Skocz do zawartości

PF 125 Jamnik


Rekomendowane odpowiedzi

> Po czym wnosisz, ze szerszy?

Widać , widać i z zewnątrz , i w środku , a po za tym to i dłuższy.

Mam już od dawna jego foto , ale faktycznie nie zwróciłem uwagi na szerokość , a po za tym chyba już ktoś go tu kiedyś wypatrzył i dawał jakiś sznurek do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście jest szerszy, wystarczy porównać zdjęcia z normalnym 125p.

> Ciekawe ile kosztowało dorobienie przedniej szyby? No i co siedzi pod maską?

Na aukcji na allegro było że zwykłe 1.5. Pisało też ze auto było sprowadzone do stanow i tam też modyfikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na aukcji na allegro było że zwykłe 1.5. Pisało też ze auto było sprowadzone do stanow i tam też

> modyfikowane

Z tyłu ma amerykańskie blachy 285112894-P1090115.JPG

post-22753-14352513280919_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto? Zeby taka wydumke wystrugac musieli miec - tak lekko liczac - 6 egzemplarzy .

Chcieć znaczy móc cool.gif Zastanawiałem sie nad jego kupnem ale rejestracja mogla przysporzyc problemów, na aukcji podano ze był wyrejestrowany od 1982 albo 1983 roku. A u mnie w mieście w WK nie pracują za miłe osoby tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzieś już o nim było, podobno zrobiony na indywidualne zamówienie przez jakiegoś "badylarza" lub

> innego biznesmena.

Z tego co pamiętam opis aukcji to pierwotnie miał to być kamper, dlatego został wydłużony i poszerzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.