeba mu dorabiać mocowanie jednej łapy z profilu

> o resztę pytaj kolegów: Drupi, joshi, Torba, Puzon

Aaaa te dwa uniaki? Zapomniałem grinser006.gif

W 3000 by się dało chyba zmieścić ale to już trzeba robić wszystko samemu i zdawać sobie sprawę, że silnik będzie przechadzany w stanie losowym a ten silnik jak "dupnie" to nie jest tani w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> glaca sobie żarty robi :D:D u niego na podwórku/ garażu powstały bodajże dwa takie una ;p

> co do reszty, musisz liczyć się z kosztem około 4000 zł plus potem ewentualne pierdółki, silnik

> wchodzi, ale trzeba mu dorabiać mocowanie jednej łapy z profilu

> o resztę pytaj kolegów: Drupi, joshi, Torba, Puzon

aż,tyle myślałem że 1000zł się wyrobie w tym,to ładnie,a byście mi pomogli z wymianą??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aż,tyle myślałem że 1000zł się wyrobie w tym,to ładnie,a byście mi pomogli z wymianą??:)

Wiesz, to zależy co masz na myśli "pomogli".

Jedni staną obok lub położą się przy samochodzie i " no to róbcie, ja się popatrzę".

A drugi bierze się za robotę i nie trzeba bardzo pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aż,tyle myślałem że 1000zł się wyrobie w tym,to ładnie,a byście mi pomogli z wymianą??:)

za tyle to nie wiem czy komuś by się 1.0 chciało wymieniać w aucie...

w 2000 zł możesz się z 1.2 zmieścić przy sporym wkładzie własnym i zakupie części w odpowiednim miejscu (skoro kolega ze śląska to jasienice obok bielska)

wybacz kolego, ale realia obowiązują...

przy swapie silnika ze sieny najlepiej kupić sienę, zobacz sobie ceny takich na allegro, do tego oprócz silnika warto hamulce dać, coby drzewa nie zaliczyć, przy twoim silniku to jeszcze kwestia skrzyni, półosi itp...

i dzień/dwa pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za tyle to nie wiem czy komuś by się 1.0 chciało wymieniać w aucie...

> w 2000 zł możesz się z 1.2 zmieścić przy sporym wkładzie własnym i zakupie części w odpowiednim

> miejscu (skoro kolega ze śląska to jasienice obok bielska)

> wybacz kolego, ale realia obowiązują...

> przy swapie silnika ze sieny najlepiej kupić sienę, zobacz sobie ceny takich na allegro, do tego

> oprócz silnika warto hamulce dać, coby drzewa nie zaliczyć, przy twoim silniku to jeszcze

> kwestia skrzyni, półosi itp...

> i dzień/dwa pracy

Dwa dni to jak wprawiona ekipa robi bo nie ma bata - zawsze są kwiatki jakieś (no chyba, że dj_o robi to tam jest jeden dzień smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok.Panowie my zapominamy o najważniejszym. Kolega wypowiedział magiczne słowo 1000zl. W pierwszym

> poście wspomniało kupnie drugiego Uno. Pytanie zasadnicze brzmi. Czy ten tysiączek ma

> wystarczyć na drugą budę i kompletnego swapa z robocizną ????

Nowy rozrząd, oleje, płyny, filtry i po tysiączku rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszna uwaga, ale jak widać autor wątku nie sprecyzował tych 1000 zł... bo jak z nową budą uniaka, to obawiam się czy 5000-6000 zł to nie za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok.Panowie my zapominamy o najważniejszym. Kolega wypowiedział magiczne słowo 1000zl. W pierwszym

> poście wspomniało kupnie drugiego Uno. Pytanie zasadnicze brzmi. Czy ten tysiączek ma

> wystarczyć na drugą budę i kompletnego swapa z robocizną ????

I to buda w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec, zastanawiam się nad kupnem drugiego Uno w bardzo dobrym stanie i chciałbym zmienić silnik na

> 1.6 od sieny.chciałem zapytać o orientacyjna cenę ile by to wyniosło montaż i itp żeby

> chodziło??I czy dużo roboty jest z tym?i czy dużo przeróbek potrzebuje silnik od sieny żeby go

> wstawić??

Hehe powiem Ci że ja do dzisiaj nie zamknąłem wszystkiego po swapie, kasa spora, w między czasie podczas użytkowania, różne rzeczy mogą wyjść także margines pieniężny musisz mieć. Za tysiąc zł to nie masz szans tego ogarnąć smile.gif wiadomo podstawa to kółka, hamulce, jakieś sportowe sprężyny bo przód Ci siądzie zę zderzakiem będziesz po ziemi ciorał smile.gif

Ale wiesz wrażenia bezcenne grinser006.gif i to jest najpiękniejsze

Po jakimś czasie Ci się znudzi i będziesz chciał więcej i więcej i więcej spineyes.gif

Ale co to by było za życie bez szaleństw i marzeń : skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.