Skocz do zawartości

Koszt odrestaurowania 125p


Rekomendowane odpowiedzi

> to dopiero 1/4 sukcesu jeszcze do tego wiedza jest potrzebna chyba, że takową masz to szacun.

Czepia sie wszystkiego facepalm%5B1%5D.gif Mam wiedze, mam maszyny a jak bede potrzebowal pomocy to tez sie znajdzie, wiec z mechanika nie bedzie zadnego problemu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czepia sie wszystkiego Mam wiedze, mam maszyny a jak bede potrzebowal pomocy to tez sie znajdzie,

> wiec z mechanika nie bedzie zadnego problemu

Zamiast pakować kasę w robienie czegoś , co nie do końca skazane jest na sukces, zużyj ją na wypieszczenie tego, co pokazałem w Twoim drugim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jako, ze nie mam doswiadczenia w kupowaniu "zabytku" prosze opiniowac. Jaka cene podac zeby sie nie osmieszyc i pol Polski na darmo jechac. Szczerze to 3,5k moglbym dac.

jakiś tekst

Wyglada na takiego co wsadze do garazu i nie bede musial remontowac. Tylko, ze jest IMO bardzo drogi jak na swoj wiek.

Ten jest niedaleko ale IMO cena z sufitu. jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, ze nie mam doswiadczenia w kupowaniu "zabytku" prosze opiniowac. Jaka cene podac zeby sie nie

> osmieszyc i pol Polski na darmo jechac. Szczerze to 3,5k moglbym dac.

> jakiś tekst

Wydaje się być ładny. Z 3,5-4 to pewnie cena transakcyjna zadowalająca obie strony ok.gif

> Ten jest niedaleko ale IMO cena z sufitu. jakiś tekst

Jakieś drzwi ma dziwne na dole i w ogóle nie przemawia do mnie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje się być ładny. Z 3,5-4 to pewnie cena transakcyjna zadowalająca obie strony

Widzisz tylko jazda przez pol Polski mnie dobija facepalm%5B1%5D.gif Juz kiedys jezdzilem i nic z tego nie wyszlo. A moze warto?

Jak ostatnio zadzwonilem i podalem cene to koleszka na mnie nakrzyczal, ze to super woz i wogole co ja chce grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, ze nie mam doswiadczenia w kupowaniu "zabytku" prosze opiniowac. Jaka cene podac zeby sie nie

> osmieszyc i pol Polski na darmo jechac. Szczerze to 3,5k moglbym dac.

> jakiś tekst

> Wyglada na takiego co wsadze do garazu i nie bede musial remontowac. Tylko, ze jest IMO bardzo

> drogi jak na swoj wiek.

> Ten jest niedaleko ale IMO cena z sufitu. jakiś tekst

A ten pierwszy nie powinien mieć innego pasa pod zderzakiem tylnym - z przelotkami na kable i inne lampy pod zderzakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ten pierwszy nie powinien mieć innego pasa pod zderzakiem tylnym - z przelotkami na kable i inne

> lampy pod zderzakiem?

W sensie te dodatkowe? Moze hak byl hmm.gif MA tez tylne zaglowki, myslisz ze to samorobka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, ze nie mam doswiadczenia w kupowaniu "zabytku" prosze opiniowac. Jaka cene podac zeby sie nie

> osmieszyc i pol Polski na darmo jechac.

czy ja coś przegapiłem że te kanty takie super drogie?

spytam serio - nie wolałbyś Łady 2101 w tej cenie? To naprawdę fajniejsze auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sensie te dodatkowe? Moze hak byl MA tez tylne zaglowki, myslisz ze to samorobka?

Ja tam znawcą żadnym nie jestem. Chodzi mi o to, że nasz FSO z 85 roku jeszcze nie miał i z zadzrością patrzyłem na rok czy dwa młodsze, które już miały przeciwmgielne - miały właśnie zmieniony już pas pod zderzakiem na taki z otworem i oryginalne przeciwmgielne wyglądało tak, jak na tej fotce:

02.jpg

Ale po pierwsze nie śledzę historii zmian i mogło być tak, że w 1990 roku wyglądało to już całkiem inaczej, albo że niezależnie od rocznika było tak lub tak, a po drugie miałem wtedy 10 lat więc nie wszystko pojmowałem rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja coś przegapiłem że te kanty takie super drogie?

