Skocz do zawartości

Fotele 126p


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliśmy dzisiaj ciekawy egzemplarz 126p hmm.gif

Tzn samo auto zwyczajne, ale ciekawe miało wyposażenie icon_eek.gif

Pełna podsufitka, beżowa tapicerka, regulacja pracy wycieraczek, lampy zintegrowane ze wstecznym, oryginalne alu 12 cali a przede wszystkim...

CIEKAWE FOTELE i kanapę icon_eek.gif

fotele001.jpg

fotele002.jpg

fotele003.jpg

fotele004.jpg

Właściciel nie był w stanie nic o nich powiedzieć, ale wyglądały jak oryginały z epoki ok.gif

Do tego były na prawdę wygodne i fajnie trzymały w dolnej części cfaniaczek.gif Nie jak zwykłe Maluchowe zlosnik.gif

Spotkał się ktoś wcześniej z takimi fotelami? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądaliśmy dzisiaj ciekawy egzemplarz 126p

> Tzn samo auto zwyczajne, ale ciekawe miało wyposażenie

> Pełna podsufitka, beżowa tapicerka, regulacja pracy wycieraczek, lampy zintegrowane ze wstecznym,

> oryginalne alu 12 cali a przede wszystkim...

> CIEKAWE FOTELE i kanapę

> Właściciel nie był w stanie nic o nich powiedzieć, ale wyglądały jak oryginały z epoki

> Do tego były na prawdę wygodne i fajnie trzymały w dolnej części Nie jak zwykłe Maluchowe

> Spotkał się ktoś wcześniej z takimi fotelami?

Wydaje mi się, że widziałem takie fotele w Maluchu eksportowym albo w wersji chyba Lux w książce Polski Fiat 126P Eksploatacja, naprawa (albo jakoś tak). JAk wróce do domu to aż przewertuję tą ksiązkę hmm.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ralf, mało wiesz jeszcze najwidoczniej biglaugh.gif

Takie alu to ja miałem ok.gif

Fotele, rzeczywiście mogą być rarytasem.

Chociaż jak patrzę na boczki to są niemal identyczne jak w byłym brownie mojego dziadka ok.gif

Edyta:

widzę, że ma też podsufitkę zachodzącą na słupki, to już rarytas ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądaliśmy dzisiaj ciekawy egzemplarz 126p

> Tzn samo auto zwyczajne, ale ciekawe miało wyposażenie

> Pełna podsufitka, beżowa tapicerka, regulacja pracy wycieraczek, lampy zintegrowane ze wstecznym,

> oryginalne alu 12 cali a przede wszystkim...

> CIEKAWE FOTELE i kanapę

> Właściciel nie był w stanie nic o nich powiedzieć, ale wyglądały jak oryginały z epoki

> Do tego były na prawdę wygodne i fajnie trzymały w dolnej części Nie jak zwykłe Maluchowe

> Spotkał się ktoś wcześniej z takimi fotelami?

Jak patrzę na te fotele to normalnie mi się kojarzy Sigma i Pi devil.gif

Pi%20i%20Sigma%20.jpg

Nomen omen - po wpisaniu Sigma i Pi w Google jako pierwszy wyskakuje ten obrazek na stronie...uwaga....www.malaria.com.pl zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zwróciłem uwagi... a co?

Bo mam podejrzenia że było to jakieś Bambino.

Spotkałem się z podobnym wyposażeniem w maluszku porzuconym dawno temu w Niemczech, nieopodal przejścia granicznego w Kołbaskowie . Pełen wypas, niestety nadwozie potraktowane było już łomami liub siekierami. Ale co się tylko dało zostało uratowane i zainstalowane w autku moim i kumpla smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.