Skocz do zawartości

Saab 9-5 2007 - opinie ?


woju

Rekomendowane odpowiedzi

> Ogladam allegro i zastanawiam sie czemu te auta sa takie tanie ?

> Saaby ,az tak slabo trzymaja cene ? Fajnie wyposazone 3-4 latki sa tansze od podobnych rocznikowo

> passatow czy mondeo.

połączenie Saaba,Opla i Fiata czemu nie wink.gif ceny częsci zamiennych potrafią zaskoczyć - brat się zastanawiał ale koniec końców kupił Cromę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> połączenie Saaba,Opla i Fiata czemu nie ceny częsci zamiennych potrafią zaskoczyć - brat się

> zastanawiał ale koniec końców kupił Cromę

To ,ze to zlepek to wiem tylko czemu to ,az tak na morde leci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> połączenie Saaba,Opla i Fiata czemu nie ceny częsci zamiennych potrafią zaskoczyć - brat się

> zastanawiał ale koniec końców kupił Cromę

Ciężko potem sie przyzwyczaić do tego kluczka na środkowym tunelu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko czemu to ,az tak na morde leci ?

Niszowe auto dla ekscentryków. Wygląda jak z przełomu lat 80/90, no i nie jest paskiem w tedeiku.

Zdarzyło mi się jeździć 9-5 aero, 2.3T - rewelacja, kto wie, może sobie kiedyś kupię smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niszowe auto dla ekscentryków. Wygląda jak z przełomu lat 80/90, no i nie jest paskiem w tedeiku.

> Zdarzyło mi się jeździć 9-5 aero, 2.3T - rewelacja, kto wie, może sobie kiedyś kupię

Powiem szczerze , chodzi za mną taki saab albo xc70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niszowe auto dla ekscentryków. Wygląda jak z przełomu lat 80/90, no i nie jest paskiem w tedeiku.

To taki wybór jak między czterdziestoletnią seksbombą-nimfomanką a dwudziestoletnią brzydulą dziewicą. zlosnik.gif Ta druga może i budzi szacun wśród kumpli ale nic poza tym. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód składa sie przy wypadku jak pudełko po zapalkach.

Tym zdaniem rozwiałeś wątpliwości co do Twojej ignorancji w zakresie motoryzacji.

SAAB od zawsze był w czołówce rozwiązań bezpieczeństwa, bazując także na badaniach realnych wypadków, stąd dobre wyniki.

Możesz popatrzeć na raport folksam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet ten z 98 miał 4 gwiazdki.

Szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski ,bo mam w swojej wsi mechaniora od saabów ok.gif

Gościu jest na ich punkcie zakręcony ,sam ma dwa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski ,bo mam w swojej wsi mechaniora od saabów

> Gościu jest na ich punkcie zakręcony ,sam ma dwa

Wpadlbym pogadal ,znam jednego wlasciciela 3.0TiD silnik bardzo niepolecany jakto mowia ma podobny zly bilans cieplny czy cos cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.