Skocz do zawartości

Camaro juz w sprzedazy w PL


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny hmm.gif Jak to zwykle bywa po przeplynieciu oceanu x2 zlosnik.gif Ale kto bogatemu zabroni. Ja tu widze jeden plus. Kupujemy jakiegos za wielka woda i serwis mamy pod nosem. Ceny od 200k czyli tak jak 350z, subaru sti czy lancer. A samochod nietypowy i bedzie przyciagal wzrok. Jakbym wygral ta ostatnia kumulacje to wszedlbym z siatka pelna pieniedzy i kupil. Odczekam troche i wybiore sie na jazde probna zlosnik.gif

Sprzedaz tylko w 5 salonach

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klyma M A N u A L N A ???????!!!!!!!! za 200 koła ? !!! no chyba ich poj...ło !

U amerykańców rzadko jest automatyczna. A to zapewne z tego powodu, że automatyczna jest dla nich za trudna w obsłudze grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie On ma powod zeby nie kupic tego auta bo ma manualna klime. Ja mam u siebie low pozniej 15,5 C

> czyli na 15 nie ustawie IMO wole manuala.

Mi w sumie nie zależy czy nastawiam temperaturę czy kręcę ciepłem i wentylatorem ręcznie. Ważne żeby była skuteczna klima. U córki w Chevrolecie jest to genialnie zrobione, bo masz połączenie tego co najlepsze - można regulować ręcznie jak i automatycznie i są normalne gałki a nie jakieś przekombinowane guziczki, ekraniki dotykowe i tym podobne wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś pewien że tyle wyjdzie? Jak dodasz wymianę wszelkich świateł na EU, to pewnie cena będzie

> identyczna.

No przy obecnym kursie USD nie wyglada juz to tak rozowo. Ale przy dolarze za 2,80PLN to cena w Polsce nie była taka ciekawa dla porownania z 1SS za 32000$

A co do swiatel to nie mysle zeby były problemy, moze jedynie z przednimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przy obecnym kursie USD nie wyglada juz to tak rozowo. Ale przy dolarze za 2,80PLN to cena w

> Polsce nie była taka ciekawa dla porownania z 1SS za 32000$

> A co do swiatel to nie mysle zeby były problemy, moze jedynie z przednimi.

W Polsce wolno mieć czerwone kierunkowskazy które zapalają się przy hamowaniu?

2010-Chevrolet-Camaro-SS-4.jpg

A swoją drogą to nawet na stronie Chevrolet Polska jest wersja z czerwonymi:

711x260_camaro_01.jpeg

Ciekawe czy cena uwzględia łapówki dla diagnostów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceny Jak to zwykle bywa po przeplynieciu oceanu x2 Ale kto bogatemu zabroni. Ja tu widze jeden

> plus. Kupujemy jakiegos za wielka woda i serwis mamy pod nosem. Ceny od 200k czyli tak jak

> 350z, subaru sti czy lancer. A samochod nietypowy i bedzie przyciagal wzrok. Jakbym wygral ta

> ostatnia kumulacje to wszedlbym z siatka pelna pieniedzy i kupil. Odczekam troche i wybiore

> sie na jazde probna

> Sprzedaz tylko w 5 salonach

> jakiś tekst

Jaka sprzedaz jak samochody beda dopiero w listopadzie w salonach. (info z Wawrosz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiadomo czy nie ma innych zmian (np. dodatkowe wiązki przewodów do kierunkowskazów itp.)

Marek to jest PL. Kierunki beda w miejscu swiatel cofania tylko zolte zarowki sie da domontujesz dodatkowo wsteczne i przeciwmgilene i za 200zl masz swiatla dostosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Polsce wolno mieć czerwone kierunkowskazy które zapalają się przy hamowaniu?

> A swoją drogą to nawet na stronie Chevrolet Polska jest wersja z czerwonymi:

> Ciekawe czy cena uwzględia łapówki dla diagnostów?

Swieca te male w zderzaku. Dodge tak wlasnie w PL maja zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.