> spytam serio - nie wolałbyś Łady 2101 w tej cenie? To naprawdę fajniejsze auto

Nie sa takie drogie po prostu ten egzemplarz ma cene z kosmosu. Mysle, ze realnie to 3-4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam znawcą żadnym nie jestem. Chodzi mi o to, że nasz FSO z 85 roku jeszcze nie miał i z

> zadzrością patrzyłem na rok czy dwa młodsze, które już miały przeciwmgielne - miały właśnie

> zmieniony już pas pod zderzakiem na taki z otworem i oryginalne przeciwmgielne wyglądało tak,

> jak na tej fotce:

> Ale po pierwsze nie śledzę historii zmian i mogło być tak, że w 1990 roku wyglądało to już całkiem

> inaczej, albo że niezależnie od rocznika było tak lub tak, a po drugie miałem wtedy 10 lat

> więc nie wszystko pojmowałem

Tak to oczywista oczywistos nasz z 87 tez taki mial jak na zdjeciu. Tu musialbyc hak, albo walony, albo wymieniony zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to oczywista oczywistos nasz z 87 tez taki mial jak na zdjeciu. Tu musialbyc hak, albo walony,

> albo wymieniony zderzak.

Weź poprawkę na to co wychodzilo wtedy z fabryki. Różne miksy się zdarzały więc może i tu dali ze starych zapasów hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co powiecie na takiego? Widac przedni pas ciut nadgryziony przez rdze. Tylny tez zlosnik.gif Siedzienie nie wyglada na 30kkm, progi wygladaja na zdrowe. Jak mi go nikt nie sprzatnie do weekendu to jade ogladac.

jakiś tekst

A co powiecie na ta raczke od tylnych drzwi czy to aby nie jest ze starszego modelu? U mnie w 1987 roku popielniczka byla w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co powiecie na takiego?

A koniecznie się upierasz na MR-a ?

IMO klasyk będzie fajniejszy, a ceny zaczynają się od 6-7 TPLN

> Widac przedni pas ciut nadgryziony przez rdze. Tylny tez Siedzienie nie

> wyglada na 30kkm, progi wygladaja na zdrowe. Jak mi go nikt nie sprzatnie do weekendu to jade

> ogladac.

> jakiś tekst

> A co powiecie na ta raczke od tylnych drzwi czy to aby nie jest ze starszego modelu? U mnie w 1987

> roku popielniczka byla w drzwiach.

Z tego co widać na fotach tylny tłumik jest od Caro - będzie to wyglądać mega pokracznie i o ile nie pospawał nowych wąsów na tłumiku to będą przyspawane jakieś wąsy pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A koniecznie się upierasz na MR-a ?

> IMO klasyk będzie fajniejszy, a ceny zaczynają się od 6-7 TPLN

> Z tego co widać na fotach tylny tłumik jest od Caro - będzie to wyglądać mega pokracznie i o ile

> nie pospawał nowych wąsów na tłumiku to będą przyspawane jakieś wąsy pod spodem.

Widzisz sek w tym, ze zabieram sie do tego za pozno. W ubieglym roku za 4k mozna bylo miec dobry egzemplarz ale pomyslalem zeby poczekac az bede mial garaz. Teraz mam garaz ale sorrry ceny sa chore. crazy.gif Upieram sie na MR bo ojciec mial z 1987 a mi sie zawsze te nowe zegary i silnik poloneza podobal. Wiec taki chce miec. Max 5k mam na zakup jak sie nie uda to obejde sie zmakiem albo kupie trupa do reanimacji zlosnik.gif i wstawie niehc stoi i czeka na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz sek w tym, ze zabieram sie do tego za pozno. W ubieglym roku za 4k mozna bylo miec dobry

> egzemplarz ale pomyslalem zeby poczekac az bede mial garaz. Teraz mam garaz ale sorrry ceny sa

> chore. Upieram sie na MR bo ojciec mial z 1987 a mi sie zawsze te nowe zegary i silnik

> poloneza podobal. Wiec taki chce miec. Max 5k mam na zakup jak sie nie uda to obejde sie

> zmakiem albo kupie trupa do reanimacji i wstawie niehc stoi i czeka na lepsze czasy.

A masz jakiś konkretny kolor upatrzony ? hmm.gif

Jeżeli to ma być MR z końcówki produkcji to zdecydowanie się wstrzymaj i czekaj na okazję - za 5 TPLN to kupisz auto w idealnym stanie "od dziadka z szopy"

Nie ma sensu przepłacać za zreanimowane trupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Max 5k mam na zakup

To jest z gruntu złe założenie. grinser006.gif

Hipotetycznie - lepiej kupić za 4 kzł i włożyć 10 kzł, czy za 7-8 tzł i włożyć tysiaka? cfaniaczek.gif

Kwoty waliłem z rękawa - nie mam pojęcia, co ile kosztuje, ale znam z aautopsji temat odbudowy staruszka. ok.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz jakiś konkretny kolor upatrzony ?

