Skocz do zawartości

Pali sie kontrolka silnika


darek_turek

Rekomendowane odpowiedzi

> za takie pytania kolega pownien pojsc na wypoczynek, bo tu sa same wrozki co wroza przez neta z

> fusow, zluzuj gume w majtach

Poniekąd racja, co drugi post jest o tym, że komuś się zapalił check i nie wie co dalej robić. Powinno być wielkimi literami napisane, pali się check-odczytaj błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poniekąd racja, co drugi post jest o tym, że komuś się zapalił check i nie wie co dalej robić.

> Powinno być wielkimi literami napisane, pali się check-odczytaj błędy.

Co tu dużo mówić. W TV podawali, że 80% ludzi nie rozumie prostego newsu, więc jakby nawet napisać to wielkimi wołami to i tak będą głupie pytania. facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za takie pytania kolega pownien pojsc na wypoczynek, bo tu sa same wrozki co wroza przez neta z

> fusow, zluzuj gume w majtach

Nie będę nic luzował nie chcesz pomóc nie pisz nic.

Mogłeś zrobić jak kolega jak kolega vendorr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę nic luzował nie chcesz pomóc nie pisz nic.

> Mogłeś zrobić jak kolega jak kolega vendorr

juz po poziome pierwszego posta bylo wiadome ze kolega sam sobie nie poradzi ze spinaczem, wiec o co ta walka? poza tym jesli by chcial to uzyl by opcji SZUKAJ bo wylo juz nie zliczone ilosci razy o palacej sie kontrolce silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz po poziome pierwszego posta bylo wiadome ze kolega sam sobie nie poradzi ze spinaczem, wiec o

> co ta walka?

A kaganek oświaty itd. itp.

Poza tym lepiej właśnie pomóc w zdobyciu jakiejkolwiek wiedzy na temat swojego wozu aby uniknąć w czasie panującego kryzysu, permanentnego wyzyskiwaniu przez mechaników.

Poza tym OT.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez długi czas miałem seja , poraz pierwszy jestem posiadaczem Opla więc pytam bo niewiem .... nie traci mocy jestok , jedynie po przejechaniu kilku km sie zapala ZŁOŚNIK :D i nie raz jak zejdzie z obrotów zdarzy mu sie zgasnać ale odpala i gaśnie ZŁOSNIK:D Więc przepraszam wszytskich za jakikolwiek problem Pozdrawiam . Czytając na forach w niczym nie przeszkadza ta kontrolka lecz czekam na jakąś pomoc z waszej strony cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czytając na forach w niczym nie przeszkadza ta

> kontrolka lecz czekam na jakąś pomoc z waszej strony

To ja nie wiem jakie fora kolega czyta, ale jakby mi auto gasło po zejściu z obrotów - to jednak przeszkadza, coś nie jest ok.

Moim zdaniem dostałeś pierwsze i najlepsze wskazówki do rozwiązania swojego problemu.

Na spokojnie przeczytaj, polecony przeze mnie wątek, poszukaj na AK a jak nie w googlu, i sam sobie zdiagnozujesz auto.

Jak będziesz miał kody błędów odezwij się.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz po poziome pierwszego posta bylo wiadome ze kolega sam sobie nie poradzi ze spinaczem, wiec o

> co ta walka?

O to że nie masz ochoty pomóc...nie pisz nic zamiast niepoważnych tekstów. Nie każdy jest takim mechanikiem jak Ty na etapie swapów silników. Każdy od czegoś zaczyna, a forum jest po to aby się pytać. I o to mi tylko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to że nie masz ochoty pomóc...nie pisz nic zamiast niepoważnych tekstów. Nie każdy jest takim

> mechanikiem jak Ty na etapie swapów silników. Każdy od czegoś zaczyna, a forum jest po to aby

> się pytać. I o to mi tylko chodzi.

nie chce sie klucic bo rozumiem to co mowisz i ok zgadzam sie, ale wystarczyla odrobina dobrej woli i opcja szukaj znalazl by chlopak wszystko, taka poblazliwosc dla nowych tez nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chce sie klucic bo rozumiem to co mowisz i ok zgadzam sie,

I oto chodzi ok.gif

> ale wystarczyla odrobina dobrej woli

> i opcja szukaj znalazl by chlopak wszystko,

Nie wszyscy dają sobie radę z szukajką...ja sam jej nie ogarniam shhh.gif

> taka poblazliwosc dla nowych tez nie jest dobra.

zgadzam się ale przy tak nie wielkim ruchu na kąciku można przymknąć oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy ze skrzyni (pionowo, w głębi mniej więcej pod zbiornikiem płynu chłodnicy/hamulcowego) wychodzi linka, czy czujnik z kabelkiem.

Jeśli linka to czujnik prędkości masz w zegarach. Jeśli nie to czujnik jest wkręcony bezpośrednio w skrzynię.

Jeśli masz wyświetlacz (TIDa) to podczas jazdy z małą prędkością (do 50km/h) wciśnij i przytrzymaj oba przyciski na nim. Wyświetlacz pokaże prędkość (po tym wykona samodiagnostykę). Jeśli ta prędkość będzie wynosić 0, to najprawdopodobniej uszkodzony jest czujnik. W przeciwnym wypadku problem może leżeć gdzieś na kablu po drodze do ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.