Skocz do zawartości

Panda 1.1 van - carserwis


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć

> Co myslicie o tej pandzie ?

> http://carservis.otomoto.pl/fiat-panda-van-T2464281.html

> Sprawdza sie to jako maly dostawczak ?

> Utargowalem do 17500 brutto , dobra cena jak za ten egzemplarz ?

> Pozdrawiam

Sprawdź przebieg, czy nie jest to 149kkm grinser006.gif

Te samochody mało nie jeżdżą, mają na siebie zarabiać.

Moja ma 7 lat i 140kkm, ale dojeżdżam tylko do pracy i tyle, nie jestem kurierem skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Co myslicie o tej pandzie ?

> http://carservis.otomoto.pl/fiat-panda-van-T2464281.html

> Sprawdza sie to jako maly dostawczak ?

Chcesz auto do VAT-1 które przewiezie czasem drukarkę, czy faktycznie będziesz tym wozić np glazurę?

Miałem SC van, jeździłem też dawno temu w robocie Hyundaiem Atosem van.

Ciężko się z tego cokolwiek wyjmuje jak wpadnie gdzieś przy kratce. Jak jest lekkie to nie ma wielkiego problemu, ale jak ciężkie to plecy zarwiesz no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Co myslicie o tej pandzie ?

> http://carservis.otomoto.pl/fiat-panda-van-T2464281.html

> Sprawdza sie to jako maly dostawczak ?

> Utargowalem do 17500 brutto , dobra cena jak za ten egzemplarz ?

> Pozdrawiam

W takim budżecie, to za ok 10-12 kpln (zależnie od egzemplarza) można przytulić Clio Societe 1,5 dCi 70KM.

Też bez klimy i bidulek wyposażeniowy, ale jednak IMNSHO lepszy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź przebieg, czy nie jest to 149kkm

> Te samochody mało nie jeżdżą, mają na siebie zarabiać.

> Moja ma 7 lat i 140kkm, ale dojeżdżam tylko do pracy i tyle, nie jestem kurierem

podobno maz dla zony kupil i van bo chcial odliczac vat smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz auto do VAT-1 które przewiezie czasem drukarkę, czy faktycznie będziesz tym wozić np

> glazurę?

> Miałem SC van, jeździłem też dawno temu w robocie Hyundaiem Atosem van.

> Ciężko się z tego cokolwiek wyjmuje jak wpadnie gdzieś przy kratce. Jak jest lekkie to nie ma

> wielkiego problemu, ale jak ciężkie to plecy zarwiesz

zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim budżecie, to za ok 10-12 kpln (zależnie od egzemplarza) można przytulić Clio Societe 1,5

> dCi 70KM.

> Też bez klimy i bidulek wyposażeniowy, ale jednak IMNSHO lepszy samochód.

ale raczej parę ładnych lat starsze ... 14 tyś. netto moim zdanie nie da się kupić dobrego Clio ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka Panda świetnie się nadaje jako mały dostawczak, cena moim zdaniem jest OK, pod warunkiem że auto ma taki przebieg jak piszą (bo ze z tych zdjęć na Otomoto nic się nie dowiesz).

Panda ma sporą przewagę nad innymi 3 drzwiowymi autami tego typu głównie za sprawą tego że ma 5 drzwi smile.gif Jak się zamontuje centralny (bo w większości VANów nie ma) to te dodatkowe drzwi znacznie ułatwiają zapakowanie i rozpakowanie auta, nie ma tak jak w seicento że trzeba się przez klapę wychylać, nawet jak się tymi drzwiami nie da wyjąć (bo paczka za duża) to można sobie przesunąć w kierunku tylnej klapy i jest OK.

Co do samego auta, Panda jest świetna dla osób do 180cm wzrostu, więksi mają trochę ciasno, choć nie ma masakry.

Psuć się raczej nie psuje, a jak już to naprawy są tanie i części wszędzie, łącznie z ładnymi używanymi.

Ja polecam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a istnieje konkretny egzemplarz ?

Koło stu.

> jaki nalot ?

Różnie.

od 90 do 190

> powyżej 100 tyś. km nie tknąłbym DCi

Etam.

