Skocz do zawartości

chwalę się...


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

a taki tam... od razu mówię że kupiony za grosze... buda zdrowa ale do poprawek lakierniczych i konserwacji... silnik przeszczep na M30B35... powiem szczerze ze ten silnik w tej lekkiej budzie to jak dla mnie kwintesencja BMW serduszka.gif

niestety do roboty - cały układ paliwowy, zawieszenie, hamulce, kompletne wnetrze do wymiany i wiele wiele innych... będę meldował co i jak wink.gif

00000001.jpg

00000009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochodzik ok.gif

> silnik przeszczep na M30B35... powiem szczerze ze ten silnik w tej lekkiej

> budzie to jak dla mnie kwintesencja BMW

Rozumiem, że kupiłeś już przełożony hmm.gif z jaką skrzynią food.gif

> niestety do roboty - cały układ paliwowy, zawieszenie, hamulce, kompletne wnetrze do wymiany i

> wiele wiele innych... będę meldował co i jak

Czyli będziesz miał na zimę zajęcie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że kupiłeś już przełożony z jaką skrzynią

oryginalnie było to 528 M30B28 na dwóch gaźnikach, auto ma fabryczną LSD smile.gif Skrzynia 5b z E12 a na niej M30B35 zlosnik.gif

Troche szkoda że nie oryginał ale w sumie... zlosnik.gif ja lubię swapy zlosnik.gif a silnik jest włożony z głową - bez siana pod maską ok.gif

> Czyli będziesz miał na zimę zajęcie

część mechaniczną mam zamiar ogarnąć w max 2 tygodnie. Potem konserwacja a na wiosnę poprawki lakiernicze cool.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie widzialem.. tak sobie palnalem

> to ladnie ale nie lepiej zasadzic jakas spora felge do tego auta i glebe ?? oczywiscie wszystko

> gustownie dobrane

szczerze powiem że w klasykach lubię felgi z "epoki" Ładny balon z rantem tez nie jest zły zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.