Skocz do zawartości

KASK - do wydania 1249 PLN co polecacie?


Gorzko

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z moim crash na s2r musze kupić nowy kask, ale do kwoty 1249 PLN (tyle zwróci mi allianz i nie moge dać im wiekszego rachunku). Miałem Nolana n103, co w tej kwocie możecie polecić zalezy mi na :

- bezpieczeństwo

- wygoda/komfort

- wykonanie

- wygląd (jakieś fajne malowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W związku z moim crash na s2r musze kupić nowy kask, ale do kwoty 1249 PLN (tyle zwróci mi allianz

> i nie moge dać im wiekszego rachunku).

A nie możesz dać im większego rachunku (kupić coś droższego) a oni Ci zwrócą tylko 1249 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W związku z moim crash na s2r musze kupić nowy kask, ale do kwoty 1249 PLN (tyle zwróci mi allianz

> i nie moge dać im wiekszego rachunku). Miałem Nolana n103, co w tej kwocie możecie polecić

> zalezy mi na :

> - bezpieczeństwo

> - wygoda/komfort

> - wykonanie

> - wygląd (jakieś fajne malowanie)

Fajne malowania ma ICON. Kwestia czy ma byc szczekowy czy integral. Poza tym sa dobrze wykonane i wygodne.

Bezpieczne pewnie tez smile.gif, choc nie mialem okazji potestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwonili że jednak droższy moge kupic wiec maks budżet to 2000 PLN.

to polecam SHOEI Quest w 2 000 PLN się spokojnie zmieścisz a:

- ma 5 gwiazdek w teście sharpa

- jest jednym z najcichszych kasków

- jak dla mnie bardzo wygodny, ale musisz sam wypróbować

możesz trochę poczytać na stronie producenta http://www.shoei-europe.pl/kaski-11.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to polecam SHOEI Quest w 2 000 PLN się spokojnie zmieścisz a:

> - ma 5 gwiazdek w teście sharpa

> - jest jednym z najcichszych kasków

> - jak dla mnie bardzo wygodny, ale musisz sam wypróbować

> możesz trochę poczytać na stronie producenta http://www.shoei-europe.pl/kaski-11.html

i nie ma wyjmowanej wysciolki

do 2 kpln to sie spoookojnie z XR1100 zmiesci, jakims Arai, Suomy itd ....

teraz ujezdzam XR1100 i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.boese-preise.de/ebaybilder/Marushin/2008er/rs1/RS1-Carbon_carbon-9.jpg

lub nastepny model

http://www.google.de/search?q=marushin+c...l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=4bac07caa1d55943&biw=1344&bih=606

Cena smiech na sali a jakosc zajefajna.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm, ale to swiadczy o marketingu firm

> W koncu HJC HQ1 tez tani nie byl i normalnie kosztowal kolo 1200-1400 pln.

> W kazdy, razie mi sie w nim dobrze jezdzi

moj zaczal puszczac powietrze z prawej strony i nie dalo sie juz tego wyregulowac ... prawdopodobnie przy szlifie cos sie odksztalcilo. W XR1100 nareszczcie mnie uszy nie bola po dluzszej jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakoś do shoei nie mam przekonania, wydaja mi się gorsze jakościowo niż nolan którego miałem.

Ja polecam arai'a

mam rx7-gp i jestem bardzo zadowolony - jest głośny ale to kask torowy za to aerodynamika, wentylacja rewelacyjna.

Polecam quantum - jak poszukasz to w 2000 powinieneś się zmieścić - fajny kompromis - codzienny/torowy

Na plus przemawia świetna jakość wykonania i dobry serwis który organizuje demo day's i można wtedy bezpłatnie podregulować mocowania.

Zwróc też uwagę na x-lite - jakość wykonania bardzo dobra, ciekawe malowania, marka premium nolana, nie wiem jak cenowo to wygląda w pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały po eliminacji takie propozycje:

- ARAI CHASER (jakieś tam fajne malowanie) w okolicach 1400zł

- SHOEI XR-1100 cenowo dość drogo około 2000zł (w jakimś fajnym malowaniu) - może znacie gdzie taniej

- AGV STELTH SV ITALIA (fajne malowanie i duży plus za blende) cenowo około 1100zł

- SHARK RSI CARBON (fajne wykonania i niższa waga) cenowo około 1400zł

- Kaski SKORPION ? ciekawe ale nie znam z blenda i fajnym malowanie około 1300-1500zł

- SCHUBERT C3 drogo ponad 2000zł i to jednolite malowanie (ostatecznie ten) chyba że coś fajnego z tej firmy macie jeszcze na myśli taniej?

Doradzcie co byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zostały po eliminacji takie propozycje:

> - ARAI CHASER (jakieś tam fajne malowanie) w okolicach 1400zł

> - SHOEI XR-1100 cenowo dość drogo około 2000zł (w jakimś fajnym malowaniu) - może znacie gdzie

> taniej

> - AGV STELTH SV ITALIA (fajne malowanie i duży plus za blende) cenowo około 1100zł

> - SHARK RSI CARBON (fajne wykonania i niższa waga) cenowo około 1400zł

> - Kaski SKORPION ? ciekawe ale nie znam z blenda i fajnym malowanie około 1300-1500zł

> - SCHUBERT C3 drogo ponad 2000zł i to jednolite malowanie (ostatecznie ten) chyba że coś fajnego z

> tej firmy macie jeszcze na myśli taniej?

> Doradzcie co byście wybrali?

Zobacz na www.fc-moto.de xr-1100 w granicach 1600-1700 przy wysokim kursie euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.