> Jeżeli to ma być MR z końcówki produkcji to zdecydowanie się wstrzymaj i czekaj na okazję - za 5

> TPLN to kupisz auto w idealnym stanie "od dziadka z szopy"

> Nie ma sensu przepłacać za zreanimowane trupy.

Kolor nie ma znaczenia. Ma byc MR i juz zlosnik.gif Tylko ostatnio MR ludzie sprzedaja po 7-8k. W sensie po tyle widze w internecie. Ostatnio dzwonilem i mowie daje 4,5k od reki to koles mnie od frajerow wyzwal. A byl na prawde ladny oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest z gruntu złe założenie.

> Hipotetycznie - lepiej kupić za 4 kzł i włożyć 10 kzł, czy za 7-8 tzł i włożyć tysiaka?

> Kwoty waliłem z rękawa - nie mam pojęcia, co ile kosztuje, ale znam z aautopsji temat odbudowy

> staruszka.

Moje zalozenie jest takie ma byc MR i ma miec zdrowa bude. Cala reszte sam ogarne. Ma nie byc do generalnego remontu i ma cieszyc oko w weekendy lipcowe i sierpniowe. Zawsze mozna kupic trupa i za 10k bedize wygladal jak nowy. Ale ludzie zweszyli okazje. I pomyslec, ze ojciec w 2000roku sprzedal go za 900zl. A ja wtedy mialem banana na twarzy bo wreszcie sie zloma pozbyl. A teraz zaluje. Bo nawet 80kkm nie mial przejechane i ruda go zarla umiarkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje zalozenie jest takie ma byc MR i ma miec zdrowa bude. Cala reszte sam ogarne. Ma nie byc do

> generalnego remontu i ma cieszyc oko w weekendy lipcowe i sierpniowe. Zawsze mozna kupic trupa

> i za 10k bedize wygladal jak nowy. Ale ludzie zweszyli okazje. I pomyslec, ze ojciec w

> 2000roku sprzedal go za 900zl. A ja wtedy mialem banana na twarzy bo wreszcie sie zloma

> pozbyl. A teraz zaluje. Bo nawet 80kkm nie mial przejechane i ruda go zarla umiarkowanie.

Ależ ja Ciebię doskonale "rozumiem". grinser006.gif

Przerabiam(łem) temat w kategorii motocykle. wink.gif

Jak nie znasz (ktoś Ci nie da namiaru) dziadka z sąsiedztwa z takim sprzętem, to zapomnij o okazyjnych cenach. Niestety, w niektórych kategoriach allegro zatraciło swój niegdysiejszy charakter. no.gif

Teraz kupa cwaniaków i handlarzy się tam stołuje. crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ależ ja Ciebię doskonale "rozumiem".

> Przerabiam(łem) temat w kategorii motocykle.

> Jak nie znasz (ktoś Ci nie da namiaru) dziadka z sąsiedztwa z takim sprzętem, to zapomnij o

> okazyjnych cenach. Niestety, w niektórych kategoriach allegro zatraciło swój niegdysiejszy

> charakter.

> Teraz kupa cwaniaków i handlarzy się tam stołuje.

No wlasnie w tym problem. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolor nie ma znaczenia. Ma byc MR i juz Tylko ostatnio MR ludzie sprzedaja po 7-8k. W sensie po

> tyle widze w internecie. Ostatnio dzwonilem i mowie daje 4,5k od reki to koles mnie od

> frajerow wyzwal. A byl na prawde ladny

Jeśli to ma być MR i kolor bez znaczenia to prostu czekaj na okazję.

Zegary z tasiemką jeśli ci nie pasują za grosze wymienisz na okrągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli to ma być MR i kolor bez znaczenia to prostu czekaj na okazję.

> Zegary z tasiemką jeśli ci nie pasują za grosze wymienisz na okrągłe.

A co myslisz o wyjedzie w Polske? Pojechac np na Mazury na weekend i przy okazji pytac wszystkich do okola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co myslisz o wyjedzie w Polske? Pojechac np na Mazury na weekend i przy okazji pytac wszystkich

> do okola?

Czy ja wiem. Może być tak że przez cały weekend włóczenia się po wsiach nie zobaczysz żadnego Fiaciora.

W ciemno nie ma co jechać.

Niestety takie Allegro będzie bardzo przewartościowane.

Poza tym przypomnij czy chcesz kupić do renowacji (bo cię to bawi) czy taki w stanie ideał do jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.