Skocz do zawartości

A u nas kursanci narzekają na zaciasną ósemkę


Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

> Dam tylko linkę do filmu z USA

U nas wewnętrzny promień ósemki ma 1,5m a zewnętrzny 3,5m (przynajmniej kiedyś tak było). Nie wydaje mi się, by kółko z filmiku było ciaśniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promien okregu to moim zdaniem dobre 5 m.

Szerokosc to na oko 30 cm co daje wieksza szanse przejechania hamerykanskiego okregu niz 5 ciu PL 8- mek.

Jak by nie bylo, trzeba troche potrenowac biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Promien okregu to moim zdaniem dobre 5 m.

Nieprawda. Średnica wewnętrzna to niecałe 6m.

> Szerokosc to na oko 30 cm co daje wieksza szanse przejechania hamerykanskiego okregu niz 5 ciu PL

> 8- mek.

Też nieprawda. Więcej. Niecałe 70 cm.

> Jak by nie bylo, trzeba troche potrenowac

Na pewno musisz potrenować googlanie lub przynajmniej szacowanie wymiarów na podstawie długości przeciętnego moto.

A dla niedowiarków:

285554627-dmv_riding_test.jpg

post-13983-14352514836052_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieprawda. Średnica wewnętrzna to niecałe 6m.

> Też nieprawda. Więcej. Niecałe 70 cm.

> Na pewno musisz potrenować googlanie lub przynajmniej szacowanie wymiarów na podstawie długości

> przeciętnego moto.

> A dla niedowiarków:

Misiu, wroc moze z powrotem do przedszkola, napisalem ze szacuje a nie, ze podaje dokladne wymiary. Wdupiewiecmamto czy ma 5 czy 6,5 m, a te 70 cm to sobie moze miedzy bajki wloz bo opona przednia ma 120 mm wiec moze zatrzymaj filmik i zonacz ile takich opon ustawisz obok siebie od lini do lini, 70cm to moze lub napewno z liniami bedzie biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Misiu, wroc moze z powrotem do przedszkola, napisalem ze szacuje a nie, ze podaje dokladne wymiary.

Oszacowałeś promień na 5m, czyli średnicę na 10m. średnica = 2 x promień. Wróć do podstawówki...

> Wdupiewiecmamto czy ma 5 czy 6,5 m, a te 70 cm to sobie moze miedzy bajki wloz bo opona

> przednia ma 120 mm wiec moze zatrzymaj filmik i zonacz ile takich opon ustawisz obok siebie od

> lini do lini, 70cm to moze lub napewno z liniami bedzie

To akurat widzę (że "wdupiemaszto").

Spójrz na wymiary na planie, który podłączyłem. Przelicz ze stóp (') i cali ('') na metry/centymetry. Jeśli załączyłem nieaktualne wymiary, podaj aktualne.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oszacowałeś promień na 5m, czyli średnicę na 10m. średnica = 2 x promień. Wróć do podstawówki...

> To akurat widzę (że "wdupiemaszto").

> Spójrz na wymiary na planie, który podłączyłem. Przelicz ze stóp (') i cali ('') na

> metry/centymetry. Jeśli załączyłem nieaktualne wymiary, podaj aktualne.

> PZDR

Się normalnie pobijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oszacowałeś promień na 5m, czyli średnicę na 10m. średnica = 2 x promień. Wróć do podstawówki...

> To akurat widzę (że "wdupiemaszto").

> Spójrz na wymiary na planie, który podłączyłem. Przelicz ze stóp (') i cali ('') na

> metry/centymetry. Jeśli załączyłem nieaktualne wymiary, podaj aktualne.

> PZDR

wlasnie puscilem baka, idz niech Ci jakas galke zrobi bo widze, ze mocno tego potrzebujesz frustracie biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie puscilem baka, idz niech Ci jakas galke zrobi bo widze, ze mocno tego potrzebujesz

> frustracie

Bosz.... facepalm%5B1%5D.gif Gratuluję poziomu admin.gif

Niektórym tak trudno przyznać rację komuś innemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.