Skocz do zawartości

Xsara Picasso do oceny


spad

Rekomendowane odpowiedzi

> Co sądzicie o tym aucie? Jutro jadę go oglądać, ale może coś zauważycie. Na pierwszy rzut oka z

> tyłu klapa jakby nie równo leżała.

wady:

1. zarejestrowany w kraju i używany w kraju

2. na prawdę niesamowitą fantazję miał ktoś kto ustawiał ten przebieg grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym aucie? Jutro jadę go oglądać, ale może coś zauważycie. Na pierwszy rzut oka z

> tyłu klapa jakby nie równo leżała.

W/g mnie po tych zdjęciach to nic nie widać bo --- zdjęcia tak zrobione celowo lub nie udolnie ale masz blisko to możesz pojechać i obadać , fakt że to tylko lub aż ok 13 tys. zł to zaproponuj przegląd w ASO i zobacz reakcję sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulep.

- brak halogenów w zderzaku a przełącznik w kabinie ma możliwość włączania owych świateł

- brak napisów na błotniku "Picasso" o spasowaniu lewego błotnika nie wspomnę

- jakieś dziwne zaślepki w miejscach gdzie powinny być pstryczki od elektryki tylnych szyb. ( prawdopodobnie wymieniana deska)

Jak jednak sie zdecydujesz to jedź pod komputer ale nie na jakiś badziewny KTS czy tego typu a na Lexie i niech pogrzebią w silniku, BSI, zegarach itp. Jeśli auto było solidnie serwisowane i mechanik był sumienny to powinien wpisać przebieg ostatniego przeglądu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym aucie? Jutro jadę go oglądać, ale może coś zauważycie. Na pierwszy rzut oka z

> tyłu klapa jakby nie równo leżała.

Wg. mnie ( a mogę się mylić - bo zdjęcia kiepskie i tak dalej )

Coś jest nie tak ze spasowaniem w tym miejscu zaz

naczonym na foto.

c1.jpg

Obejrzałem kilka innych sztuk na allegro i są spasowane idealnie.

To może ( nie musi ) świadczyć o sporym dzwonie.

Dodatkowo nie podoba mi się spasowanie tylnych prawych drzwi, oraz dziwne " przetłoczenie " spodu drzwi.

c2.jpg

Ale pamiętaj że to tylko foto więc może być w 100% OK.

Co do przebiegu to zużycie kierownicy, gałki zmiany biegów i pedałów wskazuje wg. mnie że jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz mam trochę czasu to napiszę co i jak mi się nie podoba

> szczeliny maski

> niefabryczne miejsce przyklejenia monogramów na tylnej klapie ( powinny być w linii z górną

> krawędzią plastiku nad tablicą rejestracyjną )

> IMHO odpuść sobie

Właśnie dostałem te same informacje na forum cytrynek. Dzisiaj oglądałem Lagunę I z 2000 roku, jutro mechanik i jak wszystko będzie okej to biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ulep.

Dodam jeszcze, ze najprawdopodobniej sprowadzony bo na polski rynek o ile mi wiadomo nie bylo wersji z manualna klimatyzacja...

-brak rolety w bagazniku

-brak przyciemnianych szyb w tylnej czesci

-niefabryczny wydech...

-kolpaki tez nie sa oryginalne...

-zaslepki na sterowanie szyb tak wygladaja w tej wersji ona jest po prostu strasznie biedna i ma korby w tylnych drzwiach

-nawet koszyk na zakupy zajumali...

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonię do gościa, odbiera jakiś starszy facet i mówi, że auto syna, który nim jeździ od roku. Pytam, czy sprowadzony i czy ma historię powypadkową. Pan miłym głosem, że sporawdzony, ale oni go kupili od handlarza w całości, sprawdzali u mechanika i wyszło, że okej. Potem wpisałem w google numery telefonów do nich i nagle wyświetliło się kilka ogłoszeń zarówno z komórką tatusia jak i synka. Synek do tego z Wielkopolski a ten rejon kraju i auta używane to wzbudza większe podejrzenia. Potem pomoc AK i forum Citroena i wyszło, że pół auta było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie w naszej bajce - przez pół roku kiedy szukałem autka dla siebie nasłuchałem się takich

> historii, oj nasłuchałem

Lacetti sprzedałem w piątek, od razu zacząłem poszukiwania, oczywiście najpierw internet, oraz ASO. Po kilku oględzinach, weryfikacji VIN -ów i nasłuchania się opowieści sprzedawców z nudów wpisałem w Allegro, żeby pokazał auta z mojej okolicy (bez Wrocławia, same wioski). I właśnie w taki sposób trafiłem na Lagunę, która mam nadzieję dzisiaj kupię jak mechanik potwierdzi, że wszystko okej. Ponieważ jedynym kryterium była cena, klimatyzacja i kilka poduszek powietrznych wybór miałem prostszy niż przy szukaniu konkretnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat potwierdzam, że szukanie konkretnego modelu auta mocno utrudnia sprawę - kiedy poszerzyłem krąg potencjalnych kandydatów znalazłem auto w ciągu tygodnia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -zaslepki na sterowanie szyb tak wygladaja w tej wersji ona jest po prostu strasznie biedna i ma

> korby w tylnych drzwiach

> M.

jeśli nie ma elektryki z tyłu to deska jest bez zaślepek wiem bo mam i w kilku widziałem podejrzewam że zmienili deskę poprzednia się połamała przy buum akurat taką mieli pod ręka to założyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.