Skocz do zawartości

Ale wygrzebałem


Rekomendowane odpowiedzi

yikes.gif Fotka z lipca 2005 boje_sie.gif (łooo kiedyś nie miałem brzucha hehe.gif)

0f04.jpg

Pamiętam, jak by to było wczoraj icon_eek.gif Czwartkowy spot IKM pod MDM na Placu Konstytucji w Warszawie wink.gif

Jakiś kolega jednego z klubowiczów (pamiętam też nick) przyturlał się takim Colo na alu Icon 5 15 zoll ok.gif

Śmieszne czasy, bo 126p był dla mnie zwyczajną puszką po sardynkach 893goodvibes.gif I oczywiście nazwa "Colo" nie była mi znana zlosnik.gif

"Choroba" zaczęła dawać znaki jakieś 1,5 roku później i trwa do dziś 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fotka z lipca 2005 (łooo kiedyś nie miałem brzucha ) I oczywiście nazwa "Colo" nie była mi znana

A ja wiem, kto jesty w posiadaniu wszystkich form do produkcji Colo biglaugh.gif Kiedys Colo produkowane bylo przez gliwicka spolke Beta-cos tam, ale zaprzestali kilka ladnych lat temu produkcji colo zas formy przetrwaluy i nei ukrywam, ze na colo sie jeszcze keidys skusze. Ale to bedzie produkcja od podstaw z drbnymi zmianami w laminatach w tylnej czesci grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja wiem, kto jesty w posiadaniu wszystkich form do produkcji Colo Kiedys Colo produkowane bylo

> przez gliwicka spolke Beta-cos tam, ale zaprzestali kilka ladnych lat temu produkcji colo zas

> formy przetrwaluy i nei ukrywam, ze na colo sie jeszcze keidys skusze. Ale to bedzie produkcja

> od podstaw z drbnymi zmianami w laminatach w tylnej czesci

Jeden z forumowiczów pracował w Becie - właśnie produkował Colo devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamietam, jak jeszcze stał salon w Gliwicach, gdzie BETA robiła COLO zawsze sie śliniłem na ich

> widko. dosłownie aż łezka w oku się kręci.

Spoko wodza - nie wszystko stracone - produkcja ruszy napewno. To tylko kwestia czasu. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden z forumowiczów pracował w Becie - właśnie produkował Colo

No i się wydało grinser006.gif

W pewnych okresie robiłem prawie wszystko - spawałem ramy, wykonywałem elementy z żywicy, składałem plastiki na ramę, składałem całe auta....

Rama:

285292222-Image04.jpg

Wanna na ramie:

285292222-Image14.jpg

egzemplarz testowy :

285292222-Image05.jpg

Drzwi do wersji testowej:

285292222-Image11.jpg

No i sztywny dach do wersji coupe::

285292222-Image25.jpg

Oj ile ja czasu się nawąchałem żywicy przy przeróbce jego z wersji 4 osobowej.....

Niestety nic z tego na tamtą chwilę nie wyszło.

post-23708-14352513968493_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja wiem, kto jesty w posiadaniu wszystkich form do produkcji Colo Kiedys Colo produkowane bylo

> przez gliwicka spolke Beta-cos tam, ale zaprzestali kilka ladnych lat temu produkcji colo zas

> formy przetrwaluy i nei ukrywam, ze na colo sie jeszcze keidys skusze. Ale to bedzie produkcja

> od podstaw z drbnymi zmianami w laminatach w tylnej czesci

Beta plus , a wcześniej Promex - praktycznie ta sama firma.

Obecnie w tamtym miejcu już nic nie ma.

Właściciel ma salon samochodowy zupełnie w innym miejscu a czy jeszcze ma formy to tego nie wiem.

Pod koniec mojej obecności w tamtej firmie nie były już w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Beta plus , a wcześniej Promex - praktycznie ta sama firma.

> Obecnie w tamtym miejcu już nic nie ma.

> Właściciel ma salon samochodowy zupełnie w innym miejscu a czy jeszcze ma formy to tego nie wiem.

> Pod koniec mojej obecności w tamtej firmie nie były już w idealnym stanie.

Ja wiem, ze byla Beta Plus (ze Beta to wlasnei pamietalem, zapomnialem ze plus). Wiem rowniez, ze tam juz nic nie ma, bo szukalismy swego czasu tej firmy.

Dobra - to powiem co i jak. Wszystkie formy kupil Ludevit na Slowacji biglaugh.gif Tak, tak, ten sam Ludevit od wszystkich miedzynarodowych zlotow maluchow ze Zvolenia na Slowacji biglaugh.gif Wiec jak sa u Ludevita, to nei zgina, a od samego Ludevita wiem, ze nei odpusci tematu i bedzie dalej robil Colo. Powiedz mi czy masz moze jakies plany ramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem, ze byla Beta Plus (ze Beta to wlasnei pamietalem, zapomnialem ze plus). Wiem rowniez, ze

> tam juz nic nie ma, bo szukalismy swego czasu tej firmy.

> Dobra - to powiem co i jak. Wszystkie formy kupil Ludevit na Slowacji Tak, tak, ten sam Ludevit

> od wszystkich miedzynarodowych zlotow maluchow ze Zvolenia na Slowacji Wiec jak sa u

> Ludevita, to nei zgina, a od samego Ludevita wiem, ze nei odpusci tematu i bedzie dalej robil

> Colo.

No to fajnie. A czy kopyto do spawania ramy też ma?

> Powiedz mi czy masz moze jakies plany ramy?

Nie mam. Widziałem je pary razy na oczy ale gdzie wsiąkły to nie wiem.

Zresztą było tam wprowadzone tyle modyfikacji w celu zmniejszenia masy i poprawy sztywności że sama rama sporo się różniła od tego co na papierze było.

Najważniejsze to mieć kopyto - papiery to drugorzędna sprawa grinser006.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to fajnie. A czy kopyto do spawania ramy też ma?

O tym nie rozmawialismy, wiec nie wiem.

> Najważniejsze to mieć kopyto - papiery to drugorzędna sprawa

Napewno ma formy do laminatow, co doreszty to nie wiem, ale z tajemniczego usmiechu izapowiedzi uruchomienia produkcji wynikalo, ze jest do tego przygotowany. Zreszta moge o to zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.