Skocz do zawartości

Gazować, czy nie gazować?


polleck

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Właśnie, proszę państwa... co z tym gazem?

> Opłaca się teraz gazować benzyniaka?

> Co z cenami LPG? Podobno coś UE szykuje w spawie zrównania ceny z benzyną, ktoś coś słyszał?

> Pacjent to 2.5 V6, pełna sekwencja.

> Dzięki za poradę.

Pytanie ciut nie na miejscu, wszak od miliona lat wiadomo że to zależy od przebiegów rocznych i jednorazowych. Jak robisz dziennie 4km po mieście to sobie daruj a jeśli jeździsz więcej to już wczoraj powinieneś mieć instalkę założoną.

Co do cen gazu to planują ale jak gaz będzie po 4zł to ja pierwszy idę na Brukselę wypisywać się z tego euro-shitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie ciut nie na miejscu, wszak od miliona lat wiadomo że to zależy od przebiegów rocznych i

> jednorazowych. Jak robisz dziennie 4km po mieście to sobie daruj a jeśli jeździsz więcej to

> już wczoraj powinieneś mieć instalkę założoną.

> Co do cen gazu to planują ale jak gaz będzie po 4zł to ja pierwszy idę na Brukselę wypisywać się z

> tego euro-shitu.

przejdziemy się razem.

takich trzech jak nas dwóch nie będzie ani jednego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to myślę, że jakieś bzdury jak co rok coś się wymyśla a to gaz zrówna się z ceną benzyny a to to a to tamto. Jak cofniesz się np. parę lat wstecz to zauważ że ciągle coś ktoś mówi o LPG że zdrożeje diametralnie itd.i ciągle dziwne rzeczy są wymyślane. Jak na razie w Polsce gaz już jest znany dobrze od jakiś 13 lat i ma się dobrze. Odp na Twoje pyt to ja bym gazował każdy ma indywidualne podejście czy gazować czy duże przebiegi ktoś robi itd itp. co nie zmienia faktu że zrobisz jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo już aut jest zasilanych gazem, więc nadchodzi czas że można doić już posiadaczy aut z ową instalacją, a o ekologi to się tylko dużo mówi a robi mało, np. silniki aut obecnie produkowanych więcej biorą oleju niż ich poprzednicy z lat 80-90, gdzie nie było jeszcze takiego nacisku na ekologie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Właśnie, proszę państwa... co z tym gazem?

Pytasz o politykę UE ? Jak tak to niewiem.gif

Jeżeli zaś o oplacalnośc to wyszukaj jakiś kalkulator do instalacji gazowej. Myśle, ze jest ich sporo w necie. Widziałem na gazeo.pl

Moja rada: gazowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.