Skocz do zawartości

Znaczki na progi Abarth?


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie znaczki są osobną częścią zamienną, czy może nie daj Boże kupuje się je razem z progami?

Ktoś mi jeden taki znaczek zay......

Oczywiście musiał go wydłubać śrubokrętem i zarysowac przy tym z 10cm progu screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś mi jeden taki znaczek zay......

> Oczywiście musiał go wydłubać śrubokrętem i zarysowac przy tym z 10cm progu

Są sku!@#$%^& bokser.gif , zabić to mało , ja ostatnio się dowiedziałem że u mnie w mieścinie polują na moje listwy m pakietowe hehe.gif

> Czy takie znaczki są osobną częścią zamienną, czy może nie daj Boże kupuje się je razem z progami?

Tak , jest częścią zamienną smile.gif Kod części dla naklejki Abartha'a - 5909396 , a dla Schumacher'a - 71718902 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są sku!@#$%^& , zabić to mało , ja ostatnio się dowiedziałem że u mnie w mieścinie polują na

> moje listwy m pakietowe

Ja chyba jestem z jakiegoś innego świata. To jest jakiś dodatkowy szacun na dzielni, jak się powie że "moje naklejki sa kradzione" ? screwy.gif

Albo "zajumałem te listwy, bo mnie nie stać żeby kupić" sick.gif

> Tak , jest częścią zamienną Kod części dla naklejki Abartha'a - 5909396 , a dla Schumacher'a -

> 71718902 .

Dzięki, jednak kosztuje to 44PLN i na zamówienie oslabiony.gif

Tak czy siak, nie jest to jakaś fortuna. Żeby innym samochód niszczyć dla takiego grosza sick.gif

Zresztą co ja się dziwie. Ze 2 lata temu ktoś sobie wziął znaczek HGT z mojego Punto sick.gif Też w taki sposób, że zostawił 1/3 znaczka, a 2/3 pewnie wyrzucił w krzaki no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ta mała nie podejdzie ?

Przecież to jest jakaś badziewna płaska naklejka wink.gif

Abarth oryginał jest taka jakaś silikonowa wypukła.

Są podobne na allegro, ale nie takie same i nie do końca we właściwym rozmiarze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze ktos Ci przytarl i znaczek zostal pod domem/praca/marketem?

Ta, "a może są w lesie?" grinser006.gif

Nad znaczkiem ślady od jakiegoś rękawa. Ktoś się namęczył.

A w miejscu znaczka ukośna rysa idąca lekko skośnie, z góry do dołu z wydłubaną dziurą jakby po śrubokręcie zlosnik.gif

To musiał być koszyk na zakupy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie są naklejki abartha 3D - coś jak nasze forumowe złośniki. Ja takie miałem u siebie ale też

> zajumali Trzeba poszabrować allegro i może się trafią

Są, ale nie pasują w miejsca na progu. Są o 5mm w każdą stronę za duże oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.