Klucz do trwałości dCi to odpowiednio częsta wymiana oleju i jak najszybsze przejście na półsyntetyk.

Te konkretne deceiki o których mówię to dCi 70 KM - silnik prosty jak cep, w naprawach banalnie tani jak na diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Co myslicie o tej pandzie ?

> http://carservis.otomoto.pl/fiat-panda-van-T2464281.html

> Sprawdza sie to jako maly dostawczak ?

> Utargowalem do 17500 brutto , dobra cena jak za ten egzemplarz ?

> Pozdrawiam

Raz oglądałem tam punto dla siebie. Przez telefon ładne, piękne na miejscu okazało się że blacharz nie ruszał tylko dachu. Zraziłem się do nich i podchodzę z dużą nie ufnością mimo że to komis autoryzowanej stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Co myslicie o tej pandzie ?

> http://carservis.otomoto.pl/fiat-panda-van-T2464281.html

O tej to za dużo nie powiemy. Zwłaszcza, że na zdjęciach nie widać nic.

na pewno:

-nie ten silnik (zwłazcza przy 2os plus ładunek). Szukaj 1.2 jeśli chodzi o benzynę. Pali mniej, jedzie lepiej. Można wrzucić gaz.

-wątpię, że ma tyle nalotu. To są woły... a raczej osiołki robocze. Przy czym mogę się mylić.

> Sprawdza sie to jako maly dostawczak ?

mój brat miał pandę 1.1 VAN w niedużej firmie, przelot 170 tys. (przynajmniej). sprzedał ją mi (za śmieszne pieniądze) a sam kupił berlingo, lekko to porobiłem, upalałem na treningach po lotnisku, nie żałowałem niczego. Wymieniłem kompletne hamulce i z 5 kompletów opon. Po pół roku mojego "delikatnego" obchodzenia się z tym autem... brat sprzedał berlingo a ja odsprzedałem mu pandę... I wiesz co? i nic. jeździ tak jak jeździła. Służy lepiej niż berlingo i jest bezawaryjna. Już ponad pół roku u niego, ostatnio zmienił sprzęgło.

To auto było wykorzystywane jako wół roboczy, miało tak wysiedziane fotele, ze musiałem je wyrzucić bo się nie dało jeździć (zamontowałem kubły). Tam się nie ma co zepsuć, części eksploatacyjne dostaniesz za grosze każdym kiosku Ruchu.

> Utargowalem do 17500 brutto , dobra cena jak za ten egzemplarz ?

> Pozdrawiam

rady:

-szukaj 1.2

-szukaj z klimą

-może być starsza ale lepiej wyposażona

-te silniki po 100tys. są dopiero dotarte. Licznik zeruje się po osiągnięciu 300 lub 400tys. są na kąciku pandy tacy artyści palacz.gif

-sprawdź czy nie był zagotowany (lubi się wentylator zaciąć)

-sprawdź hamulce (zwłaszcza z tyłu)

-5d to niesamowita wygoda w takim dostawczaku. Wyciągasz towar z każdej strony nawet na ciasnym parkingu.

-niesamowicie wygodna na mieście pozycja za kierownicą, świetny lewarek zmiany biegów

-Luksusów w środku nie znajdziesz, ale wszystkie plastiki bardzo trwałe

-ten tunel-kibel pośrodku mnie wk... denerwował. To go wyrzuciłem cool.gif Fajnie wyglądał mechanizm zmiany biegów an wierzchu, tak "rajdowo" hehe.gif

-pakowne dziadostwo jest. wchodzi 8 kół spokojnie i miejsce na żabę zostaje.

-po zastosowaniu odpowiedniego zestawu dystansów, kół 14 cali i ustawieniu ciśnienia chodzi bokami z odjęcia jak przecinak devil.gif I to bez zmian w zawieszeniu.

-jeśli rdzewieje to znaczy że była lepiona z przystanku u Zdzicha w stodole, moja miała 7 lat, trzech przedstawicieli handlowych za sobą i jedną kropkę rdzy na klapie. Krzysiek82.... proszę.... NIEEE!!!! hehe.gif

-na trasy to auto się nadaje dopiero po zmianie fotela i przeróbce kolumny kierowniczej. pozycja jest typowo na miasto lub dla kobitki/kogoś małego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.